Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara
Bu Kategorideki Diğer Markalar

Rems 540020 Amigo 2 Elektrikli Pafta

Ücretsiz Kargo
Fiyat
6.284,39 TL
İndirimli Fiyat
2.942,88 TL
53
Kazancınız
3.341,51 TL

Rems 540020 Amigo 2 Elektrikli Pafta Açıklaması

Hızlı değiştirilebilir diş açma kafaları bulunan elektrikli pafta aleti
Eşi olmayan destek kolu bulunan, güçlü ve pratik elektrikli pafta aleti
Mengene gerekmeksizin her yerde uygulama imkanı sağlamaktadır
Tamir, restorasyon ve şantiye işleri için idealdir
230 V, 50-60 Hz, 1700 W gücünde sağlam ve kuvvetli üniversal motor
Her iki dönüş yönünde destekleme kolu
Aşırı yüklemeye karşı emniyet sistemi
Boru dişleri : 1/8 - 2" , 16 - 50 mm
Pim dişleri : 6 - 30 mm , 1/4 - 1"
REMS 4" otomatik pafta kafaları ile boru dişleri : 2.1/2 - 4"
Çelik kutulu

Hafif ve güçlü tasarım,1700W gücünde,sadece 6,5kg ağırlığında!
Bakım gerektirmeyen şanzıman
Dönüş yönü değiştirme seçimi
Emniyet tipi,dokunmalı çalıştırma şalteri
Uzun ömürlü,özel sert çelikten imal edilmiş diş açma tarakları
Hızlı değiştirilebilir diş açma kafaları
Sağlam çelik kutuda
Mengenesi ile birlikte
REMS Amigo 2 - 2" çapına kadar çok güçlü.
Sistem avantajı
Sadece bir türde olan küçük ve kompakt bir biçimde üretilmiş olan, hızlı değiştirilebilir diş açma kafaları ile donatılmaktadır. Aynı hızlı değiştirilebilir özellikte olan pafta kafaları, REMS Mini-Amigo, REMS Amigo, REMS Amigo 2, REMS Amigo 2 Compact ve REMS Eva modellerinde kullanılabilmektedir. Bundan dolayı basit ve düzgün depolama olanakları sağlanmıştır. Karıştırılmaları mümkün değildir.
Destekleme kolu
Meydana gelen tork gücünün her iki yönde desteklenmesi için, basitçe kullanılan ve sağlam destekleme kolu. Eğri konumlandırılmış sıkıştırma kolu sayesinde, kendi kendini sağlamlaştıran ve güvenli sıkıştırma sağlayan sistem. Diş açma kafalarının destekleme kolu ve boru üzerine son derece basit konumlandırılmaları sağlanmıştır.
Yapılış biçimi
Kompakt, sağlam ve şantiye çalışma ortamlarına uygun bir biçimde imal edilmiştir. Her yerde mengene gerektirmeksizin anında kullanılabilir. Makine ağırlığı sadece 6,5 kg''dır. Öne doğru çekme eğilimi bulunmadığından, tek elle de kullanılabilmektedir. Yerine mükemmel oturan, hızlı değiştirilebilir özellikli diş açma kafaları.
Tahrik sistemi
Bakım gerektirmeyen Kompakt ve sağlam bir biçimde tasarlanmış dişli kutusu sistemi.Dönüş yönü değiştirme seçimi durumunda, kendiliğinden konum değiştiren sürtünme kömürleri sayesinde, otomatik olarak güç artırımı sağlayan, 1700 W güçünde sağlam ve kuvvetli üniversal motor. 30-18 d/dk. olan yüksek diş açma hızı. Emniyet tipi, dokunmalı çalıştırma şalteri.
Hızlı değiştirilebilir diş açma kafaları
Denenmiş ve başarılı teknoloji, yüksek malzeme kalitesi ve hassas işleme yöntemleri sayesinde, kesme kafası ve kapak tarafından oluşturulan takım, diş açma işlevini çok kolay başlama özelliği ile birlikte kolaylaştırmaktadır. Sıkışmayan kesme tarakları. Borunun mükemmel bir biçimde merkezlendirilmesini sağlayan uzun ve hassas bir biçimde imal edilmiş olan uzun boru yönlendirme kanalı. Büyük olarak tasarlanmış olan ve dışarıya doğru genişleyen talaş atma pencereleri sayesinde, talaş atımı mükemmel bir biçimde sağlanarak, temiz bir diş yüzeyi elde edilmektedir.
Diş açma/kesme tarakları
Denenmiş ve başarılı bulunmuş olan ve bozulmayan REMS kalite diş açma tarakları,optimal bıçak geometrileri sayesinde çok basit başlama özelliğine sahip olup, diş açma işini kolaylaştırmaktadır ve temiz dişlerin elde edilmelerini sağlamaktadır. Mukavemetli ve özel sert çelikten imal edilmiş olan diş açma tarak

TESLİMAT
Set Rems Amigo 2 , ½ "- ¾" - 1 "- 1 ¼" - 1 ½ "- 2" BSPT hızlı değişim kafalar , çelik taşıma çantası ve mengene ile teslim edilir.

Diğer Özellikler
  • Marka
    REMS
Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum