Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara

Profine Tavuklu Patetesli Büyük Irk Yavru Köpek Maması 15 kg

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Profine Tavuklu Patetesli Büyük Irk Yavru Köpek Maması 15 kg Açıklaması

Profine Junior Large Breed Chicken & Potatoes Tavuklu Patetesli Büyük Irk Yavru Köpek Maması 15 kg;

Özellikle büyük ve dev ırk yavru köpekler için özel olarak üretilmiş yavru köpek mamasıdır. İçinde bulunan glikosamin ve eklem bağ dokusu güçlendirici vitamin ve mineraller barındıran kaliteli köpek mamasıdır. Büyük ırk ve dev ırk köpeklerde oluşan eklem ve bağ dokularındaki oluşabilecek sıkıntıları yavruyken önüne geçerek minumuma indirerecek içeriğe sahiptir.

İçindekiler: Tavuk, Tavuk Ciğeri, Patates, Mısır, Kümes Hayvanı Yağı (E Vitamini kaynağı olan karışık Tocopherollerle korunmuştur), Somon Yağı, Doğal Tatlandırıcılar, Kuru ve Sade Pancar Küspesi, Kuru Elma, Bira Mayası, Domates, Yucca Schidigera Özü, Mineraller, Glucosamine Hidroklorid, Kondroitin Sülfat, DL-metionin, L-Lizin, Mannan oligosakkaritler, Fructo-oligosakkaritler, Prebiyotikler, Organik Bakır, Kolin Klorür, Organic Çinko, Organik Manganez, Organik Selenyum, Biyotin, Niasin, Kalsiyum Pantothenate, Vitamin A, Vitamin B12 İlavesi, Riboflavin İlavesi (Vitamin B2 kaynağı), Tiyamin Mononitrat (Vitamin B1 Kaynağı), Pridoksin Hidroklorid (Vitamin B6 Kaynağı), Folik Asit, Vitamin D3, Vitamin E (alfatocopherol).

Beslenme Avantajları

Eklem Bakımı; Glucosamine+chondroitine = eklem rejenerasyonu ve hareketlilik sağlar.

Dengeli Gelişim Formülü; Tavuk proteinleri ve yağları açısından zengindir = dengeli büyüme ve kas gelişimini destekler.

Bağışıklık; Bio Plus + prebiyotikler ve fonksiyonlu besinler (A,C,E) = bağışıklık artırıcı etkisi bulunmaktadır.

Sindirim Sağlığı; kolay hazmedilebilir tavuk içeriği = sindirim problemleri riskini azaltır.

Garantili Analiz Her 1 Kg: başına Ham protein 27%, Ham yağ 14%, Ham lif 2,5%, Nem 10%, Ham kül 6,5%,Kalsiyum 1,4%, Fosfor 1,1%
Katkı Maddeleri: Vitamin A 26000 IU, Vitamin D3 2000 IU, Vitamin E (-tocopherol) 850 mg, Bakır 25,1 mg, Çinko 140 mg, Selenyum 0,25 mg

Metabolize Edilmiş Enerji: = 3 997 kcal/kg Omega-6: 3,1% / Omega-3: 0,54%
Özel Besleme Tavsiyesi:  Yavru köpeğinizin yeteri kadar enerji almasını sağlamak için günlük miktarı, günde 4-5 doza bölerek veriniz.
Büyük ırk yavru köpek tavuk ve patates, büyük ırk yavru köpeklerin besin ve eklem destek gereksinimlerini karşılamak için geliştirilmiştir.
Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum