Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara
Bu Kategorideki Diğer Markalar

Samsung SCX-6545N Tarayıcı/Fotokopi/Faks Yazıcı

Ürün geçici olarak temin edilememektedir


Samsung SCX-6545N Tarayıcı/Fotokopi/Faks Yazıcı Açıklaması

Samsung SCX-6545N Çok Fonksiyonlu Lazer Yazıcı

Yüksek performanslı ofisinize hoş geldiniz

Yazdırma iş akışınızı merkezileştiren yüksek hızlı, son teknolojiye sahip bir A4 Fotokopi Makinesi MFP hayal edin. Samsung SCX-6545N Çok Fonksiyonlu Lazer yazıcı çıktılarıyla birlikte, çift taraflı baskı ve kopyalama gibi eksiksiz çok fonksiyonlu özellikler sağlar. Ayrıca, SmarThru ve SyncThru gibi Samsung’un belge yönetimi çözümlerini de sunar. İşletmenizin merkezindeki dijital çözümleriyle, A3 DMFP’nizi ortadan kaldırabilir ve verimliliğinizi en yüksek hale getirir. Bir Samsung SCX-6545N Çok Fonksiyonlu Lazer yazıcı ile bunu hayal etmek zor değildir.SCX-6545N,  lazer yazıcıların yüksek performanslı spor arabasıdır, sıfırdan 43 renkli A4 sayfaya sadece 60 saniyede varır, kendi türünde dünyanın en hızlılarından biridir. Ayrıca, 20ipm’lik renk tarama performansı ile komple işletme çözümünüz haline gelir. Hiç şüphe yok ki SCX-6545N, yüksek yoğunluklu performansı her ofise taşıyabilir.

Kendi tarzınızda yazdırın

Eşsiz kopyalama fonksiyonlarıyla donatılmış Samsung SCX-6545N lazer yazıcı hem yaratıcılığınızı hem de verimliliğinizi yükseltir. Bir poster oluşturmak için orijinal belgenizi tam sayfa parçalara bölebilirsiniz, zamandan ve malzemeden 2-up ve 4-up kopyalama ile tasarruf edebilir, klon kopyalama ile bir sayfadaki bir görüntünün pek çok kopyasını yapabilir veya 2 taraflı iş kartları basabilirsiniz.
Samsung SCX-6545N Çok Fonksiyonlu Lazer Yazıcı
Samsung SCX-6545N Çok Fonksiyonlu Lazer Yazıcı

İş arkadaşlarınızla bağlanın

Ofisinizdeki herkesi bir ağa bağlayın ve her şeyin sorunsuz çalışmasını sağlayın. Böylece, ortak bir yazıcıyı paylaşmış olurlar ve birden çok makineyi desteklemeniz gerekmediği için zaman kazanırsınız. Ayrıca, Ethernet arayüzü ile yazıcınızı ağa bağlayarak performansınızı arttırabilirsiniz. SCX-6545N lazer yazıcıyla iletişim becerilerinizi geliştirin ve iletişim hatlarınızı açık tutun.

Kağıt beslemekten bıktınız mı?

Belgeleriniz yazdırılırken birden çok iş yapmanın özgürlüğünü yaşayın: Samsung SCX-6545N en büyük yazdırma işlerinden sizin gelip yeniden kağıt beslemenizi beklemeden üstesinden gelir. Standart 620 sayfa kapasiteli kaseti 520 ve 2 100 sayfaya kadar isteğe bağlı kasetler olacak şekilde yükseltin, böylece daha da geniş kapasitede kağıt kullanımı gerçekleşir ve tüm büyük yazdırma ihtiyaçlarınız için mükemmeldir. Bazen, daha büyük gerçekten de daha iyidir.
Samsung SCX-6545N Çok Fonksiyonlu Lazer Yazıcı
Samsung SCX-6545N Çok Fonksiyonlu Lazer Yazıcı

Devasa aylık çalışma döngüsü kolaylaşır

Servise tipik yazıcınızdan daha az bağımlı olacak şekilde tasarlanan Samsung SCX-6545N işini yaparak işinize odaklanmanıza izin verir. Benzersiz aylık çalışma döngüsü sayesinde, tüm belgelerinizi her zaman hatasız sunar. Ağ bağlantısına hazırdır, birden çok kullanıcı tarafından da paylaşılabilir, böylece farklı çalışma masalarından işlerinizi bastırma esnekliğini sunar.

Manueli unutun, otomatiğe geçin

Lüks geniş 7" renkli LCD dokunmatik ekranıyla, tek bakışta yazdırma işinizde tam olarak ne olduğunu anlayabilirsiniz. Samsung SCX-6545N Çok Fonksiyonlu Lazer Yazıcı yürütülmesi kolay sorun giderme özelliklerini tam da ekranınızda sunar. Sezgisel ve özelleştirilebilen kullanıcı arayüzü ile bir araya geldiğinde, uzun kapalı kalma süreleriyle uğraşmanız gerekmeyecek. Ya da tamiratlarla.
Samsung SCX-6545N Çok Fonksiyonlu Lazer Yazıcı
Samsung SCX-6545N Çok Fonksiyonlu Lazer Yazıcı

Sonunda, kullanımı kolay bir yazıcı

Yazıcıyı yükseltmek ve rutin kaynakları değiştirmek, gün sırasında asıl işinizden çok zaman almamalıdır. İşte bu nedenle Samsung SCX-6545N, ofisteki herhangi biri tarafından kolayca kullanılabilen kullanışlı bir tasarıma sahiptir. SCX-6545N, toner kartuşu değiştirmekten, kayan faks modülleri ve sonlandırıcılar gibi isteğe bağlı yükseltmelerin kurulumuna kadar, işletmenizin çalışmasına dönmenize yardımcı olur.

Nereden gönderilmiş olursa olsun, basit tarama

Samsung SCX-6545N’ye taranan belgenizin nereye gitmesini istediğinizi söyleyin ve bırakın gerisini o halletsin. Artık taranan dosyaları farklı kullanımlar için çevirmeye zaman ayırmayın, SCX-6545N FTP, SMB, faks, e-posta veya yazdırma için belgelerinizi tam olarak nasıl kullanacağını bilir. Sadece tarayın ve bu çok fonksiyonlu boğanın bağlantıyı kurup, belgelerinizi dağıtmasına izin verin.
Samsung SCX-6545N Çok Fonksiyonlu Lazer Yazıcı
Samsung SCX-6545N Çok Fonksiyonlu Lazer Yazıcı
Samsung SCX-6545N Çok Fonksiyonlu Lazer Yazıcı
Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum