Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara
Bu Kategorideki Diğer Markalar

Sağırdere - Kemal Tahir

Aynı Gün Kargo
Aynı gün teslimat hizmeti, Hızlı Gönderi olan ve hafta içi saat 00:00 - 11:00 arasında, Cumartesi saat 00:00 - 12:00 arasında, Pazar günü hariç vereceğiniz, İstanbul içindeki, Kadıköy, Maltepe, Kartal, Üsküdar, Ümraniye, Ataşehir, Şişli, Beşiktaş, Kağıthane, Beyoğlu, Fatih, Zeytinburnu, Bakırköy, Bahçelievler, Bağcılar, Güngören, Esenler, Bayrampaşa, Sancaktepe, Sultanbeyli, Sarıyer, Beykoz, Çekmeköy bölgelerine teslimatlı ürünler için ek ücret karşılığında kullanılabilir.

Sepetinizdeki Hızlı Gönderi ürünlerinin toplam hacmi 10 desinin üzerinde olması durumunda gönderim standart kargo ile yapılabilmektedir.

Sepetinizde Aynı gün teslimata uygun olmayan ürünler olması durumunda bu ürünlerin gönderimi standart kargo hizmeti ile yapılacaktır.

Aynı gün teslimat için sipariş ödeme onayının yukarıda belirtilmiş saatler arasında verilmiş olması gerekmektedir.
Kargo

Siparişlerin gönderim süreci kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale / eft ödenmenizin onaylanması ile başlar.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişebilmektedir.

Hızlı gönderi olan ürünler gün içerisinde, genel olarak diğer ürünler ortalama ürün inceleme sayfasında yer alan kargo teslimat süresinde kargoya verilmekte olup nadiren tedarik sürecine bağlı olarak gecikmeler yaşanabilir.

Ayrıca bazı ürünler sipariş üzerine üretildiğinden teslim süresi daha uzun olabilir.

Siparişlerde, erken gönderilebilecek ürünler için kısmi teslimat talep edebilirsiniz.

Cumartesi ve Pazar günleri kargo hizmeti verilmemektedir.

Saat 14:00'dan sonra verilen siparişlerde süreç bir sonraki iş günü başlamaktadır.
Ürün Stokta! Saat 16:00'a kadar sipariş verirseniz bugün kargoya teslim edilir.
Fiyat
15,00 TL
İndirimli Fiyat
10,31 TL
31
Kazancınız
4,69 TL

Sağırdere - Kemal Tahir Açıklaması

"Kemal Tahir'de dil, 'anlatılan'ın yerine geçer, bir nesne haline gelir ve saydamlığını kaybeder. Onun romanlarını okurken, 'anlatılan'ı 'anlatan'da, yani dilde algılamaya başlarız. Kişiler, olaylar ve durumlar, birer 'dil olgusu' haline gelir. Tanpınar'ın deyimiyle, Kemal Tahir, 'bir dil makinesi' kurmuş, bir dil dünyası yaratmıştır." (1974)
-Selâhattin Hilav-
Yabancı romancıların etkilerinden uzak, "ilk gerçek Anadolu romanı" diye nitelenen Sağırdere, köy yaşamının , köy ekonomisinin insanların kişiliğine yansıyışını eşsiz bir gözlem gücüyle, önyargılardan, düşsellikten uzak bir değerlendirme yeteneğiyle sergiler.
(Arka Kapak)
Yazar: Kemal Tahir
Yayın Evi: Adam Yayınları
Boyut: 14.0x20.0
Format: Kitap
Kalite: 3. Hamur Ciltsiz
Sayfa: 245
ISBN: 9789754180794
Diğer Özellikler
Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum