Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara
Bu Kategorideki Diğer Markalar

Protefix Diş Protezleri İçin Extra Güçlü Yapıştırıcı Krem 47gr

Fiyat
15,90 TL


Protefix Diş Protezleri İçin Extra Güçlü Yapıştırıcı Krem 47gr Açıklaması


Diş Protezleri İçin Extra Güçlü Protefix Yapıştırıcı Krem 47gr


Özellikler


Protezin güvenli bir şekilde yapışması ve sabit kalması protez taşıyanların çoğunu endişelendiren ve kendilerini iyi hissetmelerini önemli ölçüde etkileyen, ciddiye alınması gereken bir sorundur.Zor yapışma koşulları ve aşırı tükürük birikimi dahil olmak üzere çoğu yapışma sorununun çözümünde etkisi kanıtlanmış ekstra güçlü Protefix® Yapıştırıcı Krem kullanılması tavsiye edilir.Ekstra güçlü Protefix® Yapıştırıcı Krem ince bir tabaka halinde ıslak protezin üzerine sürülür.Diş yüksekliğinde gözle görülür bir değişme meydana gelmez.Ekstra güçlü Protefix® Yapıştırıcı Kremin tadı tamamen nötrdür.Ekstra güçlü Protefix® Yapıştırıcı Krem, diğer yapıştırıcı kremlerin aksine ıslak protezin üzerine sürülerek etkisini daha çabuk gösterdiğinden kullanıcıya büyük kolaylık sağlar. Sıvılar, yiyecekler ve tükürük, yapıştırıcının etkisini kaybettirmez, uzun süreli özel yapışma gücü sorun çıkmadan etkisini saatlerce korur. 


Kullanımı: 


İyi yapışmasını ve oturmasına yardımcı olmak için, protezinizi taktıktan sonra kısa bir süreyle çenenizle bastırarak sıkıştırın ve yemek yemeden önce yaklaşık 5 dakika bekleyin.Diş protezlerinin üzerine sürmek için yapıştırıcı krem. Protezi ve ağız mokuzasını kalıntı ve artıklardan temizleyin ve Protefix® Extra Güçlü Yapıştırıcı Kremi aralıklı olarak ince bir tabaka halinde nemlendirilmiş protezin üzerine (daha sonra çenenin oturaca?ı üst ve alt çene protezlerinin derinliklerinin içine) sürün. Gerekli olması halinde üst çene protezi damak plakasının arka tarafına da Protefix® Extra Güçlü Yapıştırıcı Krem sürebilirsiniz. Daha sonra diş protezini takın ve birkaç saniye süreyle çenenizle sıkıştırın. Yemek yemeden önce yaklaşık 5 dakika kadar bekleyin. Protefix® Extra Güçlü Yapıştırıcı Kremi tasarruflu kullanın; dozu kaçırdı?ınız taktirde protezinizin yapışma gücü olumsuz yönde etkilenebilir.
Kontrendikasyonlar: Bileşim maddelerinden birine karşı aşırı hassasiyet.
Yan etkileri: Münferit vakalarda a?ız mukozasında veya organizmanın tümünde aşırı hassasiyet reaksiyonundan şüphenildi?inde bir diş doktoruyla temasa geçin.
Bileşimi: Protefix® Yapıştırıcı Krem metil-vinil eteri kopolimeri, sodyum ve kalsiyum tuzları ile malein selüloz karışımı, parafin, vazelin, silisyum dioksit, mentol, azurubin, metil-4-hidroksibenzoat içerir.Çinko İçermez. 

Diğer Özellikler
  • Marka
    Protefix
Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum