Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara
Bu Kategorideki Diğer Markalar

Parrot Minikit Plus Bluetooth Taşınabilir Araç Kiti

Ücretsiz Kargo
Fiyat
269,00 TL

Parrot Minikit Plus Bluetooth Taşınabilir Araç Kiti Açıklaması

Parrot Minikit Plus Bluetooth Taşınabilir Araç Kiti

Gösterişli, hafif ve pratik

Parrot MINIKIT+, gösterişli bir tasarıma sahip, taşınabilir Bluetooth® telefon kitidir. Aracınızda, işyerinizde ve evinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bluetooth® telefonunuz yakınında olduğunda otomatik olarak bağlanır. Araçta güneşliğe takılabilir ya da masa üstune konulabilir. Her koşula rahatlıkla uyum sağlar ve cepte taşınabilir. Aracın çakmağından veya USB ile bilgisayardan şarj edilebilir. MINIKIT+'a iki Bluetooth telefon aynı anda bağlanabilmektedir. Aracınızdan çıktığınızda MINIKIT+ uyku moduna geçer, arabanıza tekrar girdiğinizde titreşim sensörü sayesinde tekrar açılır. Bu sayede 15 gün üzerinde bekleme süresine sahiptir.

Tüm kişilerinize istediğiniz zaman ulaşın

Bir kez eşleştirildiğinde Parrot MINIKIT+, otomatik olarak cep telefonunuzun rehberinde yer alan kişiler ile kendi telefon rehberini senkronize eder. MINIKIT+'ta yer alan telefon rehberi her bağlandığında sorunsuz bir şekilde güncellenir. Telefon rehberinizdeki bir kişi aradığında yazıyı sese çevirme fonksiyonu (Text to Speech) sayesinde arayanın adını söyler. Böylelikle siz de gözünüzü yoldan ayırmamış olursunuz.

Parrot Minikit Plus Bluetooth Taşınabilir Araç Kiti

Her sesi tanır

Telefon rehberinden bir kişiyi aramak için ismi söyleyin ve MINIKIT+ herhangi bir ön öğretmeye gerek duymadan sesi tanısın ve numarayı çevirsin. Aynı kişi ile ilişkili birden fazla numara yer alıyorsa, araç kitinize cep, iş veya ev numaralarından istediğiniz birini çevirmesini söyleyin.

 

Ses Kalitesinden Ödün Vermeden

Parrot, ses uzmanlığını titreşimli panel teknolojisi ile birleştirdi. Artık hoparlör yok - üst panel, ses devresine bağlanır ve doğal ve temiz bir ses üretmek için titreşim yayar. Sonuçlar inanılmazdır- şaşırtıcı bir ses kalitesi, rahat görüşmeler ve kesintisiz güç. Yüksek duyarlılıklı mikrofon tasarımı tamamlayacak şekilde dahil edilmiştir.

Genel Özellikler
  • Montaj Durumu
    Montaj Gerekmez
Diğer Özellikler
  • Marka
    Parrot
Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum