Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara
Oyun & Oyun Konsolu

Oyun & Oyun Konsolu

Vitrin
Bizim Önerdiklerimiz
İlk oyun konsolları 1972 yılında piyasaya çıkan Odyssey ve Atari Pong’dur. 1972’den günümüze ilerleyen teknoloji ile oyun konsolları değişti ve günümüzde standart bir bilgisayar gibi kullanabilen kablosuz kontrol kolları olan cihazlar halini aldılar. Oyuncuyu içine alan oyunlar ile Nintedo, Sony, Gamemaster, ION, Microsoft, Rogadis, Thomas Heisen oyun konsolları oyun oynama deneyimine yeni bir boyut kazandırdı. Oyun konsollarının belirgin özelliklerinin başında TV’ye bağlanarak kullanılabilmesi gelmektedir. Bilgisayar oyunlarının tahtını sallayan oyun konsolları ve oyunları fazlasıyla tercih edilmektedir.

Oyun konsolları piyasasında yedinci ve sekizinci jenerasyon oyun konsollarını kullanmaktayız. Gamemaster, ION, Microsoft, Nintendo, Rogadis, Sony ve Thomas Heisen markalarının oyun konsolu modelleri en çok tercih edilen modellerin başında yer alıyor. Çoklu ortam kullanım özelliklerine sahip olan konsollar teknolojinin ilerlemesiyle birçok farklı özelliği artık içlerinde bulunduruyor. Nintendo Wii, Xbox ve Sony Play Station 3 gibi oyun konsollarının harekete duyarlı kontrol kolları, blueray sistemler, kablosuz kumanda ve yüksek derecede çözünürlüğe sahiptirler. Psp ve Thomas Heisen gibi markaların taşınabilir oyun konsolları ile artık sadece evde oyun oynamak istediğiniz her an her yerde oyun oynayabilirsiniz.

Oyun konsolu aksesuarları da farklı oyunlar için ihtiyaç duyabileceğiniz parçalar arasında yer alır. Direksiyonlar, gamepadler, joystickler, kablolar, klavye, mouse, oyun koltukları, oyun kulaklıkları ve şarj cihazları gibi birçok aksesuara ve Nintendo DS oyunları, Nintendo Wii oyunları, Play Station 2 oyunları, Play Station 3 oyunları, PS Vita oyunları, PSP konsol oyunları, XBox 360 oyunları gibi farklı konsolların oyun seçeneklerine de HızlıAl.com’dan ulaşabilirsiniz.