Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara

Proplan Housecat Tavuklu Yetişkin Kuru Kedi Maması 1.5kg

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Proplan Housecat Tavuklu Yetişkin Kuru Kedi Maması 1.5kg Açıklaması

 ProPlan Cat Adult Housecat Chicken & Rice 1.5kg:

 
1 - 7 yaş arası evde yaşayan ve sokağa çıkmayan yetişkin kediler için, yüksek lezzet ve sindirilebilirliğe sahip tavuk ve pirinç'li kedi mamasıdır. Gerçek tavuk etinden sağlanan yüksek kaliteli protein oranına sahiptir. % 32,8 protein oranına sahip olan mama içeriğindeki protein ve kalori oranı dengelenmiştir. Formülü veteriner hekimler tarafından tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde, ideal vücut ağırlığını koruyacak ve tüy yumaklarının oluşumunu önleyecek şekilde özel olarak hazırlanmıştır.
 
Gerçek tavuk eti, kedilerin severek yemesi için ilave edilmiştir. Omega yağ asitleri ve yüksek kaliteli protein, sağlıklı ve parlak tüy oluşumu sağlar.İçeriğinde bulunan yüksek nitelikli proteinler ve antioksidantlar bağışıklık sistemini güçlendirir.İçerdiği A vitamini ve taurin sayesinde tüylerinin parlak ve sağlık olmasını sağlar.Kedinizin ideal vucut ağırlığını koruması ve tüy yumağı oluşumunu engellemek için formüle edilmiştir.% 20 oranında dışkıda koku azalması sağlar.Sağlıklı pirinç ve tahıl içeriği ile besinlerin daha kolay sindirilebilmesini ve optimal düzeyde emilimini sağlar.Güçlü ve sağlıklı kas yapısı oluşumunu destekler. İçeriğinde yapay renklendirici ve tatlandırıcılar bulunmamaktadır.
 
Mamanın İçeriği:
Tavuk eti, mısır gluteni, dehidre kümes hayvanları proteini, pirinç, mısır, yulaf lifi, selüloz, hayvansal yağ, hindiba kökü, yumurta, mineraller ve vitaminler, bezelye proteini konsantresi, buğday gluteni, balık yağı, maya, sakatat, tuz.
 
Mamanın Analizi:
Ham protein %32,8 (en az), ham yağ %11,5 - 16,5 (en az-en çok), ham selüloz %6,5 (en çok), ham kül %8,5 (en çok), su %9 (en çok), hcl'de çözülmeyen kül %0,3 (en çok), taurin 1500 mg/kg, kalsiyum %1 - %1,75, fosfor % 0,95 - % 1,6, sodyum % 0,3 - %0,5, A vitamini 21000 IU/kg, D3 vitamini 1700 IU/Kg, E vitamini 550 mg/kg
 
Kuru, serin, böcek, haşereden uzak bir yerde ve paketin ağzı kapalı olarak saklayınız.
 
Mamanın yanında daima taze içme suyu bulundurunuz.
 
Mamayı ilk kez veriyorsanız 2 hafta boyunca alışık olduğu besinler ile karıştırılarak verilmesi tavsiye edilmektedir.
Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum