Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara

Might And Magic Heroes VI Shades Of Darkness PC

Fiyat
39,90 TL
İndirimli Fiyat
27,90 TL
30
Kazancınız
12,00 TL


Might And Magic Heroes VI Shades Of Darkness PC Açıklaması


Might and Magic: Heroes IV için geliştirilen ve kendi başına da oynanabilen eklenti paketi

Karanlığın Güçlerinde Ustalaşın: Aldatma, gizlilik ve suikast konularında ustalaşmaya çalışan Dark Elflerin kaderini belirleyecek yolda yeni Dungeon fraksiyonuna önderlik edin. Gelecekleri Karanlığın Ejderha Tanrıçası Malassanın ellerinde. Gizemli çocukları Faceless ile ilişkilerinizi sağlamlaştırın ve cesaretiniz varsa avatarları, efsanevi Siyah Ejderhaları uyandırın.
Yeni İçerik & Orijinal Taktikler: 7 yaratıktan oluşan yeni bir kadro, yeni kahraman sınıfları, yeni bir şehir ve binalar, yeni bir binek, onlarca yeni tarihi eser, yetenek ve başarılar. Dungeon oynanışı tamamen orijinal ve taktiksel açıdan zorlayıcı.
Ashanın Karanlık Yolları: Oyuncuların en sevdiği iki fraksiyonu ve efsanevi kahramanlarını mitolojik kötülere karşı koyan orijinal ve heyecanlı iki hikaye. Might & Magicın zengin fantastik ortamlarında Karanlığın etkileyici nüanslarını keşfedin. Her zaman daha karanlık bir yol vardır.
Sıra Tabanlı Strateji ve RYOnun Benzersiz Birleşimi: Geniş macera haritalarını keşfedin, kaynaklar toplayın ve şehirler kurun. Taktiklerinizi mükemmelleştirerek kahramanlarınızı geliştirin, askerler toplayın ve onlara taktik savaş haritalarında liderlik edin.

Diğer Özellikler
  • Marka
    Ubisoft
  • Oyun Türleri
    RPG(Role Playing Games)
Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum