Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara
Bu Kategorideki Diğer Markalar

Redmond RMC-M110E Düdüklü Multicooker

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Redmond RMC-M110E Düdüklü Multicooker AçıklamasıRedmond RMC-M110E Düdüklü Multicooker

 • Güç çıkışı: 900 W
 • Hazne Kapasitesi: 5 Lt.
 • Hazne kaplaması: Yapışmaz by DAIKIN® (Japon)
 • Program Sayısı: 55 pişirme modu
 • Ekran: LED Dijital
 • Paket İçerisinde: 100 Tarif Yemek Kitabı, Pişirici Seti, Buhar Aparatı
 • Garanti: 2 yıl
Redmond RMC-M110E Düdüklü Multicooker Özellikleri

REDMOND RMC-M110 hem bir düdüklü tencere, hem de bir multicooker. Tek yapmanız gereken buhar valfini açmak ya da kapatmak ve 55 otomatik moddan birini seçmek. "KIZARTMA" modu, RMC-M110'ı diğer düdüklü tencerelerden ayırır. Kapağı açık olarak diğer fritözler gibi kızartma yapabilirsiniz."POPCORN" modu ise sadece birkaç dakika içinde evde lezzetli patlamış mısır yapma olanağı sağlar. "ET PİŞİRME" ile en zorlu et yemeklerini ve kümes hayvanlarını pişirebilirsiniz. "ŞEF" modunda sıcaklık ve zaman kontrolü yapılabilir. Güvenliğiniz için, cihaz olası aşırı ısınma kontrolü ve basınç engelleme özelliği ile güvenlidir.Bir düdüklü tencere gibi REDMOND RMC-M110 ile yiyeceklerin mineral ve vitamin içeriğini korur iken sebze, et, balık, çorba yapabilirsiniz. *Buhar valfinin kilitli pozisyonununda tüm çalışma süresi boyunca basınç muhafaza edilir. Su önemli ölçüde mineral ve vitamin içeriğini tutar ve pişirme süresini kısaltır.Basınç sayesinde suyun kaynaması ve buhar oluşumu 100°C'den daha yüksek bir sıcaklıkta başlar; böylece gıdadaki vitamin ve mineraller korunur. Basınçlı pişirme aynı zanada oksijenle teması da azalttığı için yemeklerin besin değerlerini kaybetmemesine yardımcı olur.Diğer yandan cihaz normal pişirme için de kapağı açık veya kapalı olarak kullanılabilir.
 • DÖRTLÜ GÜVENLİK SİSTEMİ
Düdüklü multicooker REDMOND RMC-M110 en üst düzey güvenlik koruma sistemine sahiptir. Kapağı kapalı veya düzgün kilitli değilse, basınçlı pişirme aktif olmayacaktır. Herhangi bir sebepten basınç sınırı aşılır ise, buhar vanası otomatik olarak açılır ve basınç istenilen seviyeye getirilir. Sıcaklık belli bir limitin üzerine çıktığında otomatik olarak ısıtma elemanı çalışmasını durdurur. Birincil mekanizma aşırı ısı ya da basıncı tahliye etmekte başarısız olur ise yedek koruma sistemi vardır.
 • "YENİDEN ISITMA" FONKSİYONU
Bu fonksiyon sayesinde soğuk yemekleri tekrar ısıtmak mümkün olacaktır.
 • "SICAK TUTMA" FONKSİYONU
Düdüklü multicooker REDMOND RMC-M110 "Sıcak tutma" fonksiyonuna sahiptir. Bu özellik sayesinde 8 saate kadar yemeklerinizi sıcak tutabilirsiniz. Uzun süreli ısıtma yemeklerin kurumasına neden olabilir. Çok uzun saatler için fonksiyonu kullanmanızı önermiyoruz.
 • "GECİKMELİ BAŞLATMA" FONKSİYONU
"Gecikmeli başlatma" fonksiyonu ile 24 saate kadar programı erteleyebilirsiniz. Erken kahvaltınızın ya da akşam yemeğinizin misafirlerinizin geldiği anda hazır olması için tek yapmanız gereken basitçe ayarlamak.
 • YAPIŞMAZ KAPLAMA HAZNE
Yapışmaz hazne sayesinde az miktarda yağ kullanarak yemek pişirebilirsiniz. Hazneyi hem fırın için hem de multicooker için kullanabilirsiniz. Hazne bulaşık makinesinde yıkanabilir.
 • 100 TARİF YEMEK KİTABI
Bu kitap usta şeflerimiz tarafından uzun süreli bir çalışma sonucunda ortaya çıkmıştır.Tüm tarifler bu modele özel olarak uyarlanmıştır. Kitapta kullanılan malzemeler ve önerilen pişirme prosedürü adım adım anlatılmaktadır. Mükemmel sonuçlar elde etmek için kitaptaki tarifleri uygulayın.Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum