Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara

Remington CI6219 Stylist Easy Curl 19mm Seramik Saç Maşa

Ürün geçici olarak temin edilememektedir


Remington CI6219 Stylist Easy Curl 19mm Seramik Saç Maşa AçıklamasıRemington CI6219 Stylist Easy Curl 19mm Seramik Saç MaşaCI6219 Stylist Easy Curl Maşa


Yeni Remington Stylist Easy Curl saç maşası ile mükemmel şekilli ve kolay yapılabilir buklelere merhaba deyin. Bu akıllı bukle maşası ile bukleleriniz profesyonel bir şekilde şekillendirilebilir. Yenilikçi spiral kanallar sayesinde dilediğiniz an hem de kolaylıkla harika buklelere ulaşabileceksiniz.

Stylist Koleksiyonu


Saç şekillendirmedeki son teknoloji için Remington Stylist koleksiyonundan daha fazlasını aramayın. Yenilikçi Stylist Multi Şekillendirici, Turbo 2200W Saç Kurutma Makinesi ve Easy Curl maşa ile saçlarınızı düzleştirebilir, hacim verebilir, bukle ve dalga şekli verebilir ve tüm bunları minimum çabayla yapabilirsiniz.

Remington CI6219 Stylist Easy Curl 19mm Seramik Saç Maşa
Remington CI6219 Stylist Easy Curl 19mm Seramik Saç Maşa
Kullanımı Kolay


Saçın bir tutamını alarak, klipsleyin. Saçın kalanını özel tasarımlı spiral oluklara sarın, 10 saniye kadar tutun ve bırakın. Daha kolay olamazdı!

Remington CI6219 Stylist Easy Curl 19mm Seramik Saç Maşa


Diğer Özellikler
 • Kullanım Şekli
  Saç Maşaları
 • Marka
  Remington
Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(1) Yorum
 • Kalite farkı 28.06.2013
  İlk yorum benden oldun.Ürün bugün elime ulaştı. Kullanımı kolay,fakat dalga istiyorsanız çok tutmayın aksi takdirde bukle oluyor.Plakaları ince olduğu için iri su dalgası olmuyor. Yine de güzel şekiller çıkıyor ortaya. Fiyat,kalite, performans iyi. Tavsiye ederim.
  Gizem
  Bu yorumu doğru buluyor musunuz?
  Evet :2 Hayır :1