Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara

My Carry Potty Yeni Nesil Taşınabilir Lazımlık Bal Arısı / Sarı

Fiyat
120,49 TL
İndirimli Fiyat
98,90 TL
18
Kazancınız
21,59 TL


My Carry Potty Yeni Nesil Taşınabilir Lazımlık Bal Arısı / Sarı AçıklamasıMy Carry Potty Yeni Nesil Taşınabilir Lazımlık Bal Arısı / Sarı

Tuvalet eğitiminde yeni çözüm.

Evde, dışarıda ve dilediğiniz her yerde, My Carry Potty çocuğunuzun ihtiyacı olan tek lazımlık !


Tuvalet eğitimine heyecan ve eğlence katarım

Beni evde, okulda ve dilediğin heryerde kullanabilirsin

Hafifim. Kolaylıkla taşıyabilirsin

Koku ve sıvı sızdırmam  

 Kolayca temizlenebilen yüksek kaliteli plastikten üretildim

Atılabilir torbaya ihtiyaç duymam


My Carry Potty Yeni Nesil Taşınabilir Lazımlık Bal Arısı / Sarı
My Carry Potty Yeni Nesil Taşınabilir Lazımlık Bal Arısı / Sarı
Herşeyden önemlisi, parlak çekici renklerimi çok sever, çanta şeklinde olduğum için gittiğin heryere götürebilirsin. Beni kendine ait hissedip sahiplenirsin.

 

Tuvalet eğitimini kolaylaştırır, kazaları azaltır tüm ailenin bu süreci mutlulukla geçirmesini sağlarımTuvalet Eğitimi Süreci

 

Doğru zaman ne zamandır?

Çocuğunuzun gelişimi doğrultusunda ‘doğru zaman’ yoktur. Çocuğunuz için doğru olan vardır. Ancak, fiziksel olarak tuvalete gitme ihtiyacını anlayabilmek 2 yaş sırasında kendisini belli eder. Bu idrar torbasının büyümesi ile alakalıdır. Ayrıca çocuklar bu yaşta basit yönlendirmeleri anlayıp takip edebilmektedir.

Zamanlama

Çocuğunuzun hazır olduğunda bazı sinyaller vermeye başlar. Sinyaller doğrultusunda hem size hem de çocuğunuza uygun olan bir zamanı seçerek eğitime başlayabilirsiniz.My Carry Potty Yeni Nesil Taşınabilir Lazımlık Bal Arısı / Sarı
My Carry Potty Yeni Nesil Taşınabilir Lazımlık Bal Arısı / Sarı

Lazımlık seçimi

Kendi lazımlığını seçmesi için alışverişe çocuğunuzla birlikte gidin, bu onları da dahil ettiğiniz eğlenceli bir olaya dönüşür. Çocuğunuzun sahiplenme içgüdüsünü oluşturur.

Dışarı çıkarken

Küçük çocuklar birşeyler taşımayı sever. Lazımlığınızı dışarıya çıkarken mutlaka yanınıza alın. Böylelikle çocuğunuz kendini güvende hissedecektir. Siz de dışarıda daha az tuvalet kazasının yaşandığını farkedeceksiniz.My Carry Potty Yeni Nesil Taşınabilir Lazımlık Bal Arısı / Sarı
My Carry Potty Yeni Nesil Taşınabilir Lazımlık Bal Arısı / Sarı

Beni rakiplerimden farklı kılan özellikler

 

Tuvalet eğitmeni bir anne tarafından İngiltere’de icat edilip tasarlandım

 Piyasada olan diğer lazımlıklardan farklı olarak ben çanta şeklindeyim.

Tuvalet eğitimine başladığın andan itibaren hem evde hem gittiğin heryerde seninle seyehat edebilirim.

 Beni kullanman da çok kolay, taşınman da!Pusetine takabildiğin  gibi elinde de taşıyabilirsin Kimse ne olduğumu anlamaz!

 Koku ve sıvı sızdırmamMy Carry Potty Yeni Nesil Taşınabilir Lazımlık Bal Arısı / Sarı
My Carry Potty Yeni Nesil Taşınabilir Lazımlık Bal Arısı / Sarı
15 aylıktan itibaren kullanıma uygunum

 Atılabilir poşete ihtiyaç duymam. Hem çevreye hem de aile bütçesine duyarlıyım.

Dünyanın pek çok yerinde bana rastlayabilirsin.

 Sertifikalarım ve belgelerim onaylanmıştır. 

Bugüne dek pek çok ödül kazandım


My Carry Potty Yeni Nesil Taşınabilir Lazımlık Bal Arısı / Sarı
Sıkça Sorulan Sorular

 

Piyasada pek çok lazımlık modeli var My Carry Potty’yi neden seçmeliyim?

Piyasada hem farklı model hem de fiyat seçenekleri olan pekçok ürün mevcuttur. My Carry Potty yurtdışından ithal bir üründür. Tüm test ve onay sertifikaları alınmıştır. Taşınabilir olduğu için hem evde hem dışarda kullanabilirsiniz. Çocuğunuz My Carry Potty ile bağ kurup sahiplenir ve herhangi ekstra bir ürüne ihtiyaç duymadan tuvalet eğitim sürecini eğlenceli bir şekilde geçirir. Üstelik koku ve sıvı sızdırmayan kolayca taşınabilen sevimli bir çantadır!My Carry Potty ebatları nedir?

Taşınabilir çanta şeklinde bir lazımlık denildiği zaman aklınıza çok büyük ebatlar gelebilir. My Carry Potty 23,5cm genişliğinde x 26 cm uzunluğunda x 15cm yüksekliğindedir. Ağırlığı ise 850 gramdır. Pusete kolayca takılır. Elde rahatça taşınır.

My Carry Potty iç haznesi çıkar mı?

My Carry Potty, iç haznesi gövdesinden ayrılmayacak şekilde tasarlanmıştır. Ergonomik tasarımı haznenin kolayca boşaltılabilmesi, silinip yıkanabilmesini sağlar.

My Carry Potty nasıl temizlenir?

My carry Potty kolay temizlenebilir plastikten üretilmiştir. Yüzeyi kolayca silebilir, ılık su ve sabun ile yıkayarak temizleyebilirsiniz.


My Carry Potty atılabilir poşetle kullanılabilir mi?

My Carry Potty ekstra poşete gereksinim duymayacak şekilde tasarlanmıştır. Doğa dostudur. Atılabilir poşet için ekstra harcama yapmanıza gerek kalmaz. Ancak poşet kullanmayı tercih etmeniz durumunda, poşet yerleştirerek de kullanabilirsiniz.

Tuvalet eğitimi uzun bir süreç midir?

Tuvalet eğitimi çocuğunuz hazır olduğunu belirten sinyalleri verdiğinde, sizin için de uygun zaman olduğunda başlar. Eğitim süresi her çocuğa göre değişir. Çocuğunuz hem evde hem de dışarıda aynı ürünü kullanırsa tuvalet eğitimi algısı daha rahat oluşur. Çocuğunuz tuvalet eğitimini çok kısa sürede öğrense bile küçük çocukların tuvaletlerini tutabilmeleri belli bir yaşa gelinceye kadar mümkün değildir.

 
Taşınabilir bir lazımlığa ihtiyacım var mı?

Hızlı hayat akışımız, büyük ve kalabalık yerler, şehir yaşantısı çocuğumuzun tuvalet eğitimini zorlaştıran faktörlerdendir. My Carry Potty sadece tuvalet eğitimi sürecinde değil çocuğunuzun ileriki zamanlarda da kullanacağı bir üründür.

Dışarı çıktığınız zaman, tuvalet olmadığı yerlerde veya hijyen açısından çocuğunuzun tuvaleti kullanmasını istemediğiniz zamanlarda, taşınabilir lazımlığa ihtiyaç duymanız olasıdır.

My Carry Potty’yi tamizleyemediğim durumlarda ne yapmalıyım?

My Carry Potty’yi diğer lazımlıklardan ayıran en büyük özelliklerinden biri de, çocuğunuzun ihtiyacı karşılandıktan sonra kapağını kapatıp gününüze devam edebilme özelliğidir. Sıvı ve koku sızdırmaz. Evinize veya temizliğini yapabileğiniz bir yere gidene kadar kapalı kalması yeterlidir.


Taşınabilir bir lazımlığı en çok nerelerde kullanırım?

Taşınabilir lazımlığı her yerde kullanabilirsiniz. Çocuğunuzun büyüme sürecini tamalarken gittiği/katıldığı günlük aktivite ve alanlar buna en güzel örnektir.

 

Parka gittiğiniz zaman (kendi mahalleniz veya sitenizin parkı bile olabilir) tuvalet ihtiyacı gelen küçük bir çocuk eve gitmeye yetişmeyebilir.

Kalabalık mekanlarda, uzun kuyruklar ve bekleme süresi olan yerlerde çocuğunuzun ihtiyacı gelebilir.

Yolda, trafikte çocuğunuzun ihtiyacı gelebilir.

 Özellikle babalar ve kızlarının yalnız olduğu zamanlarda (alışveriş merkezlerinde) babalar kızlarının ihtiyaçlarını nasıl gidereceklerini bilemezler- kadınlar tuvaletine girmezler, erkekler tuvaletine kızlarını götürmek istemezler.

 

Tüm bu durumlarda çocuğunuzun sıkıntı yaşamaması için My Carry Potty tercih edin.

Diğer Özellikler
  • Marka
    My Carry Potty
Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum