Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara

Proplan Somonlu Pirinçli Yetişkin Kuru Kedi Maması 1,5kg

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Proplan Somonlu Pirinçli Yetişkin Kuru Kedi Maması 1,5kg Açıklaması

 Pro Plan Cat Adult Salmon & Rice Formula Yetişkin Somonlu Pirinçli Kuru Kedi Maması 1.5kg:

 
1 - 7 yaş arasındaki kediler için özel olarak geliştirilmiş, bu yaş kedilerin iç ve dış bağışıklık sistemlerini destekleyen, gerçek somon eti ve yüksek kalitede protein kaynağı içeren ve optimal protein- kalori oranı ile güçlü ve sağlıklı kas yapısını destekleyen premium kedi mamasıdır.
 
Omega 6 ve 3 gibi esansiyel yağ asitlerini sağlayan esansiyel balık yağları ile daha sağlıklı deri ve parlak tüyler.
 
Vitamin A, linoleik asit ve çinko ile daha iyi deri elastikiyeti ve nem düzeyi sağlar.
 
Yüksek sindirilebilir protein ve karbonhidrat içeriği sayesinde sindirilemeyen besin miktarı azalır. Böylelikle bağırsağın alt kısımlarına ulaşan az miktarda içerik sayesinde dışkı ve gaz miktarında azalma olur.
 
Kalsiyum, fosfor, sodyum ve klorid gibi esansiyel mainerallerin yardımı ile idrar pH'ının ideal 6.3 ve 6.6 aralığında olmasını sağlayarakdaha etkin üriner sistem fonksiyonu sağlar, struvit ve oksalat taş oluşumu riskini azaltır.
 
Vitamin E, C, selenyum ve beta karoten ile daha güçlü antioksidan koruma sağlayarak bağışıklı sistemini destekler ve vücutta serbest radikallerin zararlı etkilerini hızla azaltır.
 
Somondan gelen yüksek kalitedeki protein sayesinde antikor gelişimini artırır.
 
Mamanın İçeriği:
Somon balığı eti, pirinç, kurutulmuş hayvan proteinleri, mısır gluteni, mısır, buğday, hayvansal yağlar, yumurta, mineraller ve vitaminler, hindiba kökü, buğday gluteni, bezelye proteini konsantresi, sakatat, maya, tuz, bakır sülfat, çinko sülfat, selenyum, beta karoten, tokoferolce zengin ekstrakt, ortosforik asit.
 
Mamanın Analizi:
Ham protein % 32,80, ham yağ % 18,50, ham lif % 2,50, ham kül % 8,00, su % 9,00, HCL'de çözünmeyen kül % 0,27, kalsiyum % 1,75, fosfor % 1,60, sodyum % 0,50, vitamin A 21.000 IU/kg, vitamin D3 1700 IU/kg, vitamin E 550 mg/kg, taurin 1500 mg/kg.
 
Kuru, serin, böcek ve haşereden uzak bir yerde ve paketin ağzı kapalı olarak saklayınız.
 
Genel kural olarak, kuru mama ile birlikte taze içme suyu verilmelidir.
Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum