Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara

Proplan Cat Sterilised (AfterCare) Chicken & Turkey Tavuklu ve Hindili 3 Kg

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Proplan Cat Sterilised (AfterCare) Chicken & Turkey Tavuklu ve Hindili 3 Kg Açıklaması

Kısırlaştırılmış yetişkin kedilerin azalan enerji ihtiyacını arttıran, onların daha sağlıklı olmasına yardımcı olan üst düzeyde sindirilebilir özelliğe sahip bir kedi mamasıdır. Premium tavuklu ve hindilidir. Omega 3 ve 6 gibi yağ asitlerini içeriğinde barındıran esanse edilmiş balık yağlarıyla kedinizin daha sağlıklı tüy ve derisinin oluşmasında önemli bir rol oynamaktadır. Pro Plan ‘ın kısırlaştırılmış kediler için özel olarak ürettiği bu mama sayesinde, kısırlaştırılmış kedinizin kilo alma meyilini engelleyip , kedinizin sağlığında kilo ile ilgili bir problem yaşamamasına yardımcı olursunuz.


ProPlan Cat Sterilised (AfterCare) Chicken & Turkey Tavuklu ve Hindili 3 Kg
Analiz Değerleri; Ham protein (en az): 37.8% , ham selüloz (en çok) 6.5% , ham yağ (en az – en çok) 9.5%-14.5% , ham kül (en çok) 0.9% , su (en çok) 9% , fosfor (en az – en çok) 0.95% - 1.6 % , sodyum (en az – en çok ) 0.3% - 0.5% , kalsiyum (en az – en çok) 1.1% - 1.9%


ProPlan Cat Sterilised (AfterCare) Chicken & Turkey Tavuklu ve Hindili
İçindekiler; Hindi eti, pirinç, kurutulmuş hayvansal protein (tavuk kümes hayvanları), mısır gluteni, bezelye proteini konsantresi , selüloz , mısır, yulaf lifi, mineraller ve vitaminler, yumurta, balık yağı, hayvansal yağ, maya, tuz, buğday gluteni, sakatat, çinko sülfat, bakır sülfat, beta karoten, selenyum, tokoferolce zengin ekstrakt.


BESLENME TAVSİYESİ;

Vücut Ağırlığı kg

Günlük Verilecek Mama Miktarı (gr)2 &ndash 4 Kg

30 &ndash 55gr4 &ndash 6 Kg

55 &ndash 85 gr6 &ndash 8 Kg

85 &ndash 110 gr 

 
petihtiyac.com ile aradığınız, en uygun kedi mamasını sevimli dostunuz için, en kolay ödeme seçenekleriyle satın alabilirsiniz.
Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum