Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara

Samsung Galaxy Note Edge N915F Siyah

SAMSUNG TÜRKİYE GARANTİLİ!
Ürün geçici olarak temin edilememektedir
Bu Ürüne Özel Kampanyalı Ürünler

Samsung Galaxy Note Edge N915F Siyah AçıklamasıSamsung Galaxy Note Edge G915F SiyahDevrim Yaratan Tasarım


Kendinizi ifade etmenin yeni yolu, Note Edge... Yepyeni bir özellik ile tanışacaksınız. Kenar ekranı! Tek bir parmak hareketiyle sık kullanılan uygulamalara, cihaz işlevselliğine hızlıca erişebilirsiniz. Video izlerken gelen bildirimler keyfinizi bozmaz doğrudan kenar ekranında gösterilir.

Samsung Galaxy Note Edge G915F SiyahNote Edge Kullanımında Yepyeni Bir Deneyim Yaşayın.

Note Edge ile bilgiye ulaşmada ve mobil cihaz kullanımında yepyeni bir deneyim yaşarken, kendinizi ve zevklerinizi özgürce yansıtabileceksiniz. Samsung Galaxy Note Edge'nin benzersiz kavisli ekranı ile uygulamalara, uyarılara ve cihaz özelliklerine kapak kapalıyken bile tek bir parmak hareketiyle kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca ana ekranda video oynatırken, kavisli ekran sayesinde izleme deneyiminiz kesintiye uğramadan bildirimlerinizi alabilirsiniz.

Samsung Galaxy Note Edge G915F SiyahEkran Sadeleşir Keyfiniz Artar.


İstediğiniz bildirimler, odağınızı dağıtmadan sizinle. Siz içeriğe odaklanırken bildirimler kenar ekrana düşecek böylece hem bildirimlerden haberdar olacak hem de odağınızı koruyabileceksiniz.

Samsung Galaxy Note Edge G915F SiyahÜst Düzey Quad HD Super AMOLED Ekran


5.6 inç Quad HD ve Super AMOLED üst düzey ekranın yüksek kontrastı sanki hayatı izliyormuşsunuz gibi hissetmenizi sağlayacak. Yüksek çözünürlüğü ile size, mükemmel bir izleme keyfi sunacak.

Samsung Galaxy Note Edge G915F Siyah
Net, Parlak Görüntüler


16 MP'lik arka ve 3.7 MP'lik ön kamerası ile karanlık ortamlar dahil hayatınızın her alanında size daha parlak ve daha net kısacası en iyi fotoğrafları sağlar.

Gelişmiş S Pen


S Pen gelişmiş basınç hassasiyeti sayesinde gelişmiş dijital el yazısı deneyimi sunuyor. Daha keskin detaylarla yazımınızı zenginleştirin.

Samsung Galaxy Note Edge G915F Siyah
Samsung Galaxy Note Edge G915F SiyahAkıllı Seçim


Dilediğiniz içeriği ve metni herhangi bir ekrandan özgürce seçin.
S Pen ile herhangi bir ekrandan ya da farklı uygulamalardan dilediğiniz içeriği seçip kaydedebilirsiniz. Üstelik seçtiğiniz içerikleri bir araya getirebilir, tek seferde paylaşabilirsiniz.
Not Almak İçin Yepyeni Bir Yol.


Fotoğraf Notu ile çektiğiniz fotoğrafı analogdan dijitale çevirin, renkleri değiştirerek veya hatırlatmalar ekleyerek kendi notlarınızı kolayca oluşturun! Not almada yeni bir dönem başlatan bu özellik sayesinde nesneleri ve sözcükleri değiştirebilir, kâğıt ya da tahtada yazılı notları düzenlenebilir formatta görüntülere dönüştürebilirsiniz.

Samsung Galaxy Note Edge G915F Siyah
Samsung Galaxy Note Edge G915F SiyahSerbest Akış ve Doğal Çoklu Görev

Samsung Galaxy Note Edge;  tek bir ekranda aynı anda birden fazla uygulama yönetme esnekliği kazandıran çoklu pencere özelliğine sahiptir.

Hızlı Şarj, Yüksek Pil Kapasitesi


Galaxy Note Edge, geliştirilmiş şarj teknolojisi sayesinde çok daha kısa sürede şarj olur. Note Edge’inizi 30 dakikada %50’ye, bir saatten kısa sürede ise %100’e kadar şarj edebilirsiniz. Siz duş alıp günün yorgunluğunu atarken, telefonunuzun şarjı çoktan dolmuş olacak. Daha uzun süreli kullanım için Ultra Güç Tasarrufu modunu kullanabilirsiniz.

Samsung Galaxy Note Edge G915F Siyah


Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum