Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara

Profine Naturel Doğal Tavuklu ve Pirinçli Kısırlaştırılmış Kedi Maması 6 kg

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Profine Naturel Doğal Tavuklu ve Pirinçli Kısırlaştırılmış Kedi Maması 6 kg Açıklaması

Profine Adult Sterilised Urinary Naturel Chicken & Rice Doğal Tavuklu ve Pirinçli Kısırlaştırılmış Kedi Maması 6 kg;
Kediniz kısırlaştırıldıktan sonra enerji ihtiyacı % 30 düşerken, operasyondan 2 saat sonra yeme ihtiyacı i% 20 yükselir. Kısırlaştırılmış kedilerde kilo problemi ve mesane taşı problemi gibi özel problemler oluşur. Dengeli enerji arz yoluyla azaltılmış yağ içeriği (% 12) Az karbonhidrat: örn. hiçbir nişasta (açlık uyarır) Petlerin ihtiyacı olan tüm vitamin mineral ve katkıları içermektedir. L-Karnitin: (100 mg / kg), yağ tüketimi ve bertaraf edilmesinde yardımcı olur
Idrar dengeli pH düzeyi (pH 6-6,5) yoluyla: Sağlıklı idrar yolu teşvik
Artırır ve kasları korur, yüksek protein içeriği (% 35) ile 40 yıldan fazla bir süredir Royal Canin evcil hayvanınızın sağlık paraboldiğerleri arasında "Sağlık Beslenme" ürün yelpazesi giden işlerini yapmaktadır. Sadece evcil hayvanınızın tam beslenmegereksinimleri bilgisine sahip ve her hayvanın bireysellik saygı ile mükemmel bir yemek tam evcil hayvanınızın ihtiyaçlarını karşılamak için geliştirilmiş ve imal edilebilir
İçindekiler;Tavuk eti, pirinç, mısır, tavuk yağı (E Vitamini kaynağı olan karışık Tocopherollerle korunmuştur), somon yağı, kurutulmuş tavuk proteini, doğal tatlandırıcılar, kurutulmuş elma, kurutulmuş domates, bira mayası, yucca Schidigera özü, mineraller, DL-metionin, L-Lizin, mannan-oligosakkaritler, fructo-oligosakkaritler.

Tüy ve Deri: Somon yağı + biyotin = zengin, parlak tüyler ve sağlıklı deri için gerekli içeriğe sahiptir.

Bağışıklık: Prebiyotikler ve fonksiyonel besin değeri yüksek maddeler (A vitamini, E vitamini) = bağışıklık sistemini destekleyicidir.

Kalp ve Sinir Sistemi: Taurine + Omega 3 ve Omega 6 dengeli oran = kalp ve sinir sistemi sağlığı

Garantili Analiz: Ham Protein 35 %, Ham Yağ 12 %, Ham Lif 4,5 %, Nem 10 %, Ham Kül 7,5 %, Kalsiyum 0,9 %, Fosfor 0,8 %, Magnezyum 0,051 %.

Her Bir 1 Kg İçin Katkı Maddeleri: Vitamin A 30 000 IU, Vitamin D3 2 000 IU, Vitamin E (-tocopherol) 600 mg, Taurine 1 700 mg, Vitamin K3 1 mg, Vitamin B1 2,5 mg, Vitamin B6 2 mg, Vitamin B12 0,02 mg, Niasin 25 mg, Kalsiyum Panthotenate 5 mg, Biyotin 1 mg, Folik Asit 0,2 mg, Kolin Klorür 350 mg, Organik Çinko 10,5 mg, Organik Bakır 21 mg, Organik Selenyum, 0,3 mg.
Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum