Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara

Proplan Junior Tavuklu&Pirinçli Yavru Kedi Maması 10 kg

Lapka Kedi Kumu hediyeli-
Ürün geçici olarak temin edilememektedir


Proplan Junior Tavuklu&Pirinçli Yavru Kedi Maması 10 kg Açıklaması

Yavru kedi mamaları özenle seçilmelidir. Bu mamalar ile kedilerin gelişimleri hızlanmaktadır. Artık eskisi gibi mamaları gelişi güzel seçme gibi bir alışkanlık bulunmamaktadır. Kedi sahipleri bu mamaların önemini tam olarak kavramış ve bu yönde seçimler yapmıştır. Mama önemlerinin artması daha kaliteli mamaların ortaya çıkmasını sağlamaktadır. Mama seçimlerinde kedilerin gelişimlerini arttıracak kalitede mamaların seçilmesi gerekmektedir. Bu mamalar besinlerle desteklenerek kedilerin gelişimini hızlandırmaktadır. Mama seçimlerinizde bu ürünlere dikkat etmeniz gerekmektedir. Bazı tatlandırıcı besin ögeleri ile tatlandırılan bu mamalar daha çok tercih edilmektedir. Yavru kedilerin ihtiyaçlarını karşılamak için kedi mamalarının besin içerikleri yönünden geliştirilmiş olması gerekmektedir. Bu mamalar kesilerin sağlıklı gelişimleri için oldukça önemlidir. Sizler de bu mamaları kedinize yedirerek onların gelişimlerini hızlandırabilirsiniz. Proplan junior tavuklu&pirinçli yavru kedi maması 10 kg paketleri ile satın almaya hazır bir şekilde bulunmaktadır.


ProPlan Junior Tavuklu&Pirinçli Yavru Kedi Maması 
Kedi mamaları içerisinde en etkililerinden bir tanesi olan proplan ile kedilerinizin gelişimi normal şekillerde devam etmektedir. Kedi mamaları alırken sadece besinleri değil farklı tatlarla zenginleştirilmiş olması da önemlidir. Bu tatlar ile sizler de kedilerinizin gelişimlerini düzenleyebilirsiniz. Özellikle yavru kedilerin ihtiyaç duydukları bütün vitamin ve minareleri bulundurması bu kedi mamasının giderek daha çok satın alınmasını sağlamaktadır. Fiyatları da uygun olan bu mamalar ile kedileriniz daha güzel beslenecektir. Proplan junior tavuklu&pirinçli yavru kedi maması 10 kg halinde satılmaktadır.ProPlan Junior Tavuklu&Pirinçli Kedi Maması 
Bu mamalar petihtiyac.com sayesinde uygun fiyatlarda satılmaktadır. Kedi mamalarını hem büyük paketlerde hem de ucuz bir şekilde satın almak için indirimleri takip etmeniz gerekmektedir. Bu indirimler ile daha uygun satın alma işlemleri yapabilirsiniz. Proplan junior tavuklu&pirinçli yavru kedi maması  kg paketleri kedi sahiplerinin en çok tercih ettiği mamalar arasında yerini almaktadır.


Mamanın İçeriği

Tavuk eti, kurutulmuş hayvansal protein, pirinç, mısır glüteni, hayvansal yağ, mısır nişastası, buğday gluteni, sakatat, balık yağı, bakır sülfat, çinko sülfat, selenyum, beta karoten, tokoferolce zengin ekstrakt, ortofosforik asit, kolostrum, yumurta, mineraller, mısır, maya, vitaminler, tuz.


Mamanın Analizi

Ham protein % 38,8, ham yağ % 17,5 - 22,5, ham selüloz % 2,5, ham kül % 8,5, su % 9, kalsiyum % 1,1 - 1,9, fosfor % 0,85 - 1,45, sodyum % 0,25, HCI'de çözülmeyen kül % 0,27, A vitamini 21000 IU/kg, D3 vitamini 1700 IU/kg, E vitamini 550 mg/kg, taurin 1700 mg/kg.
Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum