Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara
Bu Kategorideki Diğer Markalar

Narr Circle Camo Bandana

Fiyat
24,95 TL


Narr Circle Camo Bandana AçıklamasıÜrün Açıklaması


Narr; zorlu şartlarda doğa koşullarına uyum sağlamanıza yardımcı, UV ışınların, sıcağın, soğuğun, bakterilerin, tozun, mikropların etkilerine karşı koruyucu olarak veya günlük hayatınızda aksesuar amaçlı kullanabileceğiniz, polygiene ve thermocool özellikleri taşıyan bir ekipmandır.
Vücudunuzun sıcaklık dengesini korumanıza yardımcı olur. Performans giyimlerinin yüksek kalitede bir parçası olarak Narr, outdoor ekipmanlarına mükemmel bir artı sağlamaktadır. 
Soğuk havalarda sıcak, sıcak havalarda serin tutar. Bu özelliğiyle sadece boyunluk olarak kullanıldığında bile normal bir atkıdan çok daha işlevseldir. Antibakteriyeldir; toza, virüslere karşı koruyucudur. 
Ter kokusuna neden olan bakterilerin oluşumunu engelleyerek ter kokusunun da önüne geçer. Doğa sporlarıyla uraşıyorsanız veya uzun süre açık alanda kalmanızı gerektiren bir iş ile meşgulseniz Narr sizin için vazgeçilmez olacaktır.
Çok amaçlıdır; boyunluk, maske, bandana, bere, alın bandı vb. çeşitli kullanım şekilleri ile başınızın istediğiniz bölgesini dış etkenlere karşı koruyabilirsiniz. 
Aynı zamanda çok çeşitli renkleri ve desenleri ile kıyafetlerinizle uyum içerisinde kullanabileceğiniz bir aksesuardır. Katlandığınızda cebinize rahatlıkla sığabilecek boyutlardadır, kolaylıkla yanınızda taşıyabilirsiniz. 
Bu özelliği ile de dolmuşta unutulma bakımından normal bir bereden çok daha kullanışlıdır.

Narr Circle Camo Bandana

50cm boyunda ve 25cm eninde boru şeklindedir. 
Ağırlığı 50 gramdan azdır. Kumaşı enine esnektir, boyuna esnemez. Dikişsizdir, sökülmez. 
Mikro fiber kumaştan örülmüştür; bu nedenle aşınmaz, yıpranmaz, genişlemez, dayanıklıdır.
Desenleri, doğa dostu ve bireye zarar vermeyen patentli,sertifikalı su bazlı boyalar kullanılarak basılır. 
Baskı asla (yumuşaklığı dahil) kumaşın polyester micro fiber özelliğini değiştirmezken renkler de asla kumaş üzerinden çıkmaz ve solmaz, temizliği kolaydır.
Narr hem bayan hem erkekler için üretilmiş bir üründür. Bakterilere, virüslere, toza ve güneşe karşı zayıf olan herkes ihtiyaç duyar. 
Bebekler, çocuklar, gençler ve yaşlılar, farklı açık alan ve kapalı alan aktivite sporları yapan tüm sporcular, dağcılar, dalgıçlar, kayakçılar, bisikletçiler, futbolcular, motor sporlarıyla uğraşanlar, atv kullananlar, atletler, kanser tedavisi gören hastalar, saç dökülme hastalığından korunmak isteyenler, Narrı her gün giyenlerin listesi bu şekilde uzar gider.
Polygiene, koltuk altı kremleri ve antibakteriyel deodorantların temel maddesidir. 
Bir Narr ürünü teninizi ısıttığında, cilt terlemeye başlayacaktır. 
Bu da kumaşta bakterilerin oluşmasına elverişli bir ortam yaratmaktadır. 
Ter, tek başına koku oluşturmaz. 
Ancak ortamda yayılmış olan bazı bakteriler kokuya sebep olur. 
Bu nedenle kokunun oluşumunu engellemek için, kokuya neden olan bu bakterilerin oluşmasını engellemeliyiz. 
Polygiene, uzun süre kalıcı bir doğal anti-bakteriyel etkisi olan gümüş iyonlarının kumaşa uygulanmasıdır. 
Polygiene'nin içindeki gümüş iyonları kumaşta bakteri oluşumunu engeller, bu da koku oluşumunun temel sebebini ortadan kaldırır ve hijyen sağlar.
Narr ürünlerimiz termal özelliği sayesinde, yazın serin, kışın sıcak tutar. 
Nasıl mı? Bu özelliğinden dolayı yaz aylarında mükemmel esnekliği ile sizi zararlı güneş ışınlarından uzak tutar, havadaki nemi çeker ve buharlaştırır. 
Üst tabaka onu çekerek sizi kuru ve serin tutar. 
Soğuk havalarda ise yüz ve boyun bölgenizi alıp verdiğiniz nefes sıcaklığınızda tutar. Bir eşarp, tam yüz maskesi olarak kullanılabilir. 
Vücudun terlemesi sonrası thermocool kumaş ile nem transferinin gerçekleşmesi, vücudun nefes alabilirliğine ve serinliğine destek sağlaması görülmektedir. 
Nem transferi yapılırken aynı zamanda ortası boşluklu elyaf yapısı nedeniyle vücudun dışındaki ortamla bir tampon oluşturulduğu görülmektedir. 
Böylelikle termal kumaş ile ısı kaybını azaltmak da mümkün olmaktadır. Ayrıca Narr?a antibakteriyel ve hidrofil silikon apreside yapılmaktadır. 
Narr kendinden zaten esnek ve likrasızdır.
Çamaşır makinesinde yıkayabilirsiniz. Hatta kısa durulama ve az miktarda sabun kullanılması daha çevreci ve uygun olacaktır. 
Gerekli olan yalnızca bunlar. 
Narrı açık alanda astığınızda birkaç dakika içerisinde kuruyacaktır. 
Ütü istemez. 
Elastiktir ve orijinal şeklini muhafaza eder.

Narr Circle Camo Bandana


Diğer Özellikler
  • Marka
    Narr
Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum