Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara

Proplan Yavru Somon Etli Kuru Köpek Maması 3kg

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Proplan Yavru Somon Etli Kuru Köpek Maması 3kg Açıklaması
Yetişkin vücut ağırlığı 10 kg'a kadar olan küçük ırk yavru köpeklerin beslenmesine uygun olarak, kolostrum ile desteklenerek formüle edilmiş, mükemmel lezzetli, tavuk eti ve pirinç içerikli yavru köpek mamasıdır.

Küçük ırk yavru köpekler, yetişkin vücut ölçülerine büyük ırk köpeklerden çok daha hızlı ulaştıklarından, ProPlan Dog Puppy Small Breed Chicken & Rice formülü onların büyüme hızlarına göre uyarlanmış olmakta ve üstün beslenme desteği sağlamaktadır.

Küçük ırk zor beğenen köpekler, iştahsız bir eğilime sahip olduklarından ProPlan Dog Puppy Small Breed Chicken & Rice mama onlar için muhteşem bir lezzet olarak formüle edilmişitir.

Protein ve karbonhidrat bakımından zengindir. Et unlarının daha az işlem görmüş olmasından kaynaklı olarak daha yüksek lezzetlilik ve besleyicilik sağlar, yüksek sindirilebilirliğe sahiptir. Gerçek tavuk etinden sağlanan % 29 protein içeriği, zenginleştirilmiş optimal protein - kalori oranı ile güçlü ve sağlıklı kas yapısını destekler.

Küçük ırk köpeklerin iştahsızlığını gideren özel kaplamalı yüksek kalitede gerçek tavuk eti birincil içeriğidir.

İçeriğinde bulunan kolostrum sayesinde annenin yavrusuna sağladığı korumayı güçlendirmeye yardımcı olarak, bağışıklık yanıtına desteği kanıtlanmış doğal antikorlar içermektedir.

Yavrularda yaygın olarak görülen mide rahatsızlıklarına karşı dirençli olmasına yardımcı olarak yavru köpeğin bağırsaklarındaki iyi ve kötü bakteriler arasındaki dengeyi sağlamaktadır.

Doğal anne sütünde bulunan ve daha iyi beyin ve görme gelişimini için son derece önemli olan DHA içermektedir.

Daha sağlıklı bir sindirim sistemi için bağırsak hücrelerinin gelişmesine yardımcı olmaktadır.

Optimum düzeydeki, kalsiyum, fosfor ve D vitamini sayesinde daha güçlü kemik ve diş gelişimini destekler.

Mamanın İçeriği:

Tavuk eti, mısır gluteni, kurtulmuş hayvansal protein, mısır, hayvansal yağ, buğday, pirinç, pancar küspesi, sakatat, mineraller ve vitaminler, yumurta, balık yağı, kolostrum, tuz, bakır sülfat, takoferolce zengin ekstrakt.

Mamanın Analizi:

Ham protein % 29, ham yağ % 18,8 - % 27,6, ham sellüloz % 4,4, su % 10, ham kül % 8,3, HCI'de çözülmeyen kül % 0,35, kalsiyum % 0,9-1,5, fosfor % 0,6-1,2, sodyum %0,3-0,6, A vitamini 15000 IU/kg, D3 vitamini 750 IU/kg, E vitamini 170 mg/kg. 

Köpeğinize ilk kez bu üründen veriyorsanız, başlangıçta 2 hafta boyunca alışık olduğu besinlerle karıştırarak veriniz.

Yukarıdaki günlük beslenme miktarları, köpeğinizin aktivitesine, egzersiz durumuna, çevre şartlarına, mizacına ve strese bağlı olarak değişiklik gösterir. Yukarıdaki miktarlar optimal vücut ağırlığı sağlamaya yönelik olarak gerektiğinde arttırılabilir veya azaltılabilir.

Kuru, serin, böcek ve haşereden uzak bir yerde ve paketin ağzı kapalı olarak saklayınız.

Genel kural olarak, kuru mama ile birlikte taze içme suyu verilmelidir.

Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum