Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara
Bu Kategorideki Diğer Markalar

Panasonic UJ 8G2 9.5mm Ultra Slim Notebook Tray DVD Yazıcı (PNS-UJ8G2)

Ücretsiz Kargo
Fiyat
144,28 TL


Panasonic UJ 8G2 9.5mm Ultra Slim Notebook Tray DVD Yazıcı (PNS-UJ8G2) AçıklamasıPanasonic UJ 8G2 9.5mm Ultra Slim Notebook Tray DVD Yazıcı (PNS-UJ8G2)
Ultra İnce Tepsili(Tray) DVD Yazıcınız Panasonic'ten!


Günümüzün yüksek kaliteli optik sürücü üreticilerinden Panasonic, UJ8G2 modeli ile mobil bilgisayarınızda 9.5mm inceliğinde tray DVD sürücü kullanmanıza imkan sağlıyor. DVD, CD okuma ve yazma desteği, slim sata bağlantılı Panasonic UJ8G2, 9.5mm kalınlığı ve sadece 150gr ağırlığı ile mobil bilgisayarınızda varlığını unutturur.

Panasonic UJ 8G2 9.5mm Ultra Slim Notebook Tray DVD Yazıcı (PNS-UJ8G2)
Notebook Sürücünüzü Değiştirin veya Yükseltin


Panasonic UJ8G2 9.5mm Ultra Slim Tepsili(Tray) DVD yazıcıyı isterseniz dizüstü bilgisayarınızın bozulan optik sürücüsünü değiştirmekte kullanabilir isterseniz de cihazınızdaki CD sürücü yerine takarak bilgisayarınızda DVD medyayı okuyup yazmakta kullanabilirsiniz. HP, Dell, Samsung, IBM-Lenovo, Acer, Toshiba, Asus, Fujitsu-Siemens ve Sony başta olmak üzere 9.5mm SATA tepsili optik sürücüye sahip bilgisayarlarınızın optik sürücüsünü değiştirmek veya yükseltmekte kullanabilirsiniz. Ayrıca Panasonic UJ8G2'nin tepsi ön panelini mobil bilgisayarınızdaki optik sürücünün tepsi ön paneli ile değiştirerek renk farklılığını ortadan kaldırabilir, bilgisayarınız ile uyumlu bir şekilde kullanabilirsiniz.

Panasonic UJ 8G2 9.5mm Ultra Slim Notebook Tray DVD Yazıcı (PNS-UJ8G2)
Geniş Medya Uyumluluğu


DVD ve CD okuyabilme ve yazabilme özelliğine sahip Panasonic UJ8G2 ile DVD+/-R, DVD+/-RW, DVD+/-R DL, DVD-RAM haricinde CD-R ve CD-RW gibi bilinen medya çeşitleri ile yüksek uyumluluk gösterir. Panasonic UJ8G2 yazıcınız ile yeniden yazılabilen medyalara tekrar tekrar veri kaydederek HDD gibi kullanabilirsiniz.

Panasonic UJ 8G2 9.5mm Ultra Slim Notebook Tray DVD Yazıcı (PNS-UJ8G2)
Kızaklı Yükleme Ünitesi ile İster Dikey İster Yatay Kullanın


Medyayı kilitleyen motor göbeği ile her hızda sorunsuz performans gösteren Panasonic UJ8G2'yi ister dikey ister yatay olarak konumlandırabilirsiniz.

Panasonic UJ 8G2 9.5mm Ultra Slim Notebook Tray DVD Yazıcı (PNS-UJ8G2)
İşletim Sistemi Desteği


Panasonic optik sürücü  Windows XP / Vista gibi eski işletim sistemlerinin yanı sıra Windows 7 / 8 / 8.1 /10 gibi yeni nesil işletim sistemlerini de desteklemektedir. Apple kullanıcılarını da göz önünde bulunduran Panasonic, Mac OS 10.5 ve üzeri tüm işletim sistemleri ile tam uyumlu olarak çalışmaktadır.Yeni işletim sistemlerinde sürücüsüz kurulum desteği sağlayan Panasonic sürücüyü herhangi bir yazılım yüklemeye gerek kalmadan tak&çalıştır olarak da kullanabilirsiniz.

Teknik Özellikler


Bağlantı Arabirimi: Slim SATA
İşletim Sistemi Desteği: Windows XP / Vista / 7 / 8 / 8.1, Mac OS 10.5+
Boyutlar: 128 x 129 x 95 mm
Ağırlık: 150gr
Ürün Kodu: PNS-UJ8G2
Okuma Hızı (Maks.)
DVD-ROM 8x
CD-ROM : 24x
Yazma Hızı (Maks.)
DVD+R : 8x
DVD+R DL : 6x
DVD+RW : 8x
DVD-R : 8x
DVD-R DL : 6x
DVD-RW : 6x
DVD-RAM : 3-5x
CD-R : 24x
CD-RW : 4xDiğer Özellikler
 • Arabirim
  SATA
 • DVD Renk
  Siyah
 • DVD Ürün Tipi
  DVD Yazıcı
 • Garanti Süresi
  2 Yıl
 • Marka
  Panasonic
Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum