Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara

Proplan Cat Sterilised (AfterCare) Chicken & Turkey Tavuklu ve Hindili 10 Kg

Gizmo Kedi Kumu Hediyeli.
Ürün geçici olarak temin edilememektedir


Proplan Cat Sterilised (AfterCare) Chicken & Turkey Tavuklu ve Hindili 10 Kg Açıklaması

ProPlan Cat Sterilised (AfterCare) Chicken & Turkey Tavuklu ve Hindili 10 Kg, kısırlaştırılmış yetişkin kedilerin kullanımı için onların azalan enerji ihtiyacını karşılamak için özel olarak hazırlanmış bir kedi mamasıdır. Yüksek bir sindirilebilirlik özelliği bulunduğu için her hangi bir gaz oluşumuna neden olmaz. Tavuklu ve hindili olarak üretimi yapılmıştır. İçeriğindeki esansiyel yağ asitleri ile sağlıklı ve güçlü tüy ve deri gelişimini sağlar. Vitamin A ile kombine edilen linoleik asit ve çinko bileşimi, deri elastikiyetini sağladığı gibi içten bir nemlendirme sağlar. Kalsiyum ve fosfor gibi ph dengeleyici minerallerin etkisi ile fonksiyonlarını daha iyi şekilde yerine getirebilen böbreklerde taş oluşumu optimum düzeyde engellenmektedir. E ve C vitaminleri ile selenyum ve beta karoten bileşimi ise vücutta antioksidan vazifesi görerek daha güçlü bir bağışıklık sistemi için destek olmaktadır. Böbrek sağlığı için oldukça büyük bir öneme sahiptir.


ProPlan Cat Sterilised (AfterCare) Chicken & Turkey Tavuklu ve Hindili 10 Kg


Tavuk ve hindi etlerinin yanı sıra petihtiyac.com sitesinden tedarik edebileceğiniz ProPlan Cat Sterilised (AfterCare) Chicken & Turkey Tavuklu ve Hindili 10 Kg 3 Adet Pounch Hediyeli ürünü içerisinde hindi eti, mısır glüteni, mısır, selüloz, yulaf lifi, buğday glüteni ve çeşitli mineral ve vitaminler yer alır.


ProPlan Cat Sterilised (AfterCare) Chicken & Turkey Tavuklu ve Hindili


Büyük boy olması nedeniyle uzun süreli bir kullanım için oldukça pratik ve kullanışlı olan ProPlan Cat Sterilised (AfterCare) Chicken & Turkey Tavuklu ve Hindili 10 Kg 3 Adet Pounch hediyeleri ile kedilerin gönlünü fethetmeye aday bir ürün gibi görünüyor. Ancak ilk defa bu kedi mamasını tüketecek olan kedilere 15 günlük bir süre için önceden tüketilen yiyeceklerle karıştırılarak verilmesi daha uygun olmaktadır. ayrıca serin ve kuru bir yerde saklanmalıdır.

Mamanın İçeriği
Hindi eti, mısır glüteni, pirinç, kurutulmuş hayvansal protein (tavuk, kümes hayvanları), mısır, bezelye proteini konsantresi, selüloz, yulaf lifi, buğday glüteni, vitaminler ve mineraller, yumurta, sakatat, balık yağı, hayvansal yağ, maya, tuz, bakır sülfat, çinko sülfat, selenyum, tokoferolce zengin ekstrakt, ortofosforik asit.

Mamanın Analizi
Ham protein % 37,8, ham yağ % 9,5 - 14,5, ham selüloz % 6,5, su % 9, ham kül % 0,9, HCL'de çözülmeyen kül % 0,27, taurin 1500 mg/kg, kalsiyum % 1,1 - 1,9, fosfor %0,95 - 1,6, sodyum % 0,3 - 0,5, A vitamini 26000 IU/kg, D3 vitamini 2000 IU/kg, E vitamini 660 mg/kg.


Beslenme Tavsiyesi

Vücut Ağırlığı (kg)

Günlük Verilecek Mama Miktarı (gr)2 &ndash 4 kg

30 &ndash 55 gr4 &ndash 6 kg

55 &ndash 85 gr6 &ndash 8 kg

85 &ndash 110 grSizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum