Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara

Pazarlık Yok - Uğur Dündar

Ürün geçici olarak temin edilememektedir


Pazarlık Yok - Uğur Dündar AçıklamasıGüzel ülkemizi yıllardır yöneten gerici zihniyet, bize dostluğu, arkadaşlığı, hatta sevgiyi bile unutturmaya çalıştı.


Sevgisiz bir toplum yaratmaya uğraştı.


İktidarını koruyabilmek uğruna, farklı siyasi görüşlerde olmalarına karşın, aynı mahallede, sokakta, apartmanda barış ve huzur içinde yaşamayı başaran insanlarımızı kamplara ayırıp kutuplaştırdı. Onları birbirine düşman edip çatıştırabilmek için her fırsatta acımasızca kin ve nefret tohumları ekti. Kardeş kavgasını körükleyerek lanetli terörden bile oy devşirmeye kalktı.


Elinizdeki kitap, güzel ülkemizin işte bu karanlık yıllarına tanıklık ediyor.


Büyük önder Atatürk’ün yaşadığımız coğrafyada hâlâ bir mücevher gibi parıldayan laik, demokratik “Cumhuriyeti”ne dört elle sarılması gerekirken, tam tersini yapan ve Türkiye’yi ortaçağ karanlığına sürüklemeye çabalayan zalimlerin topluma yaşattıklarını anlatıyor. Halkın bilgilenme hakkı dışında hiçbir gücün önünde eğilmeyen ve en zorda kaldığı anlarda bile dik durmaktan asla vazgeçmeyen bir gazetecinin, yarım asırlık birikim ve deneyim imbiğinden süzerek aktardığı gerçekleri yansıtıyor.


O nedenle kitabın kapağında “Pazarlık Yok” yazıyor.


Eser sahibi adı: Uğur Dündar
Kategori adı: Edebiyat
Kategori adı: Deneme
Basım tarihi ay bilgisi: 2015
Sayfa sayısı: 328
Ağırlık bilgisi (gram): 328.00
En bilgisi (cm): 13.50
Cilt tipi adı: Ciltsiz
Kağıt cinsi adı: 1. Hamur
Basım dili: Türkçe
Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum