Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara
Bu Kategorideki Diğer Markalar

Polar M400 Kalp Atış Monitörü - Siyah

Ücretsiz Kargo
10
Kargo

Siparişlerin gönderim süreci kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale / eft ödenmenizin onaylanması ile başlar.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişebilmektedir.

Hızlı gönderi olan ürünler gün içerisinde, genel olarak diğer ürünler ortalama ürün inceleme sayfasında yer alan kargo teslimat süresinde kargoya verilmekte olup nadiren tedarik sürecine bağlı olarak gecikmeler yaşanabilir.

Ayrıca bazı ürünler sipariş üzerine üretildiğinden teslim süresi daha uzun olabilir.

Siparişlerde, erken gönderilebilecek ürünler için kısmi teslimat talep edebilirsiniz.

Cumartesi günleri saat 15.00'dan sonra ve Pazar günleri bütün gün kargo firmaları hizmet vermemektedir.

Saat 14:00'dan sonra verilen siparişlerde süreç bir sonraki iş günü başlamaktadır
Fiyat
1.027,49 TL

Polar M400 Kalp Atış Monitörü - Siyah AçıklamasıTeknik Özellikleri
Ağırlık 56,6g
Su geçirmezlik (30m)
Kalınlık 11,5mm
Yüksek çözünürlüklü ekran (128 x 128)
15 dilde metin gösterimi
Güncellenebilir yazılım
GPS ve HR ile 30 saate kadar egzersiz için bellek kapasitesi
Şarj edilebilir pil (8 saate kadar egzersiz süresi ve günlük etkinlik izleme ile saat modunda 24 gün)
Bluetooth Smart ile Polar Flow aracılığı ile kolay senkronizasyon
Mobil uygulama uyumluluğu (iPad (3. ve 4. nesil), iPad mini, iPhone 4S, iPhone 5, iPhone 5C, iPhone 5S, iPod touch (5. nesil))
Mikro USB kablo ile PC ve Mac'e veri aktarımı (Mac OS X 10.6, OS X 10.7, OS X 10.8 ya da sonrası ve PC Windows XP, Windows 7, Windows 8 ya da sonrası ile Polar Flow web hizmeti uyumluluğu)
Vücut Ölçüm Özellikleri
Kullanıcı tarafından tanımlanabilir kalp atış hızı bölge sınırları
Bölge sınırları belirlemek için üç yöntem bulunmaktadır: Maks. kalp atış hızınıza göre otomatik olarak hesaplanan varsayılan kalp atış hızı bölgeleri; sınırlarını kendinizin belirleyebileceği serbest kalp atış hızı bölgeleri; ya da kendinizin belirleyebileceği eşikleri temel alan kalp atış hızı bölgeleri.
Hrmax ( kullanıcı tarafından belirlenmiş)
HRmax
Maksimum fiziksel güç harcaması sırasında dakikadaki en yüksek kalp atış sayısıdır (bpm).
Maksimum nabzınızı kabaca hesaplamak için 220'den yaşınızı çıkarın. Antrenman yoğunluk bölgeleri maksimum nabız (HRmax) ile tanımlanabildiğinden bu değer antrenman yoğunluğunuzu belirlemek için kullanışlı bir araçtır. Bazı Polar ürünleri maksimum nabzı Polar Fitness Test sırasında belirler.

Polar Fitness Test
Polar OwnCal ® - Akıllı Kalori
Piyasadaki en hassas kalori sayacı yakılan kalori miktarını hesaplar.
Hesaplama size özel verileri temel almaktadır: kilonuz, boyunuz, yaşınız, cinsiyetiniz ve fiziksel etkinliğinizin yoğunluğu. Akıllı Kalori, kalp atış hızı monitörleri ve etkinlik izleyicilerinde mevcuttur.

Görsel ve Sesli Uyarı - Hedef bölge
Doğru antrenman yoğunluğunu belirlemek için, antrenman hedef bölgelerinizi nabza dayalı olarak tanımlayabilirsiniz.
Önceden tanımlı bölgelerin dışına çıktığınızda antrenman saati sizi görsel ve sesli olarak uyaracaktır.

Yaşa dayalı otomatih hedef bölge - bpm / %
Egzersiz bilgisayarınız güvenli ve etkili biçimde egzersiz yapmanıza yardımcı olmak için, yaşınıza dayalı maksimum kalp atış hızınıza (220'den yaşınız çıkarıldığında elde edilen değer) göre kalp atış hızınızın hedef bölge sınırlarını otomatik olarak belirler. Sınırlar dakikadaki kalp atışı sayısı (bpm) veya maksimum kalp atış hızınızın yüzdesi (%) olarak belirlenir. Ayrıca Manuel hedef bölge belirlemeye bakınız.

Ortalama, minimum ve maksimum nabız - antreman boyunca
Nabız - bpm / %
Kalp atış hızı, kalbinizin çalışma hızının ölçümüdür. Kalp atış hızı, dakikadaki kalp atışı sayısı (bpm) veya maksimum kalp atış hızınızın yüzdesi (%) olarak belirtilebilir.

Kalp atış hızı bölgeleri
Kalp atış hızı bölgeleri, antrenmanınızın yoğunluğunu ve antrenman programlarınıza dayalı spor bölgelerinizi kolayca seçmenize ve izlemenize olanak sağlar . Varsayılan kalp atış hızı bölgeleri maksimum kalp atış hızı yüzdelerinize dayalı olarak, beşe ayrılır: çok hafif (HRmax'ın %50-60'ı), hafif (HRmax'ın %60-70’i), orta (HRmax'ın %70-80'i), ağır (HRmax'ın %80-90'ı) ve maksimum (HRmax'ın %90-100'ü). Aynı zamanda istediğiniz gibi bölgeleri de tanımlayabilirsiniz.

Egzersizin Faydaları
Egzersizden hemen sonra görüntülenen motivasyon amaçlı geri bildirimler hepimize yardımcı olan bilgileridir. Farklı egzersiz seanslarının etkisini öğrenmek istiyorsanız, bu özellik tam olarak öğrenmek istediğinizi size söyleyecektir. Her seanstan sonra hızlı bir genel açıklama ve daha ayrıntılı bir geri bildirim almak için egzersiz dosyanızı kontrol edebilir ya da Polar web hizmetlerinde daha ayrıntılı analizleri görebilirsiniz.

Vücut Ölçüm Özellikleri
7/24 etkinlik takibi
7/24 etkinlik takibi, farklı zorluk derecelerindeki günlük etkinliklerinizi haftada 7 gün günde 24 saat sürekli olarak kaydeder. Dinlenme ve oturma sürelerinin yanı sıra düşük, orta ve yüksek zorluk derecesindeki günlük etkinlikleri gösterir. Günlük kaloriyi ve adımları sayar.

Activity Goal
Adım Sayısı
Gün boyunca atılan adımları sayarak günlük etkinlik hedefinin çok basit biçimde belirlenmesine olanak tanır.
Temel öneri günde 10.000 adım veya daha fazlasını hedeflemektir.

Etkin Süre
Etkin süre, sağlık ve kondisyonunuzu geliştiren vücut hareketlerinizin toplam süresini belirtir.
Temel tavsiye: günde 30 dakika veya daha fazlasını hedefleyin.

Sleep Duration and Quality
Activity Benefit
Activity Intensity Levels
Etkinliksiz Geçen Zaman Uyarısı
Uzun süre oturduğunuzda sizi uyarır.

Antrenman Özellikleri
Kişisel En İyi Rekor
Kişisel en iyi rekorunuzu takip eder ve rekor kırdığınızda size bildirir.

Sesli uyarılar
Egzersiz sırasında, örneğin egzersizinizin planladığınız gibi gitmesi için yavaşlamanız ya da hızlanmanız gerektiğinde size sesle haber verilecektir.

Interval Egzersiz Zamanlayıcısı
Interval egzersizler için mesafe veya süreye dayalı olarak iki ayrı zamanlayıcı ayarlayabilirsiniz.

Interval egzersiz antrenmanları – kalp atışı / mesafe
Zamana, kalp atışına veya mesafeye dayalı interval egzersiz antrenmanı yaratın ve egzersiz sırasında rehberlik hizmeti alın.

Manual and automatic laps
Spor Profilleri (ayarlanabilir)
Sevdiğiniz tüm sporları listelemenizi ve her biri için özel ayarları belirlemenizi sağlar. Örneğin yaptığınız her spor için özel görünümler oluşturabilir ve egzersiz sırasında hangi verileri görmek istediğinizi seçebilirsiniz: yalnızca kalp atış hızınız veya hız ve mesafe – size ve egzersiz gereksinimlerinize göre hangisi uygunsa seçebilirsiniz. Aynı zamanda eklediğiniz sensörleri de otomatik olarak algılar. Polar RCX5 ile 15 taneye kadar, Polar V800 ve M400 ile 20 taneye kadar ve V650 ile 4 taneye kadar spor profili ayarlayabilirsiniz.

Hedef Bölge Belirleme
Kullanıcı tarafında düzenlenebilen ekran
Bu özellik sayesinde antrenman saatinizi antrenmanınız sırasında ihtiyacınız olan bilgileri gösterecek biçimde ayarlayabilirsiniz. Ekranları antrenman saatinizde veya ProTrainer 5 yazılımında yapılandırabilirsiniz.

Hedef bölge kilitleme
Hedef bölge kilitleme özelliği belirli bir antrenman yoğunluğuna odaklanmanıza yardımcı olur. Antrenmandan önce veya antrenman sırasında istediğiniz bölgedeyken bir düğmeye basarak bir bölgeyi kilitleyebilirsiniz.

Polar Flow Web Hizmetleri Özellikleri
Adım Sayısı
Gün boyunca atılan adımları sayarak günlük etkinlik hedefinin çok basit biçimde belirlenmesine olanak sağlar. Temel öneri günde 10.000 adım veya daha fazlasını atmayı hedeflemektir.
Advanced training analyzing
Egzersizinizin her ayrıntısını kolayca analiz edebilir ve yaptığınız egzersizle ilgili daha fazlasını öğrenme olanağıyla etkinliklerinize daha derinden bakabilirsiniz.
Harita görünümü
GPS'i kullanarak egzersiz güzergahınızı haritada görüntüleyebilirsiniz. Harita üzerinde egzersiz verilerinizi daha ayrıntılı inceleyebilirsiniz.
Tekrar yaşayın
Egzersizinizin ve rotanızın önemli bilgilerini görebileceğiniz bir video özelliği.
Uyku süresi ve kalitesi
Yattığınızda ve vücut hareketleriniz yavaş olduğunda otomatik olarak uyku sürenizi takip etmeye başlar. Polar Flow mobil uygulaması ve web hizmetleri, toplamda ne kadar uyuduğunuzu ve uykunuzun ne kadar dinlendirici olduğunu belirtir. Dinlendiğiniz ve dinlenmediğiniz uyku sürelerini göstererek geceleri nasıl uyuduğunuza ayrıntılı biçimde bakabilir ve böylece gündelik hayatınızdaki değişikliklerden etkilenip etkilenmediğini görebilirsiniz.
Training targets
Etkinlik bölgeleri
Etkinlik bölgeleri, günlük etkinliklerinizi beş zorluk derecesinde takip eder: dinlenme, oturma, düşük, orta ve yüksek. Polar Flow web hizmetinde ve mobil uygulamada ne kadar etkin olduğunuzu kontrol edebilirsiniz. Farklı etkinlik bölgelerini (düşük, orta yüksek) karşılaştırabilirsiniz. Zorluk derecesi ne kadar yüksekse hedefinize o kadar çabuk ulaşırsınız. Polar Flow web hizmetinde düşük, orta ve yüksek zorluk dereceleri için daha fazla örnek bulabilirsiniz.

Gelişmiş Etkinlik Analizleri
Etkinlik raporları, günlük ve uzun süreli fiziksel etkinliklerinizi kolayca analiz edebilmeniz için tüm günlük etkinliklerinizi kaydeder. Toplam etkinlik süresi, vücudunuz ve sağlığınız için iyi olan toplam vücut hareketlerinizin süresini size gösterir. Fiziksel etkinliğiniz ve bunun sağlığınız açısından tüm faydaları hakkında alabileceğiniz birçok ayrıntının yanı sıra etkin olmadığınız süreleri ve ne zaman uzun süre oturduğunuzu da görebilirsiniz.

Egzersiz Günlüğü
Günlük özelliği Polar web hizmetinde bulunmaktadır. Egzersiz bilgisayarınızdaki egzersiz sonuçlarını Günlük'e aktardığınızda egzersizlerinizi kolayca takip edebilir ve ayrıca sonraki egzersizlerinizi planlayabilirsiniz. Aynı zamanda egzersiz geçmişinizi aylık ya da haftalık görünümde ve aylık ya da haftalık özetlerle birlikte görmeyi seçebilirsiniz.

Polar Flow Mobil Uygulama Özellikleri
Adım Sayısı
Gün boyunca atılan adımları sayarak günlük etkinlik hedefinin çok basit biçimde belirlenmesine olanak sağlar.
Temel öneri günde 10.000 adım veya daha fazlasını atamayı hedeflemektir.

Uyku Süresi ve Kalitesi
Yattığınızda ve vücut hareketleriniz yavaş olduğunda otomatik olarak uyku sürenizi takip etmeye başlar.
Polar Flow mobil uygulaması ve web hizmetleri, toplamda ne kadar uyuduğunuzu ve uykunuzun ne kadar dinlendirici olduğunu belirtir. Dinlendiğiniz ve dinlenmediğiniz uyku sürelerini göstererek geceleri nasıl uyuduğunuza ayrıntılı biçimde bakabilir ve böylece gündelik hayatınızdaki değişikliklerden etkilenip etkilenmediğini görebilirsiniz.

Mobil Uygulama Uyumluluğu
iPad (3. ve 4. nesil), iPad mini, iPhone 4S, iPhone 5, iPhone 5C, iPhone 5S, iPod touch (5. nesil). Android versiyonu Aralık 2014'te çıkacaktır.
Anlık egzersiz analizi
Etkinliksiz Geçen Zaman Uyarısı
Uzun süre oturduğunuzda sizi uyarır. V800 ile Flow uygulaması kullanıldığında ne zaman çok oturduğunuzu öğrenebilirsiniz.
Bluetooth® Smart ile verileri kolayca Polar Flow web hizmeti ile senkronize edin.

Entegre Gps Özellikleri
Başlangıç noktasına geri dön
Sizi başlangıç noktanıza en kısa zamanda yönlendirirken aynı zamanda başlangıç noktanıza kalan mesafeyi de gösterir.
Artık başladığınız yere giden yolu sadece bir düğmeye basarak görebileceğinizi bilmenin rahatlığıyla daha macera dolu rotalara girebilir ve bunları güvenli biçimde keşfedebilirsiniz.

Bitiş süresi hesaplayıcısı
Bir koşuya veya bir sürüşe başladığınızda, temponuza veya hızınıza dayalı olarak bitirme sürenizi hesaplar.

Autostart/stop
Bu özelliği etkinleştirerek pedalı çevirdiğinizde veya durdurduğunuzda egzersiz bilgisayarınız antrenman kaydını otomatik olarak başlatır veya durdurur.
Distance – training, lap, trip and total
Hız/Tempo – mevcut, ortalama ve maksimum

Koşu Endeksi
Koşu endeksi koşu boyunca kaydedilen hız ve kalp atış ölçüm bilgilerine dayanır. Aerobik fitness ve koşu performans seviyenizi günlük olarak verir. Koşu verimliliğindeki gelişim koşu performansınızdaki gelişmelere işaret eder. V800'de, bu özellik aynı zamanda yokuş yukarı ya da aşağı koştuğunuzu da algılar.
Yükseklik bazlı GPS

Kayıt Özelliği
Egzersiz günlüğü
30 saate kadar egzersiz süresi kaydeder (dil ayarlarınıza bağlı olarak değişiklik gösterebilir). Dört hafta öncesine kadar egzersiz geçmişinizi ve dört hafta sonrasına kadar ne planladığınızı görebilirsiniz.
GPS ve HR ile 30 saat egzersiz için bellek kapasitesi
Antreman dosyaları (özetli) - 14

Veri Aktarımı
PC Windows XP, Windows 7, Windows 8, ve daha sonrası ile uyumludur.
Standart mikro USB kablosu aracılığıyla Polar Flow web hizmeti ile uyumludur (FlowSync yazılımı gerekir).
Bluetooth Smart ile Polar Flow mobil uygulaması ile uyumludur.
Mac OS X 10.6, OS X 10.7, OS X 10.8 ve daha sonrası ile uyumludur
Verileri dışa aktarma
Verileri dışa aktararak egzersiz dosyalarınızı sosyal hesapalar ve hizmetlerle paylaşabilirsiniz.

Saat Özellikleri
Gece ışığı
Pil ömrü: 8 saate kadar egzersiz süresi (GPS ve HR birlikte kullanımdayken) ve günlük etkinlik izleme ile saat modunda 24 gün
Standart mikro USB kablosu ve şarj edilebilir pil
Yazılım sürümü güncelleştirmesi
Yazılımı bir USB kablosu kullanarak her zaman en son sürümüne güncelleştirebilirsiniz.
Tarih ve haftalık gösterge
Tuş kilidi
Alarmlı Saat - (12/24)
30m su geçirmezlik

Kutu İçeriği
M400 egzersiz bilgisayarı
Polar H7 kalp atış hızı sensörü
USB kablosu
Polar M400 Hızlı Başlangıç Kılavuzu

Diğer Özellikler
  • Garanti Süresi
    2 Yıl
  • Marka
    Polar
Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum