Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara
Bu Kategorideki Diğer Markalar

Nadir Metal Külçe Gram Altın 0,5 Gram

3
Kargo

Siparişlerin gönderim süreci kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale / eft ödenmenizin onaylanması ile başlar.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişebilmektedir.

Hızlı gönderi olan ürünler gün içerisinde, genel olarak diğer ürünler ortalama ürün inceleme sayfasında yer alan kargo teslimat süresinde kargoya verilmekte olup nadiren tedarik sürecine bağlı olarak gecikmeler yaşanabilir.

Ayrıca bazı ürünler sipariş üzerine üretildiğinden teslim süresi daha uzun olabilir.

Siparişlerde, erken gönderilebilecek ürünler için kısmi teslimat talep edebilirsiniz.

Cumartesi günleri saat 15.00'dan sonra ve Pazar günleri bütün gün kargo firmaları hizmet vermemektedir.

Saat 14:00'dan sonra verilen siparişlerde süreç bir sonraki iş günü başlamaktadır
Fiyat
73,67 TL

Nadir Metal Külçe Gram Altın 0,5 Gram Açıklaması
Nadir Metal Rafinerisi Türkiye’nin Resmi Güvenceli Altın Markası : Nadir Metal Nadir Metal Rafineri San. ve Tic. A.Ş; 1967 yılında kurulan Nadir Döviz ve Kıymetli Madenler A.Ş. İstanbul Altın Borsası'nın 076 nolu üyesidir. Nadir Döviz ve Kıymetli Madenler A.Ş, şu anda gümüş piyasasında birinci sırada, üretimini yaptığın tüm madenler(Altın, Gümüş, Platin, Paladyum,Rodyum) toplamında da ilk %10'luk dilim içinde bulunmaktadır. Nadir Metal 1996 yılında ülke toprağı üzerindeki ilk altın rafinerisinin temellerini atmıştır.. 1999 yılında Alman Degussa firması ile ortaklık karşılığı teknoloji "know-how" işbirliği yapılmış ve Nadir-Allgemina şirketi kurulmuştur. 2001 yılında şirketin tamamını satın alarak faaliyetine Nadir Metal Rafineri San.Tic.Ltd.Şti. olarak devam etmiştir. 2001 yılında Nadir Metal Rafineri büyüme kararı almış ve 2002 yılı içerisinde tüm temel yatırımları tamamlamıştır. Nadir Metal Rafineri San.Tic.Ltd.Şti. 2006 yılında Nadir Metal Rafineri A.Ş. ünvanını almış ve bugün, 5000 m2 arazi üzerinde yer alan 4000 m2 kapalı alanıyla Türkiye nin kendi alanında sayılı üreticilerindendir. Nadir Metal Rafineri San.Tic.Ltd.Şti. 2006 yılında Nadir Metal Rafineri A.Ş. ünvanını almış Ocak 2008 yılında İstanbul Altın Borsası'na, Ekim 2009 yılında Dubai Borsası'na ve Aralık 2011 yılında da LBMA - Londra Külçe Piyasası Birliği'ne üye olmuştur.

Gram Altın (Külçe Altın) Nedir? Gram altın, Nadir Metal Rafinerisi’nin, özel izin ile ürettiği sertifikalı, 1 gr, 2,5 gr, 5 gr, 10 gr, 20 gr,50 gr ve 100 gr dan oluşan, 24 ayar saflıkta, standart ağırlık ve standart saflıktaki, garantili işlenmemiş altın külçeleridir. • Gram Altın’ın Sertifikası Nedir? Gram altın üretildiğinde ayar, gramaj ve kabul edilmiş dünya standartlarında mini külçe olduğunu garanti eden belgedir. Aynı zamanda bu standartları paketli gram altınların üzerinde de görebilirsiniz.

• Nadir Metal Rafinerisi’nin Altınını Daha Sonra Nasıl Satabilirim? Nadir Metal Rafineri'sinin ürettiği Gram Altını tüm Türkiye’de sarraf, kuyumcu ve döviz büfelerine satabilir, istediğiniz an nakde çevirebilirsiniz.

• Gram Altın’ın Saflığı Nedir? Gram Altın 24 ayar ve 995/1000 milyem saflığında olup sertifika ile garantilenmiştir. Altın siparişleri Hizlial.com ödeme onayından sonra işleme alınmaktadır. Cumartesi ve Pazar günü gelen tüm altın siparişleriniz Pazartesi işleme alınarak hemen kargolanmaktadır.

Not : Altın fiyatları dünya altın borsasındaki değişikliklere göre güncellenmektedir. Bu nedenle Altın siparişleri kesin sipariştir, herhangi bir nedenden dolayı iptal edilemez, iade edilemez, ürün ile ilgili üretim kusuru olması durumunda yenisi ile değiştirilecektir, sipariş veren kişi bu şartları kabul etmiş sayılır.

Diğer Özellikler
  • Altın Gramı
    0,5 Gram
  • Marka
    Nadir Metal
  • Materyali
    Altın
Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum