Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara

Profine Tavuklu Patetesli Yüksek Enerjili Yetişkin Köpek maması 3 kg

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Profine Tavuklu Patetesli Yüksek Enerjili Yetişkin Köpek maması 3 kg Açıklaması

Profine Adult Chicken & Potatoes Energy Tavuklu Patetesli Yüksek Enerjili Yetişkin Köpek maması 3 kg;

Profine superpremium ürün türü, köpek besinleri ile ilgili yapılan en son bilimsel araştırmalar ışığında geliştirilmiştir. Profine’ın temel hedefi, bir köpeğin hayatı boyunca yiyebileceği, doğal ve organizmayayararlı besinler sağlamaktır. Evcil hayvan mamalarında tipik olarak kullanılan buğday ve arpa gibi tahıllar, köpekler için etkili bir enerji kaynağı teşkil etmez. Kolaylıkla hazmedilebilir formda patates, domates ve mısır birleşiminden oluşan benzersiz “az tahıllı” formülümüz, hayvan tarafından, gıda alerjisi, gıda hazımsızlığı, sindirim ya da bağırsak sorunları gibi herhangi bir yan etki olmaksızın, etkin olarak kullanılan yüksek enerji sağlamaktadır.Pet ihtiyacına yönelik özel olarak hazırlanmış ve formüle edilmiş kaliteli gıda ve içerikten oluşan yetişkin ve yüksek enerjili köpek mamasıdır.

İçindekiler: Tavuk, Tavuk Ciğeri, Patates, Mısır, Kümes Hayvanı Yağı (E Vitamini kaynağı olan karışık Tocopherollerle korunmuştur), Somon Yağı, Doğal Tatlandırıcılar, Kuru ve Sade Pancar Küspesi, Kuru Elma, Bira Mayası, Domates, Yucca Schidigera Özü, Mineraller, Glucosamine Hidroklorid, Kondroitin Sülfat, DL-metionin, L-Lizin, Mannan oligosakkaritler, Fructo-oligosakkaritler, Prebiyotikler, Organik Bakır, Kolin Klorür, Organic Çinko, Organik Manganez, Organik Selenyum, Biyotin, Niasin, Kalsiyum Pantothenate, Vitamin A, Vitamin B12 İlavesi, Riboflavin İlavesi (Vitamin B2 kaynağı), Tiyamin Mononitrat (Vitamin B1 Kaynağı), Pridoksin Hidroklorid (Vitamin B6 Kaynağı), Folik Asit, Vitamin D3, Vitamin E (alfatocopherol).

Beslenme Avantajları

Enerji Formülü; Tavuk proteinleri ve yağları açsından zengindir = yüksek performans için metobolize edilmiş yüksek enerji içermektedir.

Bağışıklık;Bio Plus + prebiyotikler ve fonksiyonlu besinler (A,C,E) = bağışıklık artırıcı özelliğ barındırmaktadır.

Eklem Bakımı; Glucosamine+chondroitine = eklem rejenerasyonu ve hareketlilik
Tüy ve Deri;Organik çinko ve Biyotin = zengin, parlak tüy ve sağlıklı deri
Garantili Analizler Her 1 Kg: başına Ham protein 33%, Ham yağ 22%, Ham lif 2,5%, Nem 10%, Ham kül 7%,
Kalsiyum 1,6%, Fosfor 1,2%
Katkı Maddeleri: Vitamin A 20000 IU, Vitamin D3 1950 IU, Vitamin E (-tocopherol) 500 mg, Bakır 18,8 mg,
Çinko 107 mg, Selenyum 0,2 mg
Metabolize Edilmiş Enerji : = 4 379 kcal/kg Omega-6: 3,4% / Omega-3: 0,62%

Özel Besin Tavsiyesi: Köpeğinizin yeteri kadar enerji almasını sağlamak için, günlük oran, artan aktivite seviyesi ya da düşük açık hava sıcaklığına göre değiştirilebilir.
Enerji tavuk ve patates, yüksek performanslı köpeklerin besin ve eklem destek gereksinimlerini karşılamak için geliştirilmişti
Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum