Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara

Miglior Gatto Coniglio Sos İçinde Tavşan Taneli Katkısız Kedi Maması 405gr

Ürün geçici olarak temin edilememektedir


Miglior Gatto Coniglio Sos İçinde Tavşan Taneli Katkısız Kedi Maması 405gr Açıklaması

Miglior Gatto Coniglio Sos İçinde Tavşan Taneli Katkısız Kedi Maması 405gr


Kediler için eşsiz lezzeti ile dengeli bir beslenme sağlayan, içeriği yüksek kalitede ham maddeler ile oluşturulmuş Tavşan eti ve hindi eti içeren konserve kedi mamasıdır.Miglior Gatto kedi konserveleri kedinizin damak zevkine göre formüle edilmiştir.İçerisinde kullanılan malzemeler Veteriner Hekimlerce hazırlanmış formüller olup kedinizin sağlığı ön planda tutulmuştur.Kedinize zarar verecek hiç bir katkı maddesi içermez.


Miglior Gatto Coniglio Sos İçinde Tavşan Taneli Katkısız Kedi Maması


Mamanın İçeriği Et ve yan ürünleri, tahıllar, balık ve balık türevleri % 4,3 somon balığı, mineral maddeler, Avrupa Birliği standartlarına uygun reklendiriciler.Miglior Gatto Coniglio Sos İçinde Tavşan Taneli Katkısız Kedi Maması


Analiz Nem % 80, ham protein % 7,50, yağ % 6,00, lif % 1,00, kül % 3,00, vitamin D3 200 ıe/kg, vitamin E 5 mg/kg, bakır sülfat 2 mg/kg.


Günlük Tüketim Miktarı 1 kg ve altında olan kediler için, 200 gr tüketilmesi, 1 - 2 kg arası kediler için, 250 gr tüketilmesi, 2 - 3 kg arası kediler için, 300 gr tüketilmesi, 3 - 4 kg arası kediler için, 400 gr tüketilmesi tavsiye edilmektedir. Açıldıktan sonra buzdalobında muhafaza edilmeli, maksimum 3 gün içerisinde tüketilmelidir.
Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum