Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara
Pet Shop

Pet Shop

Hayvanlar insanların en yakın dostlarıdır. Evcil hayvan beslemek keyifli olduğu kadar ciddi sorumluluk gerektirir. Özenli bakım sayesinde evcil hayvanlarınız sağlıklı ve uzun bir hayat sürebilirler. Gerekli ihtiyaçlarını doğru karşılamak ve bakımını yapmak için dikkat edilmesi gereken detaylar vardır. Kedi, köpek, balık, kuş, kemirgen, sürüngen ve diğer ev hayvanlarının farklı gereksinimleri vardır. Nedir bu gereksinimler? Köpekler tüylerinin taranmasından zevk alırlar, bu işlem ayrıca kan akışını hızlandırıp köpeğinize rahatlık duygusu verir. Köpek bakım ürünleri içerisinde bulabileceğiniz Record, Pro Choice,markalarının fırça ve tarakları köpeklerinizin tüylerini rahatlıkla taramanıza yardımcı olan ürünlerdir. Soğuk havalarda köpeklerinizin üşümesine engel olmak için köpek kıyafetleri tercih etmelisiniz. Trixie, Karlie, Batso, Ferplast, Pet Style, Record, Bobo ve Dr Sacchi gibi markaların köpek palto ve yağmurlukları, köpek çorap ve ayakkabıları, köpek elbise ve kazakları gibi ürünlerden yararlanabilirsiniz. Köpeğinizin tasmasını her zaman boynunda tutun. Üzerinde iletişim bilgilerinizin bulunduğu köpek tasmaları sayesinde olası kaybolma durumunda bulan kişi kolaylıkla köpeğinizi size ulaştırabilir. Köpeğinize zaman ayırıp onunla oyun oynamak köpeğinizi mutlu ettiği kadar sizin de deşarj olmanıza yardımcı olur. Köpek oyuncakları ile köpeğiniz tek başına veya sizinle oyun oynayabilir. Ferplast, Gimdog, PetStages ve Batso markalı oyuncak toplar, ipli oyuncak, kauçuk oyuncak çeşitleri sayesinde köpeğinizle birçok farklı oyun oynayabilirsiniz. Köpek mama ve su kapları, köpek sağlık ürünleri, köpek mamaları, köpek bakım ürünleri, köpek taşıma çantaları, köpek yatakları köpeğinizin bakımı için ihtiyaç duyabileceğiniz diğer ürünlerdir.

Kedilerin bakımları belli noktalarda köpek bakımına benzer. Köpeklerde olduğu gibi doğru bakım sayesinde kediniz uzun ve sağlıklı bir hayat sürer. Kediler her mevsim geçişinde 20 günlük süreçlerde tüy dökerler, bu dönemlerde özellikle kedinizin kürkünü fırçalayın, hem tüyleri etrafta uçuşmaz hem de kürkü canlanır. Kedinizin tırnak bakımlarını ihmal etmeyin. Kedi sağlık ürünleri, kedi hijyen ve bakım ürünleri, kedi tırmalamaları ürün gruplarında kedinizin bakımı için ihtiyacınız olan ürünleri bulabilirsiniz. Kedi mamaları, kedi kumu, kedi tasmaları, kedi mama ve su kapları, kedi taşıma aksesuarları gibi ürünleri kedinizin bakımı için ihtiyacınız olan tüm ürünleri HızlıAl.com’un petshop kategorisinde bulabilirsiniz.

Kuş besleyenler Wunder Vogel, Quik, Mar Kimya gibi markaların kuş bakım ve sağlık ürünleri, Loofah, Kardelen, Yosun, Domus Molinari gibi markaların kuş kafesleri, kuş banyo ve yuvalıkları kuş bakımında size yardımcı olabilirler. Akvaryum aksesuarları, bitki bakımı, akvaryum ve kabinleri, hava motorları ve ekipmanları, akvaryum dekor ve süsleri gibi balık bakımına dair her şey ile kemirgen ve sürüngen aksesuarları, yemleri, kafesleri ve daha fazlasını HızlıAl.com’un petshop kategorisinde bulabilirsiniz.