Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara
Bu Kategorideki Diğer Markalar

Nitrofull Nutrition Mass 5 Kg

Carnifit Ananas 500ml Hediyeli
Ürün geçici olarak temin edilememektedir


Nitrofull Nutrition Mass 5 Kg Açıklaması


NİTROFULL NUTRİTİON
MASS 5KG ÇİKOLATA, ÇİLEK, VANİLYA, MUZ (YENİ AMBALAJ VE YEP YENİ İÇERİK )

Ürün Özellikleri :
• Yağlanmadan kilo alımını sağlar
• Enerji ve kas yapılanmasını artırır
• Perfomans ve dayanıklılık kazandırır
• Kas kolularının ve kasların katabolizmaya karşı korunmasını sağlar
• Protein sentezi sağlar

Süper Mass, yağlanmadan kilo almak ve kas kütlesi olarak büyümek isteyen, genel anlamda zayıf olan veya kendini zayıf kabul eden insanlar ve kendisinde güç eksikliği hisseden zayıf ve dirençsiz sporcular için formüle edilmiş bir üründür.

Süper Mass biyolojik değeri yüksek olan Whey protein ile desteklenmiştir. Her porsiyonda 44 gr. (WPI) peynir altı suyu proteini içererek kas yapılanmasında büyük bir etki ve destek sağlamakla birlikte yüksek miktarda karbonhidrat içerir.

Karbonhidratlar insan vücudu için en önemli enerji kaynağıdır çok aşırı oksijen gerektirmeden çabuk ve ekonomik enerji vererek uzun süre yorulmadan çalışmayı sağlarlar ve vücutta glikojen olarak depo edilip en iyi enerji kaynağını oluştururlar. Bununla birlikte Nitrofull Süper Mass kas dokularını korumakta, kasları katabolizmaya karsı korumakta ve büyüme hormonlarının salgılanmasında etkili olan glutamin ve kassal enerjiyi sağlamada etkili olan kreatin içermekledir.

Ayrıca karbonhidratların sindirilmesinde, yağların ve proteinlerin metabolize edilmesinde, amino asitlerin parçalanmasında ve kan dolaşımının hızlandırılmasında etkili olan B vitaminleri ile iskelet ve kemik yapısını destekleyen kalsiyum içermektedir. Kaslardaki kırmızı pigment (Myoglobin) üretiminde ihtiyaç duyulan ana madde olan demirin emilimini önemli oranda arttıran etkiye sahip olan C vitamini de ilave edilmiştir. Bu nedenle büyüme sağlanırken bitkinlik hissi de engellenir.


Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum