Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara
Bu Kategorideki Diğer Markalar

Netmaster PLB-500PC 500 Mbps HomePlug AV500 Topraklı Prizli PowerLINE Kombo Paket

Ürün geçici olarak temin edilememektedir


Netmaster PLB-500PC 500 Mbps HomePlug AV500 Topraklı Prizli PowerLINE Kombo Paket Açıklaması


Plb-500Pc Topraklı Prizli Powerline Kombo Paket

Elektrik hattınızı internet ağına dönüştürürken prizlerden vazgeçmeyin. İki adet NetMASTER Topraklı Prizli powerLINE adaptör ile prizlerinizi işgal etmeden hemen powerLINE ağınızı kurun.
Kolay kurulum, kolay kullanım
300 metreye kadar tek bir powerLINE ağı
500 Mbps fiziksel katman hızı
Dahili topraklı priz


Netmaster PLB-500PC Topraklı Prizli powerLINE Kombo Paket 500 Mbps HomePlug AV500Prizlerinizi İşgal Etmeden Elektrik Hattınızı İnternet Ağına Dönüştürün


NetMASTER Topraklı Prizli powerLINE Ethernet Bridge cihazını modeme bağlayıp prize taktığınızda evinizin elektrik hattı aynı anda internet ağınız haline gelir.
Bundan sonra, istediğiniz odada ister ikinci adaptörü takarak internete bağlanabilirsiniz. Hem de hat üzerinde yedi ayrı noktaya kadar ve prizlerinizi işgal etmeden!

Kolay Kurulum, Kolay Kullanım


1. powerLINE Topraklı Prizli Ethernet Bridge cihazlarından birini prize takın ve Ethernet kablosuyla modeminize bağlayın. Artık, elektrik hattınızda internet var!
2. İnternete girmek istediğiniz odada ikinci powerLINE Topraklı Prizli Ethernet Bridge cihazını prize takın. Cihazın üzerindeki Ethernet portundan PC, oyun konsolu, televizyon gibi cihazlarınıza kesintisiz ve hızlı internet bağlantısı sağlayın!


Netmaster PLB-500PC Topraklı Prizli powerLINE Kombo Paket 500 Mbps HomePlug AV500Netmaster PLB-500PC powerLINE Kombo Paket Özellikleri


HomePlug AV1.1 PLC
1 Ethernet portu   
500Mbps fiziksel katman hızı
Entegre priz
Çocuk güvenliği
Dinamik kanal adaptasyonu ile zorlu koşullarda maksimum veri hacmi
İleri yön hata düzetlme 
QoS desteği
ToS, CoS ve IP port numarası paket sınıflandırma
IGMP çoklu oturumları destekler
Maksimum 300 metre AC kablolama üzerinden iletişim
128-bit AES Link şifreleme
Tam yük: (230 VAC) = 1W; standby: <0,5W enerji tüketimi

Paket içeriği:

2 X PLB-500P
2 X Ethernet Kablosu
1 X Hızlı Kurulum Kılavuzu
Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(2) Yorum
 • İyi 12.03.2015
  Ürünü evde salondaki modemi wireless çekmeyen bir odaya bağlamak için aldım. Uydunet modemi de Netmaster, uyumluluk problemi olmasın diye ve topraklı priz yapısından dolayı prize daha iyi oturup temassızlık problemi yaşamayacağımdan tercih ettim. Her iki prizde de kısa da olsa ara kabloların sonunda kullandım. Wireless'ten daha kötü olduğuna dair bir gözlemin olmadı, daha iyi bile olabilir. Benden mi kaynaklanıyor bilmem ama 1-2 günde bir bağlantıyı kaybediyor. İkisinden birini fişten söküp takınca düzeliyor. Bir de elektrik güç devresinden dolayı sanıyorum vızıltı sesi çıkartıyor bir tanesi.
  Mehmet Yigit
  Bu yorumu doğru buluyor musunuz?
  Evet :0 Hayır :0
 • Bir haftadır kullanıyoruz, çok memnunuz. 19.11.2014
  Ürünü bir haftadır evde kullanıyoruz. Evimiz uzun ince, modemin sinyalleri en arkadaki odaya ulaşırken zayıflıyor. En arka odada ise desktop bilgisayarımla iş yaptığımdan hızlı internete ihtiyacım vardı. Bu ürün tam gereksinim karşıladı. odada tek priz var ama bunun üzerindeki priz sayesinde 3lü takmak zorunda da kalmadım. Ayrıca tekli plugcam kamerayı da alıp ağa kurduk. hem daha hesaplı oldu, hem de evde değilken de kedimizi izleyebiliyoruz. tavsiye ederim.
  egemen kum
  Bu yorumu doğru buluyor musunuz?
  Evet :2 Hayır :0