Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara
Bu Kategorideki Diğer Markalar

Panasonic DMC-XS1 Dijital Fotoğraf Makinesi Siyah

2 Yıl Distribütör Garantili!
Ürün geçici olarak temin edilememektedir


Panasonic DMC-XS1 Dijital Fotoğraf Makinesi Siyah Açıklaması


Panasonic DMC-XS1 Dijital Fotoğraf Makinesi

Panasonic Lumix XS1'in ince ve kompakt gövdesi içersinde 24mm geniş-açı LUMIX DC VARIO lens ve 5x optik zoom (35mm eşdeğeri: 24-120mm) mevcut. 24mm ultra geniş açılı lens, fotoğrafçılara, 35 mm fotoğraf makineleriyle karşılaştırıldığında %213 daha geniş bir kompozisyon alanı sağlıyor. Sınırlı odak mesafesine daha fazla özne alabiliyor. Uzaktaki özneler içinse, dijital zoom ile minimum bozulmayı mümkün kılan görüntü kalitesinin birlikteliğiyle 8x büyütülmüş çekimler için Akıllı Zoom kullanılabiliyor.

Panasonic DMC-XS1 Dijital Fotoğraf Makinesi Siyah11 filtreli yeni yaratıcı Panorama işlevi kullanıcıların son derece farklı yatay/dikey panoramik görüntüler yaratacak etkiler yakalamalarını, önceki resmin üzerini kaplayan çekimler üretmelerini sağlıyor. Panasonic Lumix XS1 ayrıca toplam 13 filtre efektli popüler Yaratıcı Kontrol/Yaratıcı Dokunuş özelliğini de sunuyor. Yaratıcı kontrol kullanıcıların hem filtre efektiyle çekmelerini hem de resmin üzerinde ne tür etkiler bıraktığını izleme fırsatı veriyor ve Yaratıcı Dokunuş sayesinde de resmi çektikten sonra bile filtre efekti uygulamalarına olanak veriyor.

Panasonic DMC-XS1 Dijital Fotoğraf Makinesi Siyah
Panasonic DMC-XS1 Dijital Fotoğraf Makinesi Siyah
Panasonic Lumix XS1, 1280 x 720p QuickTime Motion JPEG formatında dinamik HD video kaydedebiliyor. Hareketli görüntü kaydı, fotoğraf makinesinin üst kısmındaki ayrı bir video düğmesine basılarak başlatılıyor; düğmenin konumu kullanıcıların hızlıca ve rahatça fotoğraf/video çekimi arasında değişiklik yapmasını sağlıyor. Kullanıcılar ayrıca paketli yazılım PHOTOfunSTUDIO Ver. 9.0 LE ile görüntüleri sınıflandırıp arşivleyebiliyor ve SNS (sosyal bağlantı servisleri) üzerine yükleyebiliyorlar.

Panasonic DMC-XS1 Dijital Fotoğraf Makinesi Siyah
Panasonic DMC-XS1 Dijital Fotoğraf Makinesi Siyah


Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum