Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara
Bu Kategorideki Diğer Markalar

Rems 520017 Eva Set R 2 Manuel Pafta

Ücretsiz Kargo
Fiyat
2.645,81 TL
İndirimli Fiyat
1.733,99 TL
34
Kazancınız
911,81 TL


Rems 520017 Eva Set R 2 Manuel Pafta Açıklaması

REMS eva – Tesisatçıların pafta kolu. Özellikle kolay olan başlama özelliği ve diş açma işlevi.Pafta kolu çelikten imal edilmiş olup, kalın plastikle kaplanmıştır. Sadece tek çeşit hızlı değiştirilebilir diş açma ağzı. Bozulmayan kalite-pafta tarakları.
Sistem avantajı
1¼" ile 2" arası olan geniş pafta açma alanı sadece bir adet pafta açma koluyla ve sadece bir türde olan küçük ve kompakt bir biçimde üretilmiş, hızlı değiştirilebilir pafta açma ağızları ile sağlanmaktadır. Aynı, hızlı değiştirilebilir özellikli pafta kafaları, REMS elektrikli el tipi tüm pafta makinalarında kullanılabilindiği gibi, uygun olan diğer üreticilerin pafta kafalarıda kullanılabilmektedir. Bundan dolayı basit ve uygun depolama olanakları sağlanmıştır. Karıştırılmaları da mümkün olmamaktadır.
Pafta kolu
Çok sağlam yapılmıştır, pafta açma kolu tamamen çelikten imal edilmiş olup,çalışma rahatlığının sağlanması için kalın plastikle kaplanmıştır. Kaydırmaz ve pürüzlü plastikle kaplı tutma yeri sayesinde güvenli çalışma sağlamaktadır.Çalışma yönünün değiştirilmesi çok basit tasarlanmıştır. Yerine mükemmel oturan, hızlı değiştirilebilir özellikli pafta açma ağızları, kolayca sökülüp takılabilir. Hızlı değiştirilebilir diş açma ağızları Denenmiş ve başarılı teknoloji, yüksek malzeme kalitesi ve hassas işleme yöntemlerisayesinde, kesme ağzı ve kapak tarafından oluşturulan takım, pafta açmaişlevini çok kolay başlama özelliği ile birlikte kolaylaştırmaktadır. Sıkışmayan paftatarakları. Borunun mükemmel bir biçimde merkezlendirilmesini sağlayan uzun ve hassas bir biçimde imal edilmiş olan uzun boru yönlendirme kanalı.
Büyük olarak tasarlanmış ve dışarıya doğru genişleyen talaş atma pencereleri sayesinde, talaş atımı mükemmel bir biçimde sağlanarak, temiz bir pafta yüzeyi elde edilmektedir. S-hızlı değiştirilebilir kesme ağızlarıyla, zor ulaşılabilir yerlerde pafta açma işleri gerçekleştirilebilir
Diş açma/kesme taraklar
Denenmiş ve başarılı bulunmuş olan ve bozulmayan REMS kalite pafta açma yanakları,optimal bıçak geometrileri sayesinde çok basit başlama özelliğine sahip olup, diş açma işini kolaylaştırmaktadır. Temiz ve düzgün diş açılmasını sağlamaktadır.
Mukavemetli ve özel sert çelikten imal edilmiş pafta açma tarakları olağanüstü ömre sahiptir.
Diş açma-yardımcı maddeleri
REMS Sanitol ve REMS Spezial. Özellikle diş açma işleri için üretilmiştir.Bundan dolayı olağanüstü yağlama ve soğutma etkisi sağlanmıştır. Diş açma aletlerinin ve diş açma makineleri ile pafta açma ağızlarının daha uzun ömürlü olmaları ve temiz paftaların elde edilmeleri için mutlak surette gereklidir.
Manşon kesme/açma
Rasyonel bir biçimde REMS manşon mengenesi ? - 2" ile sağlanmaktadır
Teslimat kapsamı
REMS eva seti. El tipi-hızlı kafa değiştirme sistemi bulunan diş açma aleti.
? - 2", 16 - 50 mm olan boru paftaları ve 6 - 30 mm, ¼ - 1". pim paftaları için.
Sağ ve sol yivli paftalar için. Tüm pafta açma ölçüleri için 1 adet pafta açma kolu.
ISO 7-1, DIN EN 10226 (DİN 2999, BSPT) normları uyarınca meyilli boru paftaları için kesme yanakları ile birlikte hızlı değiştirilebilir özellikli pafta açma ağızları R-sağ dış, veya DİN EN 60423 M normu uyarınca Elektrik kabloları döşeme boruları paftaları.
Diğer Özellikler
  • Marka
    REMS
Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum