Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara

Profine Yetişkin Tavuklu Patatesli Kuru Köpek Maması 3 kg

Ürün geçici olarak temin edilememektedir


Profine Yetişkin Tavuklu Patatesli Kuru Köpek Maması 3 kg Açıklaması

Profine Adult Chicken & Patatoes Yetişkin Tavuklu Patatesli Kuru Köpek Maması 3 kg;

Profine superpremium ürün türü, köpek besinleri ile ilgili yapılan en son bilimsel araştırmalar ışığında geliştirilmiştir.Pet ihtiyacını karşılayacak kalite ve içerikte yetişkin kuru köpek mamasıdır. Profine’ın temel hedefi, bir köpeğin hayatı boyunca yiyebileceği, doğal ve organizmayayararlı besinler sağlamaktır. Evcil hayvan mamalarında tipik olarak kullanılan buğday ve arpa gibi tahıllar, köpekler için etkili bir enerji kaynağı teşkil etmez. Kolaylıkla hazmedilebilir formda patates, domates ve mısır birleşiminden oluşan benzersiz “az tahıllı” formülümüz, hayvan tarafından, gıda alerjisi, gıda hazımsızlığı, sindirim ya da bağırsak sorunları gibi herhangi bir yan etki olmaksızın, etkin olarak kullanılan yüksek enerji sağlamaktadır.Yetişkin köpekler için doğal tavuk ve patates formülü ile kaliteli içeriği ile ideal bir mamadır.

İçindekiler: Tavuk, Tavuk Ciğeri, Patates, Mısır, Kümes Hayvanı Yağı (E Vitamini kaynağı olan karışık Tocopherollerle korunmuştur), Somon Yağı, Doğal Tatlandırıcılar, Kuru ve Sade Pancar Küspesi, Kuru Elma, Bira Mayası, Domates, Yucca Schidigera Özü, Mineraller, DL-metionin, L-Lizin, Mannan oligosakkaritler, Fructo-oligosakkaritler, Prebiyotikler, Organik Bakır, Kolin Klorür, Organic Çinko, Organik Manganez, Organik Selenyum, Biyotin, Niasin, Kalsiyum Pantothenate, Vitamin A, Vitamin B12 İlavesi, Riboflavin İlavesi (Vitamin B2 kaynağı), Tiyamin Mononitrat (Vitamin B1 Kaynağı), Pridoksin Hidroklorid (Vitamin B6 Kaynağı), Folik Asit, Vitamin D3, Vitamin E (alfatocopherol).

Beslenme Avantajları

Yaşlanmaya Karşı; Organik iz mineraller ve vitamin E = hücre koruması + yaşlanmaya karşı
Bağışıklık; Bio Plus + prebiyotikler ve fonksiyonlu besinler (A,C,E) = bağışıklık artırıcı
Kalp ve Sinir Sistemi; Omega-3 ve Omega-6 dengeli orantı = kalp ve sinir sistemi sağlığna yardımcı olmakt
Tüy ve Deri; Organik çinko ve Biyotin = zengin, parlak tüy ve sağlıklı deri sağlığı için yardımcı olmaktadır.

Garantili Analiz Her 1 Kg: başına Ham protein 26%, Ham yağ 16%, Ham lif 2,5%, Nem 10%, Ham kül 6,5%,Kalsiyum 1,4%, Fosfor 1%
Katkı Maddeleri: Vitamin A 20000 IU, Vitamin D3 1950 IU, Vitamin E (-tocopherol) 500 mg, Bakır 18,8 mg,Çinko 107 mg, Selenyum 0,2 mg
Metabolize Edilmiş Enerji: = 4 103 kcal/kg Omega-6: 3,1% / Omega-3: 0,6%

Özel Besin Tavsiyesi: Köpeğinizin en yüksek kondisyonda olmasını sağlamak için köpeğinize yeteri kadar egzersiz yaptırınız ve onu aşırı beslemeyiniz.
Yetişkin tavuk ve patates, orta ve küçük boy ırkların besin gereksinimlerini karşılamak için geliştirilmiştir.
Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum