Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara
Bu Kategorideki Diğer Markalar

Samsung SCX-3405FW Wi-Fi/Faks/Network Lazer Yazıcı

MobilePrint özelliğiyle mobil cihazlarınızın tüm üretkenliğini artırın. Bu uygulama ile geniş bir yelpazede akıllı telefonlar, mobil tabletler ve çok daha fazlasından doğrudan baskı alabilirsiniz.

Detaylı özellikler için tıklayın.
Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Samsung SCX-3405FW Wi-Fi/Faks/Network Lazer Yazıcı AçıklamasıSamsung SCX-3405FW Wi-Fi Çok Fonksiyonlu Network Laser YazıcıKolay mobil baskının gücünü keşfedin

Android ve iOS kullanıcıları için mevcut Samsung SCX-3405FW MobilePrint özelliğiyle mobil cihazlarınızın tüm üretkenliğini artırın. Bu uygulama ile geniş bir yelpazede akıllı telefonlar, mobil tabletler ve çok daha fazlasından doğrudan baskı alabilirsiniz. Çok fonksiyonlu yazıcının tarayıcısını kullanarak resimleri cihazınıza da tarayabilirsiniz. MobilePrint, yeni ağ yapılandırmaları kurmadan veya yeni sürücüler yüklemeden kablosuz bağlantıları hızlı ve kolay bir şekilde yapar, bu sayede daha akıllı bir işyeri için akıllı bağlantı özelliğinin keyfini çıkarabilirsiniz.
Tek dokunuşlu kablosuz bağlantı

Samsung SCX-345FW’nin One Touch Wi-Fi Ayarı hızlı ve kolayca bağlanmanıza imkan verir. Erişim Noktası (yönlendirici) üzerindeki WPS (WiFi Korumalı Kurulum) düğmesini seçmeniz ve yazıcı üzerindeki WPS düğmesine basmanız yeterli, işleminiz tamamlanmıştır. Normalde, bir kablosuz ağ adı oluşturmak ve tüm kablosuz cihazlardaki güvenlik anahtarını veya parolayı manuel girmek için zaman harcamanız gerekir. Ancak ultra kullanışlı One Touch Wi-Fi Ayarı kablosuz ağınızı otomatik olarak yapılandırır ve korur.

Samsung SCX-3405FW Wi-Fi Çok Fonksiyonlu Network Laser Yazıcı
Samsung SCX-3405 Çok Fonksiyonlu Laser YazıcıSamsung SCX-3405FW ile Baskı maliyetlerinde tasarruf sağlayın.

Samsung’un kompakt ve şık SCX-3405FW’ü ile uygun maliyeti ve performansı bir araya getirin. Bu çok işlevli yazıcı, bütçenizi koruduğunuzdan emin olmanız için kolay maliyet yönetimine sahiptir. Daha hızlı baskı ve yararlı fonksiyonlarla kullanımı da kolaydır. Samsung  CX-3405FW’ün yenilikçi özellikleri içerisinde Tek Tuşla Eco Düğmesi, Easy Printer Management ve Tek Tuşla Ekran Yazdırma yer alır. Bu Samsung çok fonksiyonlu lazer yazıcı ile hızlı ve etkin bir şekilde yazdırın, hem yerden hem de paradan tasarruf edin. Samsung’un Tek Tuşla Eco Düğmesi ile çıktılarınızı tek bir basit adımda iyileştirin. Hızlı bir şekilde Eco Moduna geçtiğinizde baskı masraflarını azaltabilir ve toner, kağıt ve enerji tasarrufu yapabilirsiniz. Yazıcınızı en ekonomik sonuçları sağlamak üzere yapılandırmak için ihtiyaç duyduğunuz tek bir dokunuş olduğundan ayarları veya belgeleri değiştirmekle vakit harcamanıza gerek yoktur.

Samsung SCX-3405 Çok Fonksiyonlu Laser YazıcıEasy Eco Driver ile yazdırma işlemlerinizi optimize edin

Samsung’un Easy-Eco Driver’ı sayesinde her baskınızda uygun maliyetli sonuçların tadını çıkarın. Bu kullanışlı yazılım ile yazdırmadan önce belgenizi doğru bir şekilde ön izleyebilir ve gereksiz metni, görüntüleri ve diğer unsurları çıkarmanın yanı sıra hassas gereksinimlerinize ve bütçenize uyacak şekilde kalitesini, rengini ve diğer ayarlarını ayarlayabilirsiniz. Kağıt, toner, enerji ve genel maliyet dahil tasarrufları bile izleyebilirsiniz. Çöpe atılan çıktılara elveda deyin ve ekonomik olarak daha verimli baskıyı keşfedin.

Samsung SCX-3405 Çok Fonksiyonlu Laser YazıcıBasit ve etkin yazıcı yönetimi, artık çok kolay

Easy Printer Manager ile sadeleştirilmiş baskı yönetimini keşfedin. Entegre EPM yazılımı, cihazınızı hızlı bir şekilde kurmanıza ve sadece kullanımı kolay bir yazılımla durumu takip etmenize olanak tanır. Toner siparişi, cihaz keşfedilmesi, uygulama ilişkilendirme ve diğer işlevlerin tümüne Easy Printer Manager ile kolayca erişilebildiğinden artık bir daha tonerin beklenmedik bir şekilde bitmesinden endişelenmeyin.

Samsung SCX-3405 Çok Fonksiyonlu Laser YazıcıSadece bir dokunuşla monitörden sayfaya

Samsung SCX-3405FW’ün yazıcı kontrol paneline kullanışlı şekilde yerleştirilmiş olan Ekranı Yazdır düğmesi, masanızdan uzakta olsanız bile, ekranınızdakileri hızlı ve kolay bir şekilde yazdırmanızı sağlar. Tek gereken yalnızca bir dokunuştur. Bir tık ile orijinal web sayfaları ya da belgelerden gelen istenmeyen içerik yığınını fazladan düzenleme ya da kırpma ihtiyacı ortadan kalkar. İstediğiniz tek sayfaysa, onu elde edersiniz. Düğmeye basit bir dokunuş, ekranınızdakileri monitörde göründüğü şekliyle yazdırır. Düğmeye iki saniyeden daha uzun bir süre basın ve SCX-3405FW monitörünüzde son etkinleştirdiğiniz nesneyi yazdırsın. Artık her şeyi, her yerde yazdırabilirsiniz.
Samsung Hızlı Baskı ile çok daha fazlasını başarın

Yavaş baskı işlemleriyle yetinmeyin. Samsung SCX-3405FW lazer yazıcının dakikada 20 sayfalık hızlı baskı özelliğiyle yazıcı etrafında oyalandığınız süreyi en aza indirebilirsiniz. Gelişmiş yazıcı performansı iş akışlarını düzenler, çalışanlar ve işletmelerin tam potansiyellerine ulaşmalarına imkan verir.

Samsung SCX-3405 Çok Fonksiyonlu Laser Yazıcı
Samsung SCX-3405 Çok Fonksiyonlu Laser Yazıcıİşlevselliği ile iş gücünüze güç katın

4’ü 1 arada, çok yönlü Samsung SCX-345FW yazıcı iş akışını düzenler ve ofis baskı işlemlerinin olabildiğince verimli olmasını sağlar. SCX-345FW yazdırma, fotokopi, tarama ve faks özellikleriyle esneklik sunar, daha az engelle çalışmanıza imkan verir. Kimlik Kopyası, Klon kopya, E-postaya tarama ve kullanışlı PC faks gibi bir dizi yenilikçi özellik iş gücünüzün modern iş dünyasında başarılı olması için gereken işlevselliği garantiler.
Çıktılarınıza çarpıcı detaylar katın

Etki yaratmak istiyorsanız, hiçbir şey Samsung SCX-3405FW Lazer Yazıcı tarafından üretilen göz alıcı 1 200 x 1 200 dpi netlikten daha profesyonel olamaz. Bu çapta yüksek çözünürlüklü baskı, iş sunumları ve raporlar gibi önemli çıktıların keskin ve etkileyici olmasını garantiler. Yüksek çözünürlüklü baskıyla çıktılarınıza iyi bir etki bırakma şansı tanıyın.

Samsung SCX-3405 Çok Fonksiyonlu Laser Yazıcı
Samsung SCX-3405 Çok Fonksiyonlu Laser YazıcıKompakt tasarımla geliştirilen verimlilik

Alan tasarrufu sağlayan ofis ekipmanına artan talep düşünüldüğünde Samsung SCX-3405FW Çok İşlevli Lazer Yazıcı mükemmel bir seçimdir. Bu kompakt çok fonksiyonlu yazıcı, istenmeyen boyut fazlalığı olmadan lüks yazdırma hizmetinde standardı sunar. Küçük alanlı işletmeler ve evden yürütülen ofisler için ideal bir yazıcı. Ayrıca kompakt tasarımı taşınabilir olmasını sağlar. Samsung SCX-3405FW Çok İşlevli Lazer Yazıcı ve modern kompakt tasarımıyla alandan tasarruf edin ve rahatınızı bozmayın.

Samsung SCX-3405F Çok Fonksiyonlu Laser YazıcıToz Tutmayan tasarımla baskılarınızı koruyun


Toz tutmayan tasarımıyla yazıcı ve çıktılarınızı koruyun. Yenilikçi tasarımı toz tutmayan bir kapağa sahiptir. Toz kirliliğini önleyerek sadece kağıtların baskıdan önce tozlanmasını engellemez, iç mekaniğinin de zarar görmesini engeller. Bu akıllı tasarım güvenilir ve profesyonel baskılar sağlarken yazıcı ömrünü uzatmanıza yardımcı olur.

Samsung SCX-3405FW Wi-Fi Çok Fonksiyonlu Network Laser YazıcıSarf Malzemesi

MLT-101S Toner Kapasitesi : 1500 Sayfa

 

Samsung SCX-3405FW Yazıcı 700 sayfalık Başlangıç Toner Kartuşu ile gönderilir


Samsung SCX-3405FW Network Lazer Yazıcı Özellikleri

433 MHz İşlemci
2 x 16 Satır LCD Ekran
Yüksek Hızlı USB 2.0 / Ethernet 10 / 100 Base TX / Kablosuz IEEE 802.11b/g/n Arayüzü
Gürültü Seviyesi: 50 dBA'dan daha az (Yazdırma, Platen Kopyalama) / 52 dBA'dan daha az (ADF Kopyalama) / 26 dBA'dan daha az (Bekleme)
128 MB Bellek
Windows 2000 / XP / Vista / Win7 / 2003 Server / 2008 Server / Mac OS X 10,4 - 10,7 / Çeşitli Linux OS Uyumlu
10 000 sayfalık Görev Döngüsü
402 x 293 x 296 mm (15,8" x 11,5" x 11,7") Boyut
8,0 kg (17,6 lb) Ağırlık
310 watts (Baskı) / 2,1 watts (Uyku Modu) / 30 watts (Bekleme) Güç Tüketimi

Faks
ITU-T G3 / ECM Uyumlu
33,6 Kbps Modem Hızı
300 x 300 dpi'ye kadar Faks Çözünürlüğü
7 MB (500 Sayfa) Faks Hafızası
Auto Dial (209 locations)
Faks Özellikleri: Çoklu Gönderme / Gecikmeli Gönderme / Öncelikli Gönderme / Güvenli Alma / Faks İletme
Tarama
TWAIN Standardı / WIA Standardı Uyumlu
Color CIS Yöntemi
600 x 600 dpi'ye kadar Tarama Çözünürlüğü (Optik)
4 800 x 4 800 dpi'ye kadar Tarama Çözünürlüğü (Gelişmiş)
Bilgisayara Tarama
Yazdırma
Baskı Hızı (Mono): A4 formatında 20 ppm'ye kadar (Mektup'ta 21 ppm)
İlk Yazıcı Çıktı Süresi (Mono): 8,5 saniyeden daha az (Hazır Mod'dan)
1 200 x 1 200 dpi'ye kadar etkili çıktı Çözünürlüğü
Baskı Dili: SPL (Samsung Yazıcı Dili)
Manuel Çift Yönlü
Fotokopi
Kopyalama Hızı (Mono): A4 formatında 20 ppm'ye kadar (Mektup'ta 21 ppm)
İlk Fotokopi Çıktı Süresi (Mono): 14 saniyeden az (Platen)
Zoon Oranı: 25 - 400% (ADF, Platen)
Çoklu Kopya: 1 - 99 sayfa
Manuel Çift Yönlü Kopyalama
Kopyalama Özelliği: Kimlik Kopyalama
Kağıt Kullanımı
Giriş Kapasitesi ve Tipi: 150 sayfalık Standart Tepsi
Çıkış Kapasitesi ve Tipi: 100 sayfa Arka Yüz
Kağıt Boyutu: A4 / A5 / Mektup / Legal / Executive / Folio / Oficio / ISO B5 / JIS B5 / Zarf (Monarch, Com10, DL, C5) / Özel (76 x 127 mm - 216 x 356 mm / 3" x 5" - 8,5" x 14")
Kağıt Tipi: Düz / Kalın / İnce / Pamuklu / Renkli / Ön Baskılı / Geri Dönüştürülmüş / Etiket / Kart Stoku / Bond / Arşiv / Zarf
ADF Kapasitesi: 40 sayfa
ADF Belgesi Boyutu: 216 x 356 mm (8,5" x 14")
10 sayfaya kadar Zarf Kapasitesi
Sarf Malzemeleri
Sarf Malzemeleri Randımanı: Ortalama Kartuş Randımanı 1 500 Standart sayfa (700 sayfalık Başlangıç Toner Kartuşu ile gönderilir) ISO / IEC 19752 uyarınca belirtilen kartuş randımanı


Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(11) Yorum
 • Samsung ve Hizlial farkı 05.11.2014
  Samsung'un bu urunun özelliklerini tartışmaya gerek yok, Sinifinin en iyisi vede bu fiyata, oda hizlial farki.
  BURAK KADİR ARTİK
  Bu yorumu doğru buluyor musunuz?
  Evet :0 Hayır :0
 • Ofis ve ve için mükemmel 20.09.2014
  Küçük çaplı ofis ve ev için çok kullanışlı makina. Çabuk , kolay , düzgün kurulum sayesinde çabucak sisteme dahil edilebiliyor. Sorunsuz çalışıyor. Parasını hak eden bir ürün. Hızlıal da çabuk kargolama ve sorunsuz alışveriş için ayrıca teşekkürler.
  ali atal
  Bu yorumu doğru buluyor musunuz?
  Evet :0 Hayır :1
 • Fiyatına göre en iyisi 31.08.2014
  Ürünü yaklaşık 2 haftadır kullanıyorum. Fazlası ile memnun kaldım.
  erinç demirci
  Bu yorumu doğru buluyor musunuz?
  Evet :0 Hayır :0
 • Hesapli fiyat hizli kargo 19.02.2014
  Ben elektronik baskı devre işlerim için aldım bu yazıcıyı.Fonksiyonel bir cihaz wifi ile ağa bağlanması çok güzel ve kullanışlı.Piyasaya göre uygun fiyat ve hızlı kargo.İzmir e 1 günde geldi.Hızlı kargo için teşekkürler.
  sebahattin atalay
  Bu yorumu doğru buluyor musunuz?
  Evet :0 Hayır :1
 • ofis için ideal 23.11.2013
  Ürün çok kısa sürede elime ulaştı. Ofisimde kullanıyorum ve çok memnunum. Wifi özelliği olması bir başka ayrıcalık. Tavsiye ederim.
  ONUR İNANLI
  Bu yorumu doğru buluyor musunuz?
  Evet :0 Hayır :2
 • iyi bir lazer yazıcı 16.11.2013
  Daha önce kullandığım kartuşlu yazıcıların kısa sürede kartuşlarının bitmesi beni yazıcı arayışlarına itti. Bende bu yazıcıda karar kıldım. Wi-Fi yi tanıtmak o kadar zor olmadı, ama ipone tanıtmak biraz uğraştırdı ama onuda sonunda eşleştirdim. Artık telefonumdan hertürlü baskıyı bu yazıcı sayesinde alabiliyorum. Tek eksi yanı kimlik fotokopisi özelliğinde kimliğin fotokopisini yan yana kopyalaması gerekirken, alt alta kopyalaması bu yüzden bu özelliği etkin kullanamıyorum. Sonuç olarak lazer ve Wi-Fi, fax, fotokopi daha ne olsun.10 üzerinden 8.
  adem güneş
  Bu yorumu doğru buluyor musunuz?
  Evet :1 Hayır :0
 • Ev ve ofis için alabileceğiniz en modern yazıcı 24.09.2013
  Arkadaşlar, öncelikle söyleyeyim, süper bir yazıcı. Samsung kalitesi ve network özellikleri ile göz dolduruyor. Evdeki wifi modeme bağlanıp bir network yazıcıya dönüşüyor. Eğer wifi modeminiz yoksa kendisi bir wifi istasyonu oluşturabiliyor. En önemlisi de samsung mobile print uygulaması ile android ve iphone telefon ve tabletlerden çok kolay bir şekilde çıktı alabilmeniz. Ben bu özelliğe gerçekten hayran kaldım. Cep telefonumla internette gezerken gördüğüm bir makaleyi bir-iki adımda yazdırabildim. Fotokopi çekme özelliği ve kimlik fotokopisi özelliği hoş özellikler. Bir deste kağıdı üst hazneye koyup kopyala dediğinizde saniyeler içinde tarayıp size kopyasını oluşturuyor.
  Kadir YILMAZ
  Bu yorumu doğru buluyor musunuz?
  Evet :1 Hayır :2
 • harika 20.06.2013
  ürün 20.06.2013 tarihi itibariyle elime geçti.3 gün de süper kargo zamanı.teşekkürler sizlere.ürüne gelince harika bir ürün özellikle de wifi olması ekstra şahane.eczanemde 2 pc için bağlayıp kullanmaya başladım.fiyatına gelince hem piyasaya hemde diğer alışveriş sitelerine bakarak çook ucuz.ben çok memnun kaldım tavsiye ederim.
  tevfik polat
  Bu yorumu doğru buluyor musunuz?
  Evet :0 Hayır :3
 • samsung 18.06.2013
  eczanemde kullandığım ürün samsung du bu daha özellikli bir cihaz ve ihtiyacım vardı.sipariş verdim bekliyorum.fiyatı da çok uygun.
  tevfik polat
  Bu yorumu doğru buluyor musunuz?
  Evet :0 Hayır :2
 • Samsung tecrübe edilmeli... 03.12.2012
  Bu çok fonksiyonlu yazıcı, adı gibi çok kullanışlı ve pratik. Toner kullanı mı da, çok ekonomik. Wi-Fi özelliği de cabası, fakat modeminizin, yazıcının aradığı özellikleri kapsayıp kapsamadığını kontrol edin almadan önce. En önemli özelliği de, fiyatının çok hesaplı olması. Sonuçta, kalite-performans olarak gayet verimli... Şimdiden hayırlı olsun!
  İsimsiz
  Bu yorumu doğru buluyor musunuz?
  Evet :1 Hayır :1
 • gerçekten süper 15.10.2012
  ürünü kullanıyorum hakkaten fiyatına değer almayı düşünenlere tavsiye ederim....
  ismail hakkı yıldırım
  Bu yorumu doğru buluyor musunuz?
  Evet :0 Hayır :3