Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara

ProplanVital Age 7+ Chicken&Rice Tavuklu Pirinçli Kedi Maması 1.5kg

Ürün geçici olarak temin edilememektedir


ProplanVital Age 7+ Chicken&Rice Tavuklu Pirinçli Kedi Maması 1.5kg Açıklaması


Pro Plan Vital Age 7+ Chicken&Rice Tavuklu Pirinçli Kedi Maması 1.5kg;

7 yaş üzeri kediler için gerçek tavuk eti hazırlanmış ileri yaş kedi mamasıdır. 7 yaş üzerindeki kedilerin iç ve dış koruyucu sistemlerini mükemmel şekilde destekler.

* İçerdiği selenyum, E vitamini, C vitamini ve beta karoten gibi güçlü antioksidanlar tam ve dengeli bir beslenme, güçlü bir bağışıklık sitemi sağlar.

* Özel ve dengeli içeriği yağın yüksek oranda sindirimini sağlar. Yüksek sindirilebilirliğe sahip protein ve karbonhidrat içeriği sayesinde sindirilemeyen besin miktarı azalır. Bu sayede bağırsağın alt kısımlarına ulaşan az miktarda içerik sayesinde dışkı ve gaz miktarında azalma olur.

* Doğal glukozamin kaynağı ile daha güçlü kemikler ve sağlıklı eklem oluşumu sağlar.

* Omeğa yağ asitleri, vitamin A ve tavuktan gelen yüksek kalitedeki protein ile daha sağlıklı deri ve parlak tüy oluşumunu destekler.

* Kalsiyum, fosfor, sodyum, soydum ve klorid gibi esansiyel minerallerin yardımı ile idrar pH'ının ideal 6,3 ve 6,6 aralığında olmasını sağlayarak daha etkin ürüner sistem fonksiyonu sağlar. Struvit ve oksalat taşı oluşumu riskini azaltır.

Mamanın İçeriği;
Tavuk eti, mısır gluteni, pirinç, kurutulmuş hayvansal protein, mısır, hayvansal yağ, yumurta, buğday gluteni, mineraller, hindiba kökü, sakatat, maya, soya fasülyesi yağı, balık yağı, vitaminler, pancar küspesi, tuz, bakır sülfat, çinko sülfat, selenyum, renklendirici, takoferolce zengin ekstrakt, ortofosforik asit.

Mamanın Analizi;
Ham protein % 33,8, ham yağ % 15,5 - 20,5, ham selüloz % 2,5, su % 9, ham kül % 8,5, HCL'de çözülmeyen kül % 0,3, taurin % 2300 mg/kg, kalsiyum % 0,95 - % 1,6, fosfor % 0,8 - % 1,4, sodyum % 0,3 - % 0,5, A vitamini 25000 IU/kg, D3 vitamini 1400 IU/kg, E vitamini 810 mg/kg
Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum