Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara
Bu Kategorideki Diğer Markalar

Panasonic Lumix G DMC-GH3H EG-K 14-140mm Lens Aynasız SLR Fotoğraf Makinesi Siyah

2 Yıl Distribütör Garantili!
Ürün geçici olarak temin edilememektedir


Panasonic Lumix G DMC-GH3H EG-K 14-140mm Lens Aynasız SLR Fotoğraf Makinesi Siyah AçıklamasıPanasonic Lumix G DMC-GH3H EG-K 14-140mm Lens Aynasız SLR Fotoğraf Makinesi Siyah
Panasonic Lumix G DMC-GH3H EG-K 14-140mm Lens Aynasız SLR Fotoğraf Makinesi SiyahPanasonic Lumix G DMC-GH3H EG-K

 Güçlü ve esnek kullanımıyla Panasonic’in geliştirdiği GH3, DSLM (Digital Single Lens Mirrorless) kategorisinde kullanıcılarıyla buluşuyor. Doğuştan still sahibi olan LUMİX GH3, şık ve dayanıklı gövesiyle tüm beğenileri üzerine topluyor.

                Tasarımında her noktasına kadar profesyonelliğin ön planda tututlduğu Panasonic GH3, aynasız fotoğraf makinesi kategorisinde önemli bir yere sahip. Üstün video ve fotoğraf performansıyla kullanıcılarına mükemmel bir deneyim sunuyor. 550 gram ağırlığındaki kompakt gövdesinde dünyaları sunan GH3, 16.05 megapiksel Live MOS görüntü sensörünün Venus Engine Görüntü İşlemcisi ile taçlandırılmasıyla yüksek çözünürlükte eşsiz görüntüler yakalayabiliyor. GH3’ün tasarımında önem verilen hususlardan biri olan otomatik odaklama sistemi kararlı ve hızlı netleme yapabiliyor ve bunu her çekim koşulunda garanti ediyor. GH2 modelinin çizgisinde ilerleyen LUMİX GH3, geliştirilen sensörüyle ACDHD formatında, 28 ve 72 Mbps bit oranında 1080 50p Full HD video kaydı yapabiliyor. Cihazın AF takip  özelliği video modunda da uygulanabiliyor böylelikle odaklanan nesne hareket etse dahi netlik korunuyor. ISO 200-12800 aralığında ışık hassasiyeti sunan GH3’ün ISO hassasiyeti, 125-25600 ISO aralığına kadar genişletilebiliyor. Böylelikle LUMİX GH3, ışık koşulları değişse bile nefes kesen sinematik kalitede videolar ve fotoğraflar sunuyor. 3DNR (3D gürültü engelleme) ve MNR (çok aşamalı gürültü engelleme) sistemleri ile kumlanma oluşumu minimuma iniyor ve her zaman özgün renklere sahip mükemmel kalitede görüntüleri kullanıcılarıyla buluşturuyor GH3. 

  Su ve toz yalıtımına sahip olan LUMİX GH3, zorlu koşullara rağmen performansından ödün vermiyor, üstün görüntü kalitesini her zaman kullanıcılarına sunuyor. Cihazın gövdesindeki dahili GPS vericisi, gezginler için olmazsa olmazlar listesinde yer alıyor. Bu özelliğiyle çektiğiniz fotoğraflara konum etiketi ekleyen GH3, fotoğraflarınızı harita üzerinde görebilmenize olanak sağlıyor.

Panasonic Lumix G DMC-GH3H EG-K 14-140mm Lens Aynasız SLR Fotoğraf Makinesi SiyahVideo çekim konusunda bir efsane haline gelen LUMİX GH2 modelinin yerine gelen, Panasonic GH3 DSLM fotoğraf makinesi gelişmiş video özellikleriyle, GH2’nin tahtını elinden alıyor. Üst düzey makinelerin bile papucunu dama atacak özellikleriyle, segmentinde açık ara lider hale geliyor. 

Panasonic Lumix G DMC-GH3H EG-K 14-140mm Lens Aynasız SLR Fotoğraf Makinesi SiyahMükemmelliği Hissedin

16.05 Megapiksel Live MOS Sensör

                Panasonic DMC GH3 16.05 Megapiksel Dijital Live MOS sensörünün geliştirilmiş hassasiyetiyle, gölge ve parlak bölgeler arasında akıcı bir geçiş sağlayarak eşsiz görüntüler sunuyor. Yüksek çözünürlükte ve geniş dinamik aralıktaki çekici görüntüler ile gerçekliği yakalayın.

                12800 ISO ışık hassasiyeti (25600 ISO ‘ya genişletilebilir) ve etkili kumlanma giderme sistemi ile loş ışıkta bile fevkalade görüntüler sunuyor kullanıcılarına DMC GH3.

Venus Görüntü İşemcisi

Venus Görüntü İşlemcisi video ve fotoğraf sinyallerini işleyebilmek için eşsiz bir yeteneğe sahip. 3D Noise Reduction (3DNR) ve Multiprocess Noise Reduction (MNR) sistemleri birlikte çalışarak süper bir noise(gren) giderme performansı sergiliyor.

            4 CPU aldığı sinyalleri gerçekçi görüntüler oluşturmak için anında işler. Bu işlem sonucunda, kullanıcılar nefes kesici görüntüler ve yüksek kalitede video çekimleri ile buluşuyor. 


Panasonic Lumix G DMC-GH3H EG-K 14-140mm Lens Aynasız SLR Fotoğraf Makinesi Siyah
Panasonic Lumix G DMC-GH3H EG-K 14-140mm Lens Aynasız SLR Fotoğraf Makinesi SiyahProfesyonel Kalitede Full HD Video Çekimi

Panasonic DMC GH3, 1920x1080 60p Full-HD video kaydı yapabiliyor. Geniş bir format yelpazesi sunan GH3, profesyonel video özellikleri sunuyor. Kullanıcısına kontrol imkanlarından ödün vermeden, yüksek kaliteli ve uzun süreli video çekebilme imkanı tanıyor. Uzun süre video kaydı sonucunda oluşan ısınma problemlerini yenilikçi tasarımında mükemmel bir ısı dağılımı sağlayarak çözüyor.

            AVCHD, MP4 ve MOV formatlarında çekim yapabilen GH3, 72 ve 50 Mbps hızlarında veri akış hızıyla 70,50,30 ve 25 p olarak video çekim yapabiliyor.


       Video çekimleriniz için profesyonel özellikler sunan Panasonic DMC GH3 kullanıcılarına profesyoneller gibi çekim yapabilme olanağı tanıyor. İsterseniz bir röportaj isterseniz bir aksiyon sahnesi çekin, GH3 sizlere sinematik kalitede enfes videolar sunuyor. Kullanıcılarına sunduğu esnek format seçeneği sayesinde, videolarınızı kolayca düzenleyebilirsiniz. GH3’ün bünyesinde bulunan ALL-I video seçeneği sayesinde video kalitesi düşmeden kayıpsız şekilde görüntüler yakalayabilirsiniz.

            Slow / Fast Motioh modu ile %40, %48, %80 oranında slow motion, %160, %200, %300 oranında fast motion görüntüler elde edip, çektiğiniz videolara farklı etkiler katabilirsiniz. Panasonic Lumix G DMC-GH3H EG-K 14-140mm Lens Aynasız SLR Fotoğraf Makinesi Siyah     Video konusunda sunduğu özelliklerin yanısıra 3.5 mm mikrofon soketine kolayca bağlayabileceğiniz mikrofonu ile sizlere gürültüden uzak odaklanmış bir ses kaydı imkanı sunuyor. Kullandığı harici mikrofon sayesinde 19 ses seviyesine göre ayarlayabildiğiniz GH3 ile AVCHD video formatında Dolby Digital ses kaydı yapabiliyorsunuz.
Dünyanın En Hızlı Kontrast AF Sistemi

LUMIX GH3 ile ultra yüksek hızda ve hassas bir şekilde Işık Hızı AF sistemi sayesinde otomatik netleme yapabilirsiniz. Formula 1 aracı gibi hızlı sahneleri çekerken bile kararlılığıyla sizlere en net görüntüyü sunuyor.

            Profesyonel anlamda karşılaşılabilecek en zor şartlara göre dizayn edilen Kontrast AF sisteminin hassasiyeti, oluşabilecek mekanik hataların üstesinden gelebilmesi için iki katına çıkarılmıştır.

            Eye Sensor AF sistemi ile GH3, sizin vizörden baktığınızı algılar ve yarım deklanşör yapmanıza gerek kalmadan otomatik netleme yapar. 


Touch Pad AF özelliği sayesinde siz vizörden bakarken parmağınızı ekran üzerinde gezdirdiğinizde AF noktasının yerini değiştirir. Sonuçları birebir vizörden de görebilirsiniz. 

Panasonic Lumix G DMC-GH3H EG-K 14-140mm Lens Aynasız SLR Fotoğraf Makinesi Siyah
Panasonic Lumix G DMC-GH3H EG-K 14-140mm Lens Aynasız SLR Fotoğraf Makinesi Siyah
 Full Area Touch AF özelliği sayesinde sensörün neredeyse her noktasından odaklama yapabiliyorsunuz. Çekmek istediğiniz nesene isterseniz kadrajınızın en ucra köşesinde olsun sadece netlemek istediğiniz noktaya dokunun ve gerisini GH3’ün AF sistemine bırakın.

      PinPoint AF özelliği sayesinde odaklamak istediğiniz noktayı size büyüterek gösterir ve daha kararlı bir odaklama sunar. Portre çekimlerinde modelinizin gözünü netlemek istediğiniz zaman veya çok küçük nesneleri netleyeceğiniz zaman fazlasıyla kolaylık sağlıyor. 

Panasonic Lumix G DMC-GH3H EG-K 14-140mm Lens Aynasız SLR Fotoğraf Makinesi Siyah
Panasonic Lumix G DMC-GH3H EG-K 14-140mm Lens Aynasız SLR Fotoğraf Makinesi Siyah16.05 Megapiksel Çözünürlükte 6 fps Seri Çekim Hızı

 Aynasız olmasından dolayı maksimum çözünürlükte saniyede 6 fotoğraf çekebilen GH3, çözünürlük olarak 4 megapiksel tercih edildiğinde elektronik perde sistemi kullanmasından dolayı saniyede 20 fotoğraf çekebiliyor. Bu özelliğiyle hiçbir anı kaçırmayacaksınız. Hareketli nesnelerin tüm hareketini ölümsüzleştirebileceksiniz. GH3 ile seri çekim yapın içlerinden en beğendiğiniz görüntüyü seçin.
Toz ve Su Yalıtımı

GH3 maceraya hazır, ya siz? Toz ve suya dayanıklı gövde yapısı sayesinde her koşulda sizin yanınızda. Kontrol düğmeleri ve tüm bağlantı noktalarındaki yalıtımıyla toza ve suya karşı dayanıklılığı sayesinde maceraperest kullanıcıların vazgeçilmezi haline geliyor. Koşullar ne olursa olsun güçlü yapısıyla kullanıcılarına eşsiz görüntüler yakalama imkanı tanıyor. Gövde malzemesi olarak Magnezyum metali tercih edilen GH3, tok sağlam ve ağırlık olarak hafif bir yapıya sahip oluyor. 

Panasonic Lumix G DMC-GH3H EG-K 14-140mm Lens Aynasız SLR Fotoğraf Makinesi Siyah
Panasonic Lumix G DMC-GH3H EG-K 14-140mm Lens Aynasız SLR Fotoğraf Makinesi Siyah3 İnç Değişken Açılı OLED Ekran

Hafif tasarımı sayesinde daima yanınızdan ayırmayacağınız LUMIX GH3 ile yaptığınız yaptığınız çekimleri yüksek çözünürlüklü OLED ekranından ya da OLED elektronik vizöründen izleyebilirsiniz. Dikey yönde 270 derece, yatay yönde 180 derece dönebilen ekran sayesinde zorlu çekim koşulları artık çocuk oyuncağına dönüyor. Farklı kadrajları rahatlıkla yakalayabilmenizi sağlayan değişken açılı ekranı ile GH3 kullanıcılarına kullanım kolaylığı sağlıyor.

            Ekranın OLED olmasından ötürü en parlak gün ışığında bile ekranda çektiğiniz görüntüleri en berrak ve parlak şekilde izleyebiliyorsunuz.


Panasonic Lumix G DMC-GH3H EG-K 14-140mm Lens Aynasız SLR Fotoğraf Makinesi SiyahSensör Temizleme Sistemi

Lens değişimi sırasında sensör üzerine yapışan tozları saniyede 80 bin titreşim uygulayarak temizlenmesini sağlayan SSWF (super sonic wave filter) sistemi ile sensörünüz daima temiz kalıyor. Sensör temizletme derdinden sizi kurtaran bu sistem düşük geçiş filtresiyle perde sisteminin arasında yer alıyor otomatik olarak ultrasonik titreşimlerle temizleme işlemi yapıyor. 
HDR Çekim

Üç farklı pozlama değerindeki (az, normal, çok pozlanmış) fotoğrafın birleştirilmesiyle doğru pozlanmış tek bir fotoğrafın elde edildiği HDR modu sizlere parlak ve karanlık böglelerdeki detayları tek bir fotoğrafta birleştirebilme imkanı sunuyor. Farklı pozlamaların birleştirilerek dinamik aralığın artırılması ile oluşan HDR(High Dynamic Range) GH3 modelinde mükemmel performans sergiliyor.

Panasonic Lumix G DMC-GH3H EG-K 14-140mm Lens Aynasız SLR Fotoğraf Makinesi Siyah
Panasonic Lumix G DMC-GH3H EG-K 14-140mm Lens Aynasız SLR Fotoğraf Makinesi SiyahTime Lapse Çekim

Panasonic Lumix GH3, Time Lapse videolarınız için fazladan bir özelliği daha kullanıcılarına sunuyor. Belirli ve düzenli aralıklarla çekilen fotoğrafların bir video şeklinde sunulması açısından önemli olan bu özelliği GH3 modelinde bulabilirsiniz. 
Çoklu Pozlama

Panasonic, Lumix GH3 modelinde Multi Exposure(Çoklu Pozlama) özelliğini kullanmış. Farklı sahneleri tek fotoğrafta birleştirebileceğiniz gibi aynı sahneyi tripod üzerindeyken çekip birleştirmeyi hedef alan çoklu pozlama özelliği sayesnde yaratıcı fotoğraflar elde etmenizi sağlıyor.

Panasonic Lumix G DMC-GH3H EG-K 14-140mm Lens Aynasız SLR Fotoğraf Makinesi Siyah
Panasonic Lumix G DMC-GH3H EG-K 14-140mm Lens Aynasız SLR Fotoğraf Makinesi SiyahUzun Pozlama Fotoğrafçılığı

LUMIX GH3, Bulb modunda 60 dakikaya kadar çekim yapabiliyor. Bu özelliğiyle gece yıldız izi pozlayabilir, enfes uzun pozlamalar yapabilirsiniz.
Elektronik Su Terazisi

GH3 bünyesinde bulunan hareket sensörü sayesinde, makinenizin düşeyde düz durup durmadığını elektronik su terazi özelliği ile öğrenebilirsiniz. Manzara çekimlerinde çok işinize yarayacak olan bu özellik daima ufuk çizgisini düz ayarlamanıza yardımcı olacaktır.

Panasonic Lumix G DMC-GH3H EG-K 14-140mm Lens Aynasız SLR Fotoğraf Makinesi Siyah
Panasonic Lumix G DMC-GH3H EG-K 14-140mm Lens Aynasız SLR Fotoğraf Makinesi SiyahYaratıcı Kontrol

Yaratıcı kontrol özelliğiyle Panasonic GH3, fotoğraflarınız etkili hale getirmeyi eğlenceli hale getiriyor. Efekt parametreli, arka plan bulanıklığı ve pozlama değerleri değiştirilebiliyor bu özellik ile.
Yaratıcılığınızın Kablolarını Atın


Panasonic’in Panasonic Image App programı sayesinde, Wi-Fi aracılığıyla GH3 ile tablet veya akıllı telefonunuz arasında doğrudan bağlantı kurarak fotoğraf ve video çekebilirsiniz. Çektiğiniz fotoğraf ve videoları sosyal medya sayfalarında paylaşabilir veya herhangi bir işleme gerek duymadan transfer edebilirsiniz. Ayrıca GH3’ün dahili GPS vericisi sayesinde fotoğraflarınıza konum etiketi ekleyebilir, fotoğraflarınızı harita üzerinde görebilirsiniz.Panasonic Lumix G DMC-GH3H EG-K 14-140mm Lens Aynasız SLR Fotoğraf Makinesi Siyah


Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum