Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara
Bu Kategorideki Diğer Markalar

Panasonic UJ 272 Ultra Slim Notebook Tray Blu-Ray Yazıcı BD-RW/DVD-RW (PNS-UJ272)

Ücretsiz Kargo
Fiyat
466,74 TL


Panasonic UJ 272 Ultra Slim Notebook Tray Blu-Ray Yazıcı BD-RW/DVD-RW (PNS-UJ272) AçıklamasıPanasonic UJ 272 Ultra Slim Notebook Tray Blu-Ray Yazıcı BD-RW/DVD-RW (PNS-UJ272)
Blu-Ray ve DVD Filmlerinizi İzlemeye veya Arşiv Oluşturmaya Devam Edin


Günümüzün en yüksek görüntü kalitesini sunan Blu-Ray formatını kullanabilmek için Panasonic sürücü desteği ile tanışın. Mobil bilgisayarınızın mevcut optik sürücüsü arızalandıysa veya optik sürücünüz Blu-Ray medyaları oynatamıyorsa onu Panasonic UJ272 ile değiştirebilirsiniz. 4K, 3D ve 2D Blu-Ray filmleri bilgisayarınızda oynatabilmenizi sağlayan UJ272 Blu-Ray/DVD yazıcı, tepsili(Tray) yükleme ünitesi, 9.5mm kalınlığı, Blu-Ray, DVD, CD okuma/yazma desteği ve sadece 150gr ağırlığı ile mobil bilgisayarınızda varlığını unutturur.

Panasonic UJ 272 Ultra Slim Notebook Tray Blu-Ray Yazıcı BD-RW/DVD-RW (PNS-UJ272)
Notebook Sürücünüzü Değiştirin veya Yükseltin


Panasonic UJ272 9.5mm Ultra Slim Tepsili(Tray) Blu-Ray yazıcıyı isterseniz dizüstü bilgisayarınızın bozulan optik sürücüsünü değiştirmekte kullanabilir isterseniz de cihazınızdaki DVD sürücü yerine takarak bilgisayarınızda Blu-Ray medyayı okuyup yazmakta kullanabilirsiniz. HP, Dell, Samsung, IBM-Lenovo, Acer, Toshiba, Asus, Fujitsu-Siemens ve Sony başta olmak üzere 9.5mm SATA tepsili optik sürücüye sahip bilgisayarlarınızın optik sürücüsünü değiştirmek veya yükseltmekte kullanabilirsiniz. Ayrıca Panasonic UJ272'nin tepsi ön panelini mobil bilgisayarınızdaki optik sürücünün tepsi ön paneli ile değiştirerek renk farklılığını ortadan kaldırabilir, bilgisayarınız ile uyumlu bir şekilde kullanabilirsiniz.


Panasonic UJ 272 Ultra Slim Notebook Tray Blu-Ray Yazıcı BD-RW/DVD-RW (PNS-UJ272)
Geniş Medya Uyumluluğu


Blu-Ray haricinde DVD ve CD okuyabilme ve yazabilme özelliğine sahip Panasonic UJ272 ile BD-ROM SL/DL, BD-R SL/DL/TL/QL, BD-RE SL/DL/TL haricinde DVD+/-R, DVD+/-RW, DVD+/-R DL, DVD-RAM gibi bilinen tüm medya çeşitleri ile yüksek uyumluluk gösterir. Taşınabilir multi yazıcınız ile yeniden yazılabilen medyalara tekrar tekrar veri kaydederek HDD gibi kullanabilirsiniz. Ayrıca maksimum depolama alanı için 100GB kapasiteye sahip BD-XL (QuadLayer) medyaları tercih edebilirsiniz.

Panasonic UJ 272 Ultra Slim Notebook Tray Blu-Ray Yazıcı BD-RW/DVD-RW (PNS-UJ272)
Kızaklı Yükleme Ünitesi ile İster Dikey İster Yatay Kullanın


Medyayı kilitleyen motor göbeği ile her hızda sorunsuz performans gösteren Panasonic UJ272'yi ister dikey ister yatay olarak konumlandırabilirsiniz.

Panasonic UJ 272 Ultra Slim Notebook Tray Blu-Ray Yazıcı BD-RW/DVD-RW (PNS-UJ272)
İşletim Sistemi Desteği


Panasonic optik sürücü  Windows XP / Vista gibi eski işletim sistemlerinin yanı sıra Windows 7 / 8 / 8.1 /10 gibi yeni nesil işletim sistemlerini de desteklemektedir. Apple kullanıcılarını da göz önünde bulunduran Panasonic, Mac OS 10.5 ve üzeri tüm işletim sistemleri ile tam uyumlu olarak çalışmaktadır. Panasonic optik sürücüyü herhangi bir yazılım yüklemeye gerek kalmadan tak&çalıştır olarak kullanabilirsiniz.


Teknik Özellikler


Bağlantı Arabirimi: SATA
İşletim Sistemi Desteği: Windows XP / Vista / 7 / 8 / 8.1 / 10, Mac OS 10.5+
Boyutlar: 128 x 129 x 9.5 mm
Ağırlık: 150gr
Ürün Kodu: PNS-UJ272
Okuma Hızı (Maks.)
BD-ROM : 2x CLV (Video), / 6x CAV (Veri)
DVD-ROM 8x
CD-ROM : 24x
Yazma Hızı (Maks.)
BD-R SL/DL : 6x
BD-R TL/QL : 4x
BD-RE SL/DL/TL : 2x
DVD+R : 8x
DVD+R DL : 6x
DVD+RW : 8x
DVD-R : 8x
DVD-R DL : 6x
DVD-RW : 6x
DVD-RAM : 5x
CD-R : 24x
CD-RW : 4xDiğer Özellikler
 • Arabirim
  SATA
 • DVD Renk
  Siyah
 • DVD Ürün Tipi
  Blu Ray Yazıcı
 • Garanti Süresi
  2 Yıl
 • Marka
  Panasonic
Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum