Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara

Mobil Delvac Ct 10W/30 7l Benzinli Dizel Motor Yağı

5
Kargo

Siparişlerin gönderim süreci kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale / eft ödenmenizin onaylanması ile başlar.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişebilmektedir.

Hızlı gönderi olan ürünler gün içerisinde, genel olarak diğer ürünler ortalama ürün inceleme sayfasında yer alan kargo teslimat süresinde kargoya verilmekte olup nadiren tedarik sürecine bağlı olarak gecikmeler yaşanabilir.

Ayrıca bazı ürünler sipariş üzerine üretildiğinden teslim süresi daha uzun olabilir.

Siparişlerde, erken gönderilebilecek ürünler için kısmi teslimat talep edebilirsiniz.

Cumartesi günleri saat 15.00'dan sonra ve Pazar günleri bütün gün kargo firmaları hizmet vermemektedir.

Saat 14:00'dan sonra verilen siparişlerde süreç bir sonraki iş günü başlamaktadır
Fiyat
110,90 TL

Mobil Delvac Ct 10W/30 7l Benzinli Dizel Motor Yağı Açıklaması
Mobil Delvac CT 10W-30 Ağır Hizmet Dizel Motor Yağı Ürün Tanımı Mobil Delvac CT 10W-30, ağır şartlar altında çalışan günümüz dizel motorlarının çok iyi yağlanmasını sağlamak amacıyla özel olarak tasarlanmış ekstra yüksek performanslı dizel motor yağıdır. Bu dizel motor yağı; düşük sıcaklıklarda mükemmel akıcılık, yüksek sıcaklıklarda viskozite koruması, uçuculuk kontrolü ve daha iyi yakıt ekonomisi sağlamak üzere yüksek performanslı baz yağlarının karışımıyla tasarlanmıştır. Bu baz yağları, motorun her parçasına yüksek derecede koruma sağlamak için ileri bir katkı sistemi ile güçlendirilmiştir. Özellikleri ve Faydalar Mobil Delvac CT 10W-30, Ford fabrikalarındaki doldurma işlemleri dahil olmak üzere modern dizel motorlarda optimum motor performansını sağlayacak yüksek performanslı baz yağlar ve üstün dengeli bir katık sisteminden formüle edilmiştir. Başlıca faydaları aşağıdadır: Özellikleri Avantajları ve Sağlayabileceği Faydalar Yüksek ısıl ve oksidasyon kararlılığı Daha az çamur ve tortu oluşumu Geliştirilmiş TBN kararlılığı Tortu kontrolu ve yağ değişim aralıklarının uzatılması Yağ viskozitesini koruyan kesme kararlılığı Daha az yağ tüketimi ve aşınmadan korunma Geliştirilmiş deterjan/dispersan özelliği Daha temiz motorlar ve daha uzun motor ömrü Düşük sıcaklıkta artırılmış pompalanabilirlik Daha kolay ilk çalışma ve daha az aşınma Motor parçalarıyla uyumluluk Daha uzun conta ve keçe ömrü Kullanım Yerleri •Avrupa ve Amerikan tasarımlı, düşük emisyonlu, turboşarjlı motorlarda kullanımı tavsiye edilir •Karayollarında çalışarak hem yüksek hız/ağır yük altında, hem de hafif ve ağır kamyon taşımacılığında kısa mesafelerde yükleme/indirme yapan araçlar •İnşaat ve tarım gibi arazi şartlarında ağır yük altında çalışan araçlar •Ford WSS-M2C921A gerektiren fabrika ilk dolumlarında Spesifikasyon ve Onaylar Mobil Delvac CT 10W-30 aşağıdaki endüstri ve üretici spesifikasyonlarını karşılar veya fazlasıyla geçer: API CH-4/CG-4/CF-4 X 1 of 2Diğer Özellikler
  • Marka
    Mobil
Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum