Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara

Mobil 1 Fuel Economy 0W/30 4l Benzinli Dizel Motor Yağı

5
Kargo

Siparişlerin gönderim süreci kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale / eft ödenmenizin onaylanması ile başlar.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişebilmektedir.

Hızlı gönderi olan ürünler gün içerisinde, genel olarak diğer ürünler ortalama ürün inceleme sayfasında yer alan kargo teslimat süresinde kargoya verilmekte olup nadiren tedarik sürecine bağlı olarak gecikmeler yaşanabilir.

Ayrıca bazı ürünler sipariş üzerine üretildiğinden teslim süresi daha uzun olabilir.

Siparişlerde, erken gönderilebilecek ürünler için kısmi teslimat talep edebilirsiniz.

Cumartesi günleri saat 15.00'dan sonra ve Pazar günleri bütün gün kargo firmaları hizmet vermemektedir.

Saat 14:00'dan sonra verilen siparişlerde süreç bir sonraki iş günü başlamaktadır
Fiyat
154,90 TL

Mobil 1 Fuel Economy 0W/30 4l Benzinli Dizel Motor Yağı Açıklaması
Özellikleri ve Potansiyel Faydaları Mobil 1 Yakıt Tasarrufu 0W-30, hassas bir şekilde dengelenmiş bileşen sistemi ile güçlendirilmiş patentli yüksek performanslı sentetik baz yağların karışımıyla elde edilmiştir. Özellikle en soğuk ortamlardaki ilk çalıştırmalarda benzersiz koruma seviyeleri sunacak şekilde tasarlanmıştır. Başlıca özellikleri ve faydaları şunlardır: Daha fazla yakıt tasarrufu sağlayan artırılmış sürtünme özellikleri İstisnai temizlik sağlar ve mevcut tortuları temizler Soğuk havalarda hızlı başlatma ve hızlı motor aşınması koruması için mükemmel düşük sıcaklık kabiliyetleri Aşınmaya karşı üstün, tam kapsamlı koruma için yüksek performanslı baz yağlar Kullanım Yerleri Mobil 1 Yakıt Tasarrufu 0W-30, yüksek performanslı turbo-şarjlı benzinli ve Dizel (Dizel Partikül Filtresi olmayan) motorlar dahil pek çok modern araç türleri için tavsiye edilmektedir. Mobil 1 Yakıt Tasarrufu 0W-30, üstün motor koruması ve yakıt tasarrufu faydaları sağlamaya yardımcı olacak şekilde tasarlanmıştır. Mobil 1 Yakıt Tasarrufu 0W-30, hızlı ilk çalıştırma ve hızlı yağlama sağlamaya yardımcı olmak amacıyla aşırı soğuk koşullar için tavsiye edilmektedir. Aracınız için tavsiye edilen viskozite derecesi ve şartnameler için her zaman kullanıcı el kitabınıza başvurunuz. Şartnameler ve Onaylar Mobil 1 Yakıt Tasarrufu 0W-30 aşağıdaki gereklilikleri karşılar veya geçer: ACEA A1/B1, A5/B5 API SL, SJ ExxonMobil’e göre Mobil 1 Yakıt Tasarrufu 0W-30 aşağıdaki kalitededir: Ford WSS-M2C913-A Ford WSS-M2C913-B Ford WSS- M2C920-A API CFDiğer Özellikler
  • Marka
    Mobil
Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum