Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara

Profine Somonlu Patatesli Yetişkin Köpek Maması 15 kg

Ürün geçici olarak temin edilememektedir


Profine Somonlu Patatesli Yetişkin Köpek Maması 15 kg Açıklaması

Profine Adult Salmon & Potatoes Somonlu Patatesli Yetişkin Köpek Maması 15 kg;

Profine superpremium ürün türü, köpek besinleri ile ilgili yapılan en son bilimsel araştırmalar ışığında geliştirilmiştir.Profine somonlu köpek maması tüy deri hassasiyeti olan köpekler için ideal üründür. Profine’ın temel hedefi, bir köpeğin hayatı boyunca yiyebileceği, doğal ve organizmayayararlı besinler sağlamaktır. Evcil hayvan mamalarında tipik olarak kullanılan buğday ve arpa gibi tahıllar, köpekler için etkili bir enerji kaynağı teşkil etmez.Pet ihtiycına yönelik özel hazırlanmış ve formüle edilmiştir. Kolaylıkla hazmedilebilir formda patates, domates ve mısır birleşiminden oluşan benzersiz “az tahıllı” formülümüz, hayvan tarafından, gıda alerjisi, gıda hazımsızlığı, sindirim ya da bağırsak sorunları gibi herhangi bir yan etki olmaksızın, etkin olarak kullanılan yüksek enerji sağlamaktadır.Pet ihtiyacına yönelik özel olarak hazırlanmış ve formüle edilmiş kaliteli gıda ve içerikten oluşan yetişkin ve yüksek enerjili köpek mamasıdır.

İçindekiler: Somon, Patates, Mısır, Kümes Hayvanı Yağı (E Vitamini kaynağı olan karışık Tocopherollerle korunmuştur), Somon Yağı, Doğal Tatlandırıcılar, Kuru ve Sade Pancar Küspesi, Kuru Elma, Bira Mayası, Domates, Yucca Schidigera Özü, Mineraller, DLmetionin, L-Lizin, Mannan oligosakkaritler, Fructo-oligosakkaritler, Prebiyotikler, Organik Bakır, Kolin Klorür, Organic Çinko, Organik Manganez, Organik Selenyum, Biyotin, Niasin, Kalsiyum Pantothenate, Vitamin A, Vitamin B12 İlavesi, Riboflavin İlavesi (Vitamin B2 kaynağı), Tiyamin Mononitrat (Vitamin B1 Kaynağı), Pridoksin Hidroklorid (Vitamin B6 Kaynağı), Folik Asit, Vitamin D3, Vitamin E (alfatocopherol).


Beslenme Avantajları

Hypo-Allergenic; Somon ve patates = alerjik reaksiyon ya da gıda hassasiyetine sebep olmaz

Bağışıklık ;Bio Plus + prebiyotikler ve fonksiyonlu besinler (A,C,E) = bağışıklık artırıcıdır.

Yaşlanmaya Karşı Organik iz mineraller ve vitamin E = hücre koruması + yaşlanmaya karşı etkilidir.


Tüy ve Deri; Organik çinko ve Biyotin = zengin, parlak tüy ve sağlıklı deri için özel formüle edilmiştir.

Garantili Analiz Her 1 Kg başına Ham protein 24%, Ham yağ 14%, Ham lif 2%, Nem 10%, Ham kül 5%, Kalsiyum 1,1%, Fosfor 0,9%

Katkı Maddeleri: Vitamin A 20000 IU, Vitamin D3 1950 IU, Vitamin E (-tocopherol) 500 mg, Bakır 18,8 mg,
Çinko 107 mg, Selenyum 0,2 mg

MetbolizeEdilmiştir Enerji: = 4 144 kcal/kg Omega-6: 3,1% / Omega-3: 0,72%

Özel Besin Tavsiyesi:
Hypo-Allergenic fonksiyonun kesintiye uğramaması için mama kullanınız ve mama dışında alerji yapabilecek ilave gıdalar vermeyiniz.

Yetişkin somon ve patates, gıda hassasiyeti riski bulunan yetişkin köpeklerin besin gereksinimlerini karşılamak için geliştirilmiştir.
Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum