Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara

Remington AC5911 PRO-Air AC Compact Saç Kurutma Makinesi

Ücretsiz Kargo
Fiyat
264,49 TL
İndirimli Fiyat
174,90 TL
34
Kazancınız
89,59 TL


Remington AC5911 PRO-Air AC Compact Saç Kurutma Makinesi AçıklamasıRemington AC5911 PRO-Air AC Compact Saç Kurutma MakinesiEvinizde profesyonel kurutma deneyimine hazır olun!


Remington PRO-Air AC Compact Saç Kurutma Makinesi ile çok daha ekonomik bir şekilde, evinizde kuaförden çıkmış saçlar yaratabilirsiniz. Islak saçlarınızı havluyla kuruttuktan sonra, saçlarınızı tarayın ve saç kurutma makinesinin hava akımını, doğal saç yönünü takip ederek saçınızın köklerinden uçlarına doğru tutun. Saç kurutma makinesi aynı zamanda elektriklenmeyi önleyici ve parlaklık arttırıcı, %90 daha fazla iyon sağlayan iyonik bakım özelliğine sahip*.

PRO-Air Compact Saç Kurutma Makinesi'nin sırrı profesyonel salon standartlarındaki 2200W motoru. Bu özellik daha fazla hava akımı sağlayarak makinenin daha dayanıklı olmasını sağlıyor. Dayanıklılık ile birlikte kullanım ömrü arttığı nedenle de çok daha ekonomik bir makine haline geliyor.

 

* standart Remington saç kurutma makinesine göreYüksek Performans Saç Kurutma MakinesiBu saç kurutma makinesi, saatte 130 Km hızda hava akışı ile saçlarınızı kuruturken zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Yüksek güçte AC motor ise evinizde güçlü ve profesyonel bir kurutma imkanı sunarak profesyonel sonuçlar almanıza olanak verir.

Remington AC5911 PRO-Air AC Compact Saç Kurutma Makinesi
Remington AC5911 PRO-Air AC Compact Saç Kurutma Makinesi
Pro iyonik bakım


Saç kurutma makinesinin hava akışı ile dağılan iyonlar, nemli saçta bulunan su moleküllerini daha küçük, mikro damlalara dönüştürerek saçların daha kolay ve hızlı kurumasını ve böylece saçın daha az ısıya maruz kalmasını sağlar. Saçlar daha sağlıklı olur. Mikro-damlalar saçın daha su içermesini ve böylece muhteşem derecede sağlıklı görünmesini sağlar. İyonlar ayrıca saçın kabarmaması için elektriklenmeyi önler.

Tüm Özellikler


Hafif kompakt 2200W profesyonel saç kurutma makinesi
130 Km/h hızlı hava akımı ve hızlı kurutma
Salon kalitesinde uzun ömürlü AC motor
İyonik bakım – Daha az elektriklenme ve daha fazla parlaklık için 90% daha fazla iyon*
3 ısı / 2 hız ayarı
Şekillendirme için soğuk hava üfleme
İnce 7mm fön başlığı
Hızlı kurutma fön başlığı
Difüzör
Çıkartılabilir kolay temizlenebilir arka ızgara
Asma halkası
3m kablo uzunluğu

Remington AC5911 PRO-Air AC Compact Saç Kurutma Makinesi


Diğer Özellikler
 • Gücü
  2200 W
 • Hız Ayarı
  2 Kademe
 • Iyon Özelliği
  Var
 • Difüzör
  Var
 • Soğuk Hava
  Var
 • Marka
  Remington
Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum