Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara

Polly Boot Poliüretan İş Çizmesi EN 20347 42 NUMARA

Genel Amaçlı Poliüretan Çizme
Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Polly Boot Poliüretan İş Çizmesi EN 20347 42 NUMARA Açıklaması

Polly Boot Poliüretan İş Çizmesi EN 20347
EN ISO 20347
Polly Boot Galaxy hafif, esnek ve kullanım rahatlığının yanı sıra, mükemmel ısı izolasyonu, kendini temizleyen taban yapısı, topuk bölgesindeki şok absorber sistemi, dayanıklılık ve güvenlik öncelikleri ile genel amaçlı kullanım için en çok tercih edilen Polly Boot ürünüdür.

TEKNİK ÖZELLİKLER
Antistatik
Şok Emici Topuk
Yağa Dayanıklı Yüzey / Taban
Su Geçirmez
Elektrostatik Deşarj
Kaymaz Taban
Aşınmaz Taban
Soğuk İzolasyon
Sıcak İzolasyon

Neden Polly Boot'u Tercih Etmeliyim?

Poliüretan esaslı Polly Boot İş ve Güvenlik Çizmeleri, sahip olduğu hava kabarcığı yapısıyla çok daha esnek ve kullanışlıdır. Hava transferini sağlayan bu kabarcıklar, ayağınızın ısısını koruyup, kışın soğuk havanın, yazınsa sıcak havanın çizmeniz içinde stoklanmasını engeller. -30° C'de bile, PVC ve kauçuk çizmeler katı ve kırılganken, poliüretan çizmeler esnekliğini korur. Sahip olduğu esneklik özelliği ile kolay ve rahat bir kullanım sağlayan Polly Boot çizmeler, PVC ve kauçuk çizmelere oranla 1 kg daha hafiftir. Günde 10 km yüründüğü varsayıldığında, atılan her adımda 1 kg fazladan ağırlık veren PVC ve kauçuk çizmeler, toplamda 10 ton ağırlık taşımanıza sebep olur. Hafifliğiyle, iş esnasında harcanan enerjiyi minimuma indirger.

Polly Boot İş ve Güvenlik Çizmeleri, içerdiği poliüretan maddesinin hava geçirgenliği özelliğiyle, çizmenizin içerisinde sürekli bir hava transferi sağlar. Böylece, nem ve bakteri oluşumunu engelleyip ayak sağlığınızı korur.POLİÜRETAN
Polly Boot İş ve Güvenlik Çizmeleri'nin ana maddesi olan Poliüretan, polyol ve izosiyanat maddelerinin birbirlerine olan reaksiyonlarından meydana gelen bir materyaldir. Yaklaşık 50°C'de meydana gelen reaksiyon sonucu oluşan küçük hava kabarcıkları, poliüretan kullanılarak üretilen maddeye nefes alma özelliği verirken, esneklik ve dayanıklık kazandırır.
Poliüretan, sert, parlak ve çözücülere dayanıklı kaplamalardan, aşınma ve çözücülere dayanıklı lastiklere, esnek veya sert köpüklere kadar çok çeşitli şekilde üretilir.
Poliüretan maddesi, en fazla yapı ve yalıtımda kullanılır. Sert köpük poliüretanlar ısı yalıtımı maddesi olarak kullanılırken, sünger köpük poliüretanlar koltuk, mobilya vb. üretiminde kullanılır. Ayrıca; makine parçaları, kaynak ekipmanları, dayanıklı mobilya parçaları, otomotiv sanayi gibi alanlarda da kullanılır.
Diğer Özellikler
  • Marka
    Polly Boot
  • Tipi
    Çizme
Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum