Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara
Bu Kategorideki Diğer Markalar

Okuma Calynn Olta Makinesi

10
Kargo

Siparişlerin gönderim süreci kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale / eft ödenmenizin onaylanması ile başlar.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişebilmektedir.

Hızlı gönderi olan ürünler gün içerisinde, genel olarak diğer ürünler ortalama ürün inceleme sayfasında yer alan kargo teslimat süresinde kargoya verilmekte olup nadiren tedarik sürecine bağlı olarak gecikmeler yaşanabilir.

Ayrıca bazı ürünler sipariş üzerine üretildiğinden teslim süresi daha uzun olabilir.

Siparişlerde, erken gönderilebilecek ürünler için kısmi teslimat talep edebilirsiniz.

Cumartesi günleri saat 15.00'dan sonra ve Pazar günleri bütün gün kargo firmaları hizmet vermemektedir.

Saat 14:00'dan sonra verilen siparişlerde süreç bir sonraki iş günü başlamaktadır
Fiyat
265,49 TL

Okuma Calynn Olta Makinesi Açıklaması

KAPASİTEMODELRULMANKALAMAAĞIRLIKDEVİR MAKİNE
0.35MM/260M CY-553+1ÖNDEN519 gr4.5


2007 yılında pembe temalı Femme Fatale Combo serisini piyasaya sundu, Femme Fatale “güçlü kadın” demektir. “Dancing with the Stars” (Yıldızlar ile Dans) filminde Natalie Lowe tarafından kullanılan ve oyuncunun takdirini kazanan bu olta takımı serisi bazı ülkelerde büyük rağbet gördü ve bu beğeni öyle bir noktaya ulaştı ki, artık konsept tüm dünyada kabul görmekte ve dağıtımı yapılmaktadır. Femme Fatale o kadar tanınır hale geldi ki, kısa bir süre sonra Okuma tarafından Calynn adı verilen ikinci bir ürün geliştirildi. Bu markaların her ikisi de Dünya’nın her yerinde büyük bir ilgi uyandırdı ve kendi hayran kitlesini doğurdu. 2009 yılında, ayrı bir yem atma mekanizması ve grafitten mamul kompleks bir turnuva (oltası) kamışı serisi dahil birçok yeniliğin uygulanmaya başlanması ile birlikte yüksek bir büyüme sağlanmıştır. Okuma Femme Fatale & Calynn serisinin sahip olduğu birçok özellik ve faydadan birisi de, duygusal ve güçlü bir değeri sürdürme çabasıdır, yani Okuma’nın Ulusal Meme Kanseri Kurumu ile arasındaki bağdır. Okuma meme kanserine karşı yürütülen mücadeleye destek vermek amacıyla, Femme Fatale veya Calynn markası altında satılan her olta kamışı, makine, takım veya başlık için, bu satıştan elde edilen gelirin bir kısmını Ulusal Meme Kanseri Kurumu’na bağlı “Pembe Kurdele” Vakfı’na bağışlayacaktır. Femme Fatale ürünlerinden birini satın alarak, yalnızca harika bir olta takımına sahip olmakla kalmayacak, aynı zamanda parasal kaynaklar ve gelecek açısından önemli olan meme kanserinin önlenmesi, teşhisi ve tedavisine yönelik çabalara da destek sağlamış olacaksınız.
Göze hoş gelen pembe renkli Calynn makaralı makine serisi bu arayışı sona erdirdi. Aslında, çok popüler FFC serisi içinde yer alan Femme Fatale makinelerinin bir üst piyasa modeli olan Calynn serisi mercan balığına yem atmak için mükemmel özellikteki küçük 30’luk makineler ile ağır ve yorucu tekne avcılığına uygun 55’lik makineler arasında değişen modelleri içermektedir.

Teknik Özellikler:En yüksek pürüzsüzlüğü sağlamaya yönelik 3 adet bilyeli yatak 1 adet Çabuk ayarlanabilir geri hareket önleyici makaralı yatak Anodize edilmiş alüminyum makara Çok diskli, Japon yağı ile yağlanmış keçeden mamul çekme pullarıTornada hassas işlenmiş pirinç pinyon dişli mekanizması
EOS - Eliptik Salınımlı Dişli Sistemi: Devrim yaratan ESS tasarımı tüm dünyada bir çok ülkede patent ile korunma altına alınmıştır ve Okuma’nın orta ve üst sınıf makinalarının ruhunu oluşturmaktadır. ESS tasarımda, olağanüstü düzgün misina sarımı, çok düzgün çalışma ve maksimum kullanım ömrü sağlayan eliptik biçimli salınım dişlileri kullanılmaktadır. ESS dişlileri daima birbirine tam oturur ve pazarda bulunan birçok makinalarda sıkça rastlandığının aksine makinanın sıçrama yapmasını önleyerek çok düzgün bir olta atımı sağlar.
RES II - Bilgisyar Destekli Rotor Balans Sistemi: Bu ikinci nesil RES sisteminde, rotoru balanslamak için bilgisayar tarafından bir ağırlığın rotora yerleştirilmesi söz konusudur. Bu ağırlık sayesinde çok hassas balans sağlanır ve makinanın sarsıntısı ortadan kalktığı için, dengeli bir atış yapmak ve makina ile düzgün şekilde çekmek mümkün olur.
HYDRO BLOCK - Suyu Engelleyici Blokaj Sistemi: Bir olta makinasındaki makaranın üstünde bir kauçuk conta bulunur. Bu kauçuk conta suyun ve yabancı maddelerin çekme sisteminin içine girmesini engeller. Suyu Engelleyici Tasarım çekme pullarınızın daima en uygun seviyede performans göstermelerini sağlar.


Diğer Özellikler
  • Marka
    Okuma
  • Olta Makinesi Tipi
    Spin Olta Makineler
Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum