Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara

Ozone Strike Pro Aydınlatmalı Türkçe Mekanik Gaming Klavye (Cherry MX RED)

Ücretsiz Kargo
Fiyat
465,49 TL
İndirimli Fiyat
429,00 TL
8
Kazancınız
36,49 TL

Ozone Strike Pro Aydınlatmalı Türkçe Mekanik Gaming Klavye (Cherry MX RED) AçıklamasıOZONE STRIKE PRO MEKANİK GAMING KEYBOARD (TÜRKÇE-RED CHERRY)

Strike Pro oyunculuğun gelişimini en ileriye taşıyor. Tuşlarının eşsiz dokunma hissinden tutun da etkileyici LED ışıklandırmalarına kadar Strike Pro’nun sağladığı her şey oyunculuğu bir adım öteye taşımak için düşünüldü. Ozone’un yeni klavyesi Strike Pro, etkileşimi kolaylaştırmak için bir klavyenin hassaslığını, tuşlarının duyarlılığını, kontrolünü ve hızını birleştiriyor.

Kolay Erişlilebilir Ortam Tuşları

İster dinlediğiniz müzik, ister izlediğiniz video olsun hepsini klavyenizdeki tuşlarla rahatlıkla control edebilirsiniz.

Oyun Modu (G-MODE) Fonksiyonu:

Oyun modu seçeneği aksiyona daldığınız an sizing için klavyenizdeki windows tuşunu devr dışı bırakıyor ve aksiyona kesintisiz devam etmenize olanak sağlıyor!


6 Adet Özelleştirilebilir Tuş Seçeneği:

Her oyuncunun her oyun için 30 farklı kombinasyona kadar düzenleyebileceği 6 adet özelleştirebilir tuş, en büyük kurtarıcınız olacak.

Aynı Anda İstediğiniz Kadar Tuşa Basın!

Strike Pro, birden fazla tuşa basarken kusursuz control sağlamanıza olanak sağlar.OZONE STRIKE PRO MEKANİK GAMING KEYBOARD (TÜRKÇE-RED CHERRY)

Her Oyuncuya Özel Tuş Anahtarları!

Mekanik klavyelerin olmazsa olmazı tuş anahtarları, Strike Pro en çok tercih edilen 4 renk seçeneği ile birlikte geliyor: siyah, kırmızı, mavi ve kahverengi. Bu dört renk arasından kullanımınıza en çok uyan rengi seçebilirsiniz. Ayrıca klavyeniz ve bilgisayarınız arasındaki tepki süresini 1ms’den 16ms’y ayarlayabilirsiniz. Söz konusu hız ve hassasiyet olunca: Strike Pro, en iyi Oyuncu ekipmanınız.!OZONE STRIKE PRO MEKANİK GAMING KEYBOARD (TÜRKÇE-RED CHERRY)


Teknik Özellikleri :

Boyutu: H: 34.30±1mm x L: 441.25±1 mm x W: 135.70±1mm
Kablo Uzunluğu:1.5M örgülenmiş kablo
Voltaj:4.75V +/- 10%
Oyun Modu: Windows Tuşunun devre dışı bırakılması / ‘’WASD’’ ile yön tuşları arasında geçiş sağlaması / İşletim systemi üzerinden Macro fonksiyonunu sağlama
Uyumlu olduğu işletim sistemleri: IBM PC ,Win7,Win8, WinNT,Win2003, Win XP or Win Vista
Ağırlığı: 1300 G
Güç Tüketimi: ≤ 250 mA
Giriş: 18K altın kaplama USB
HUB ve Ses: USB x1 / Audio x1 / Mic x1

Genel Özellikler
 • Renk
  Siyah
Diğer Özellikler
 • Ürün Çeşidi
  Oyun
 • Klavye Düzeni
  Türkçe Q
 • Bağlantı Arayüzü
  USB
 • Bağlantı
  Kablolu
 • Marka
  Ozone
 • Garanti Süresi
  2 Yıl
Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum