Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara
Bu Kategorideki Diğer Markalar

Parrot MKi9000 Müzik Aktarımlı Bluetooth Araç Kiti

Ücretsiz Kargo
Fiyat
499,00 TL

Parrot MKi9000 Müzik Aktarımlı Bluetooth Araç Kiti Açıklaması

Parrot MKi9000 Müzik Aktarımlı Bluetooth Araç Kiti

Parrot MKi9000 Müzik Aktarımlı Bluetooth Araç Kiti

Parrot MKi9000 aracınızda görünmeyen ekransız bir Bluetooth araç kitidir. En yeni iletişim teknolojilerini, müzik çalma özelliğiyle buluşturur. Kablosuz uzaktan kumandası aracın direksiyonuna veya herhangi bir yerine konulabilir ve MKi9000’in tüm özelliklerini kontrol edebilir. Müzik için ayrılmış iPod/iPhone, USB ve line-in kabloları torpido veya konsole yerleştirilebilir.
Temel telefon özelliklerinin yanında telefon rehberi senkronizasyonu, Text to Speech (rehberdeki isimleri sesli okuma) ve otomatik ses tanıma gibi gelişmiş özelliklere de sahiptir. Sesli menu erişimi sayesinde ekrana gerek kalmadan tüm fonksiyonlara ulaşılabilir.

Cebinizdeki müzikleri aracınızda dinleyin

Parrot MKi9000 aynı zamanda gelişmiş dijital müzik özelliklerine de sahiptir. Her türlü müzik kaynağı için gerekli olan bağlantı kabloları, MKi9000 araç kitinin içinde bulunmaktadır: iPod, iPhone, USB bellekler, MP3 çalarlar, CD çalarlar, MiniDisk. Ayrıca her türlü Bluetooth® Stereo (A2DP) kaynağına bağlanabilir: MP3 çalar, müzikli telefonlar, akıllı telefonlar, avuç içi bilgisayarlar 
Müzik aracın hoparlörlerinden kaliteden ödün vermeden dinlenir ve dahili amfi ve ses efektleriyle mükemmel ses kalitesi daha da zenginleştirilir.

Mükemmel ses kalitesi için çift mikrofon

Parrot MKi9000 harici çift mikrofonu ve yeni ses işleme teknolojisi DSP-3 yazılımıyla telefon görüşmelerinizde mukemmel bir ses kalitesi sunar. Bu yeni teknoloji sayesinde yalnızca dış ses gürültüsü değil araç içi sesler de elimine edilerek sesiniz karşı tarafa cok berrak olarak aktarılır.

Parrot MKi9000 Müzik Aktarımlı Bluetooth Araç Kiti

*** Kurulum gerektirir.
Genel Özellikler
  • Montaj Durumu
    Montaj Gerekir
Diğer Özellikler
  • Marka
    Parrot
Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum