Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara

Onward - Howard Schultz - Optimist Yayın Dağıtım

Ürün geçici olarak temin edilememektedir


Onward - Howard Schultz - Optimist Yayın Dağıtım Açıklaması

Starbucks ruhunu kaybetmeden nasıl yaşam savaşı verdi.

Bir romanın duygusal gücü ve gerilimiyle çarpıcı bir dönüşüm hikâyesi.

Otuz yılı aşkın süredir kahve hayal gücümün tüm kıvrımlarını zapt etti çünkü o, bireyler kadar toplumla da ilgili bir içecek. Ruandalı bir çiftçi... İki kıtadaki altı Starbucks tesisinde seksen kavurma ustası... 54 ülkedeki binlerce barista... Kahvenin gücü, senfoniye benzer cazibesini bir orkestra hassasiyetiyle yöneten birkaç bireyin ellerinde yatıyor. Topraktan fincana uzanan yolculukta o kadar çok şey yanlış gidebilir ki... Ve bir kahve yalan söylemez. Söyleyemez. Her yudum, yaratım sürecine dahil olan insani ve teknik sanatkârlığın kanıtıdır. 2008 başında tüm kalbimle insanların yeniden Starbucks'a âşık olmasını istiyordum, işte bu nedenle karşı yönde uyarı bombardımanına tutulmama rağmen Amerika'daki tüm mağazalarımızı kapatmaya karar verdim..."
-HowardSchults-, Starbucks'ın başkanı, genel müdürü ve ceo'su

"Bu kitabı liderlik, yönetim ya da markayla tüketici arasında bağlantı kurmaya çalışan herkesin mutlaka okuması gerekir."
-PublishersWeekly-

"Her lider nesli için en önemli liderlik ve değişim kitabı. Okunmasının tavsiye edilmesi yetmez, kesinlikle okunması gerekir.
-WarrenBennis-, Güney California Üniversitesi İşletme Profesörü

"Starbucks'ın performansı kesinlikle son derece çarpıcı ve dürüstçe söylemem gerek ki tanık olduğumuz en ciddi iş dönüşümünü gerçekleştirdiler. Aralık 2008'le karşılaştırıldığında bugün Starbucks'ın hisseleri neredeyse yüzde 400 arttı."
-MarcGreenberg-, Deutsche Bank

"Dünyanın efsanevi markalarından birinin, hepimizin karşılaştığı zorlukların üstesinden nasıl geldiğini ilk ağızdan okumak için harika bir fırsat."
-IndraNooyi-, PepsiCo Yönetim Kurulu ve İcra Kurulu Başkanı
(Tanıtım Bülteninden)
Yazar: Howard Schultz
Yayın Evi: Optimist Yayın Dağıtım
Boyut: 14.0x22.0
Format: Kitap
Kalite: 2. Hamur Ciltsiz
Sayfa: 412
ISBN: 9786054538119
Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum