Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara

Proplan Tavuklu Pirinçli Küçük Irk Yetişkin Kuru Köpek Maması 3kg

Ürün geçici olarak temin edilememektedir


Proplan Tavuklu Pirinçli Küçük Irk Yetişkin Kuru Köpek Maması 3kg Açıklaması

 PRO PLAN Adult Small Breed Chicken&Rice Küçük Irk Yetişkin Kuru Köpek Maması 3kg:

 1 - 10 kg arası küçük ırk yetişkin köpeklerin beslenmesine uygun olarak formüle edilmiş mükkemmel lezzetli, tavuk ve pirinç içerikli yetişkin köpek mamasıdır. Protein ve karbonhidrat bakımından zengindir. Et unlarının daha az işlem görmüş olmasından kaynaklı olarak daha yüksek lezzetlilik ve besleyicilik sağlar, yüksek sindirilebilirliğe sahiptir. Gerçek tavuk etinden sağlanan % 25 protein içeriği, zenginleştirilmiş optimal protein - kalori oranı ile güçlü ve sağlıklı kas yapısını destekler.
 Küçük ırk köpekler zor beğendikleri ve iştahsız bir eğilime sahip oldukları için ProPlan Dog Adult Small Breed Chicken & Rice Formula köpek maması onlara muhteşem lezzet sunacak şekilde hazırlanmıştır.
 Daha iyi bir bağırsak mikroflora dengesi için bifidobakterileri arttırdığı kanıtlanmış, doğal bir prebiyotik kaynağı içermektedir.
 Daha sağlıklı bir sindirim sistemi için bağırsak hücrelerinin gelişmesine yardımcı olmaktadır.
 Küçük ırk köpeklerin iştahsızlığını gideren özel kaplamalı yüksek kalitede gerçek tavuk eti birincil içeriğidir.
 Köpekleri zor çevre koşullarından korumaya yardımcı olarak sağlıklı bir deri ve parlak tüyleri destekleyen Omega 3 ve 6 yağ asitleri içermektedir.
 Sindirim sistemi hücrelerinin beslenmesini sağlayan glutamin amino asidi ve diğer besleyiciler sağlıklı bir sindirim sistemi oluşmasını destekler.
 Vitamin A, linoleikasit ve çinko ile daha iyi deri elastikiyeti ve nem düzeyi sağlar.
 Optimum düzeydeki, kalsiyum, fosfor ve D vitamini sayesinde daha güçlü kemik ve diş gelişimini destekler.
 Doğal glukozamin kaynağı ile güçlü kemikler ve sağlıklı eklem oluşumu sağlar. Diş ve diş etlerinde plak ve tartar birikimini azaltarak ağız sağlığının korunmasına yardımcı olur.
 Mamanın İçeriği:
Tavuk eti, buğday, kurutulmuş hayvansal protein, mısır gluteni, mısır, pirinç, hayvansal yağ, pancar küspesi, sakatat, mineraller ve vitaminler, yumurta, balık yağı, tuz, bakır sülfat, tokoferolce zengin ekstrat.
 Mamanın Analizi:
Ham protein % 25, ham yağ % 14,8 - % 24,6, ham sellüloz % 4,4, ham kül % 8,3, su % 10, HCI'de çözülmeyen kül % 0,43, kalsiyum % 0,9-1,5, fosfor % 0,6-1,2, sodyum %0,35-0,6, A vitamini 15000 IU/kg, D3 vitamini 750 IU/kg, E vitamini 500 mg/kg.

Köpeğinize ilk kez bu üründen veriyorsanız, başlangıçta 2 hafta boyunca alışık olduğu besinlerle karıştırarak veriniz.

Yukarıdaki günlük beslenme miktarları, köpeğinizin aktivitesine, egzersiz durumuna, çevre şartlarına, mizacına ve strese bağlı olarak değişiklik gösterir. Yukarıdaki miktarlar optimal vücut ağırlığı sağlamaya yönelik olarak gerektiğinde arttırılabilir veya azaltılabilir.

Kuru, serin, böcek ve haşereden uzak bir yerde ve paketin ağzı kapalı olarak saklayınız.

Genel kural olarak, kuru mama ile birlikte taze içme suyu verilmelidir.
Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum