Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara

Samsung 250GB 840 Evo Serisi mSATA Ssd (MZ-MTE250BW)

Ücretsiz Kargo

 • 250GB Kapasite
 • 540MB/s Sıralı Okuma Hızı
 • 520MB/s Sıralı Yazma Hızı
 • 97K IOPS Rastgele Okuma Hızı
 • 71K IOPS Rastgele Yazma Hızı
 • Sata 3.0 Arayüz
Detaylı özellikler için tıklayın.
Fiyat
383,32 TL


Samsung 250GB 840 Evo Serisi mSATA Ssd (MZ-MTE250BW) Açıklaması

Samsung, lider SSD üreticisi

Dizüstü bilgisayarınız için doğru SSD'ye ihtiyacınız olduğunda işin uzmanlarına güvenin. Teknolojide bir dünya lideri olarak, Samsung üstün performansıyla iftihar eden SSD'ler sunar. En iyi donanım bileşenleri ile yenilikçi çözümleri bir araya getiren Samsung SSD, size hepsi bir arada çözüm sunar ve istediğiniz üstün performansı verir. Bir Samsung SSD ile dizüstü bilgisayarınız verileri öyle hızlı işler ki, size çalışmak veya oyun oynamak için daha fazla zaman kalır.

Samsung 250GB Evo Serisi 1" mSATA 3.0 Ssd (MZ-MTE250BW)

SSD 840 EVO mSATA, ultra ince dizüstü bilgisayarlar için akıllı seçim

Kompakt SSD evrimi Samsung SSD 840 EVO mSATA ile geldi. En iyi SSD teknolojilerini bir araya getiren ince ve olağanüstü hafiflikteki Samsung 840 EVO SSD, ultra ince dizüstü bilgisayarlar için özel olarak üretildi. Dahası, 840 EVO mSATA, Samsung'un 2. nesil 3-bit MLC teknolojisi ile hiç olmadığı kadar hızlı, üstün performans sağlıyor ve kendi kendini izleme özelliği ile üstün güvenilirlik sunuyor. Bu son teknoloji ürünü özelliklere ek olarak, bilgisayarınız daha uzun süre bağlantıda kalır, daha az enerji harcar ve uyku modundan anında çıkarak açılır. Bu yüzden mevcut dizüstü bilgisayarınızı değiştirmenize gerek yok, 840 EVO mSATA ile yükseltmeniz yeterli. 840 EVO mSATA mevcut dizüstü bilgisayarınıza kurulduğunda, mobil bilgisayar performansınız yepyeni bir düzeye taşınacak.

Samsung 250GB Evo Serisi 1" mSATA 3.0 Ssd (MZ-MTE250BW)

Yepyeni, daha hızlı bir performans deneyimleyin

840 EVO 2,5 inç SSD'deki ile aynı EVO teknolojisini kullanan 840 EVO mSATA, tüm görevler için aynı hızlı sıralı ve rastgele okuma ve yazma sürelerine sahiptir. Samsung’un yeni 3-bit MLC NAND flash belleği hem hızı hem güvenilirliği arttırarak veriyi daha etkili bir biçimde saklar. İster video dosyası düzenlemek gibi ağır bir iş yükü, ister virüs tarama gibi basit bir görev olsun, 840 EVO mSATA her işi pürüzsüzce ve hızlı bir şekilde yürütür. Çoklu görev, birkaç görevi aynı anda çalıştırabilen bu SSD için basit bir iştir. Ayrıca, Samsung’un yenilikçi TurboYazma teknolojisi ile 840 EVO mSATA sıralı yazma hızını da büyük ölçüde arttırır. Sürücünün hafif iş yükleri için rastgele okuma hızı (QD1) Saniye Başına 10.000 Girdi/Çıktı İşlemidir (IOPS), endüstrideki en iyisi. Sistem seviyesinde performansı iyileştirmek amacıyla bilgisayarın serbest DRAM'ını bir önbellek olarak kullanmak için Samsung Sihirbaz yazılımı üzerindeki RAPID modunu açın. Yüksek performans gösteren Samsung SSD 840 EVO mSATA ile daha verimli bir şekilde çalışmak günlük bilgisayar kullanımınızı değiştirecektir. Şimdi, bilgisayarınız sizi bekleyecek—siz bilgisayarınızı değil!

Samsung 250GB Evo Serisi 1" mSATA 3.0 Ssd (MZ-MTE250BW)

Verilerinizi şifreleme motoru ile koruyun

Dizüstü bilgisayarınızla yola çıktığınızda, kişisel bilgilerinizi yeni güvenlik açıklarına maruz bırakıyorsunuz. Fakat endişelenmeyin, 840 EVO mSATA’nın Kendi Kendini Şifreleyen Sürücü (SED) güvenlik teknolojisi verilerinizi her zaman güvende tutar. Sürücü, bilgisayarınızı kaybetseniz bile kişisel dosyalarınızın güvende olmasını sağlamak için bir AES 256-bit donanım tabanlı şifreleme motoru içerir. Donanım tabanlı olarak, şifreleme motoru, yazılım tabanlı bir şifreleme ile deneyimleyebileceğiniz bir performans azalması olmadan verinizi güvence altına alır. Ayrıca, 840 EVO mSATA gelişmiş güvenlik yönetimi çözümleri (TCG Opal ve IEEE 1667) ile uyumludur.

Uzatılmış pil ömrü ile daha uzun süre bağlantıda kalın

Bilgisayarınız ile hareket halindeyken isteyebileceğiniz son şey gücün tükenmesidir. Samsung 840 EVO mSATA bilgisayarınıza kurulu olduğunda Aygıt Uyku Modu (DEVSLP) sayesinde daha uzun süre bağlantıda kalır ve daha hızlı şarj edersiniz. Bilgisayarınızın pil ömrünü koruması için bekleme moduna geçmesine ya da sizin tekrar açılmasını beklemenize gerek yoktur. Daha uzun pil ömrünün keyfini çıkarırken bir yandan da profesyonel AOAC (her zaman açık, her zaman bağlı) yaşamınızdan sonuna kadar yararlanın.

Samsung 250GB Evo Serisi 1" mSATA 3.0 Ssd (MZ-MTE250BW)
Samsung 250GB Evo Serisi 1" mSATA 3.0 Ssd (MZ-MTE250BW)

Bilgisayarınızın performansını ısıdan koruyun

İşinize daldığınızda, bilgisayarınızın sıcaktan yandığını ve çalışmaya devam etmek için mücadele ettiğini fark etmeyebilirsiniz. 840 EVO mSATA ile bilgisayarınızı aşırı çalıştırsanız bile bilgisayarınız serin kalır. 840 EVO mSATA, sürücü için en uygun çalışma sıcaklıklarını izleyen ve koruyan Dinamik Termal Güvenlik koruması içerir. Azaltma özelliği, verilerinizi korumak ve beklediğiniz yanıtı sağlamak için gerektiğinde SSD sıcaklığını düşürebilir.

Diğer Özellikler
 • Kapasite
  250GB
 • Bağlantı
  mSATA
 • Marka
  Samsung
 • Garanti Süresi
  36 Ay
 • Ön Bellek
  -
 • Form
  1"
 • HDD Tipi
  SSD
 • Hdd Kayıt
  Var
 • Sıralı Okuma Hızı
  540MB/s
 • Sıralı Yazma Hızı
  520MB/s
 • Arayüz
  Sata 3.0
 • Rastgele Okuma Hızı
  97K IOPS
 • Rastgele Yazma Hızı
  71K IOPS
Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum