Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara

Royal Canin Fbn Kitten Persian Yavru Kedi Maması 2 Kg

Ürün geçici olarak temin edilememektedir


Royal Canin Fbn Kitten Persian Yavru Kedi Maması 2 Kg Açıklaması

Yavru İran Kedileri İçin Mama

Royal Canin Fbn Kitten Persian Yavru Kedi Maması, büyüme evresindeki İran ırkı kedilerin besinsel ihtiyaçlarını karşılamak üzere formüle edilmiştir. Sindirim güvenliği sağlar ve doğal savunmayı güçlendirir. İran kedilerinin güzel tüylerinin korunmasına ve deri sağlığına katkı sağlar. 

Yavru İran Kedileri İçin Mama İçindekiler

Kurutulmuş kümes hayvanları eti, pirinç, hayvansal yağlar, mısır, bitkisel protein izolat*, hidrolize hayvansal proteinler, bitkisel lifler, pancar küspesi, maya, mineraller, balık yağı, soya yağı, frukto-oligo-sakkaritler, fsilyum kabuğu ve tohumları, hidrolize maya (mannan-oligo-sakkaritler kaynağı), hodan yağı, kadife çiçeği özü (lutein kaynağı). İLAVELER (her kg için): Beslenmeye dayalı ilaveler: Vitamin A: 25200 IU, Vitamin D3: 800 IU, E1 (Demir): 41 mg, E2 (Iyot): 2,9 mg, E4 (Bakır): 9 mg, E5 (Manganez): 54 mg, E6 (Çinko): 205 mg, E8 (Selenyum): 0,1 mg, L-lizin: 14,6 g - Koruyucular - Antioksidantlar. 
ANALİTİK BİLEŞENLERİ: Protein: %32 - Yağ: %22 - Kül: %7,4 - Diyetsel lif: %2,8 - Her kg için: EPA/DHA: 4 g , DHA dahil: 1,2 g.
Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(2) Yorum
 • En faydalı mama 25.02.2015
  En faydalı mama iran ve chinchila kedileri için.. ama fiyatı burada biraz fazla, normalde 70 tl civarı..
  hikmet yazicioglu
  Bu yorumu doğru buluyor musunuz?
  Evet :0 Hayır :0
 • Royal Canin Fbn Kitten Persian Yavru Kedi Maması 08.10.2014
  Yavru İran kedimiz var. Bu mamayı onun için alıyoruz. Çok severek yiyoyor. Piyasadaki en uygun fiyat da Hızlıal'da. Teşekkürler...
  Yavuz Atabek
  Bu yorumu doğru buluyor musunuz?
  Evet :0 Hayır :1