Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara

NanoMax Çizik Giderici Krem ve Parlatıcı Sprey Seti

Ürün geçici olarak temin edilememektedir


NanoMax Çizik Giderici Krem ve Parlatıcı Sprey Seti AçıklamasıNANOMAX ÇİZİK KREMİ, aracınızda oluşmuş çizikleri anında yok eden ve bir KREMDİR . Artık aracınız dışarıdayken başına gelebilecek çizikleri ya da trafikte oluşabilecek çizikleri düşünmeye son! 

NANOMAX oto çizikleri için en büyük kurtarıcınız. NANOMAX her yerde yanınızda bulunabilecek ebatta ve kullanımı çok kolay bir üründür.

NANOMAX, aracınızda oluşmuş çizikleri anında yok ediyor. Şehir trafiğinde araçlarımız istenmeyen sebeplerden dolayı sık sık çizilmekte ve boyasında istenmeyen yıpranma ve bozulmalar olmaktadır. Araç çizik kremi çok hızlı bir şekilde ve profesyonelce kaporta üzerindeki çizikleri yok etmektedir. Aracınızın boyası ne renk olursa olsun, ister opak, ister metalik tüm kaportalarda %100 etkilidir.

Yapmanız gereken son derece basit, çizilmiş olan yüzeye NANOMAX kremi uygulayın. Bu kadar! Canınızı sıkan çizik anında yok oldu! NANOMAX çiziğin derinliğinde özel bir katman oluşturur ve güneş ışınları sayesinde saniyeler içerisinde kuruyarak aracınızı eski mükemmel görüntüsüne kavuşturur.


NANOMAX ÜSTÜN BAŞARISI!

Hızlı bir şekilde çizikleri giderir

Her renge uygulanabilir

Derin ve büyük çizikleri de onarır

Direk kurur ve üzerinde tortu bırakmaz,bu nedenle neredeyse gözükmez

Zımparalamaya veya kazımaya gerek kalmadan onarır.

Artık arabam çizildi orjinalliği bozuldu diye üzülmeyin çünkü şimdi yepyeni harika bir yardımcınız NANOMAX var. Arabanızın boyası hangi renk olursa olsun, NANOMAX tüm kaportalarda etkilidir.NANOMAX, aracınızda oluşmuş çizikleri anında gidermenizi sağlar NANOMAX araç çizik kremi çok hızlı bir şekilde kaporta üzerindeki çizikleri yok etmektedir. Tek yapmanız gereken arabanızda çizilmiş olan yere NANOMAX ı sürüp gezdirmek bu kadar basit! 


NanoMax Nedir?

İnsanlar nasıl oluyor da tek bir krem arabalardaki çizikleri giderebiliyor diye soruyorlar?

İşte merak edilen sorunun cevabı NANOMAX'I uyguladığınız alanı tamir ettikten sonra güneşte bekletiyoruz. Bu arabamızın tam kurumasını sağlıyor.

Bu aşamada güneşten gelen ultraviyole ışınları katalizör olarak herhangi bir madde ile tepkimeye girdiğinde veya herhangi bir değişikliğe uğradığında, girdikleri reaksiyon sonucunda şekil ve miktar olarak yeniden ilk hallerine döndükleri tespit edildi.NANOMAX'IN çalışma mantığı sayesinde güneşten gelen ultraviyole ışınlarının cila ile tepkimeye girdiğinde cila çizikleri doldurarak arabanın tekrar eski haline dönmesini sağlıyor.

NANOMAX her renk arabada kullanılabilir. Çünkü Nanomax kremde herhangi bir boya yoktur. Krem Size gelen pakettin içeriğinde 1 adet Nanomax çizik giderici krem ve 1 adet Nanomax parlatıcı sprey bulunmaktadır.

 

Kullanımı

Çizilmiş olan yüzeyi bir bez ile iyice temizleyin. Çizik üzerine NANOMAX ı uygulayın. Uyguladıktan hemen sonra beklemeden yine temiz bir bez ile tamir ettiğiniz yüzeyi silin, parlatın. Son olarak aracı güneş ışığı altında tam kuruma sağlanması için 1 saat beklemeye bırakın.  

NANOMAX sürüldükten sonra güneşten gelen ultraviyole ışınları katalizör olarak kullanmak suretiyle fayda sağlamaktadır. Dolayısıyla uygulamanın mutlak suretle güneş ışığı altında yapılması gerekmektedir.

Derin çiziklerde başarı sağlayabilmek için uygulama kuruduktan sonra 2-3 defa tekrarlama gerekebilmektedir.
 
NANOMAX, toksit madde içermez, su geçirmez, kokusuzdur, kalıcıdır ve her renk boya üzerinde etkilidir. NANOMAX ın başarısında katalizör olarak kullanılmakta olan UV güneş ışınlarının payı büyüktür.
Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum