Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara

Microsoft Wedge Mobile Bluetooth Klavye (U6R-00016)

Ürün geçici olarak temin edilememektedir


Microsoft Wedge Mobile Bluetooth Klavye (U6R-00016) AçıklamasıMicrosoft U6R-00016 Wedge Mobile KlavyeTabletiniz için mükemmel bir taşınabilir arkadaş

Yeni, çok ince Microsoft U6R-00016 Wedge Mobile klavye, sürekli hareket halinde olan Windows 7 ve Windows 8 tablet kullanıcıları için tasarlanmıştır. (Aynı zamanda iPad ve birçok Android aygıtla da uyumlu çalışır.) İnce, hafif tasarımı onu taşınması kolay hale getirir, bu arada tam boyutlu, yumuşak dokunmalı tuş takımı da, uzun e-postaların ve belgelerin yaratılmasını çocuk oyuncağı haline getiren rahat, etkili yazım deneyimi sağlamaktadır.
Biçim ve fonksiyonun ideal dengesi

Microsoft U6R-00016 Wedge Mobile Klavye, sadece tam olarak ihtiyacınız olanı size veren sade ancak düşünceli bir tasarıma sahiptir. Dayanıklı klavye kapağı, sadece aygıtınızı çizilmelerden korumakla kalmaz, aynı zamanda çabucak bir tablet standına dönüşerek çalışmanıza veya film seyretmenize olanak sağlar. İşiniz bittiğinde, klavyeyi çantanıza veya sırt çantanıza saklamadan önce gücünü kapatmak için sadece kapağı Microsoft U6R-00016 Wedge Mobile klavyenin arkasına doğru kapatın. Bu kadar kolay ve taşınabilir bir alet.

Aynı zamanda, araştırma yapmak, pencereler arasında geçiş yapmak ve daha fazlası için size hızlı ve kullanışlı bir yol sunmak üzere, Windows 8 kısayol tuşları türünde en faydalı olan ve sıkça kullanılan özelliklerin bazılarını klavyeye yerleştirdik. Klavye aynı zamanda, müzik ve videoların kontrol edilmesini kolaylaştıran yerleşik ortam tuşlarına sahiptir.


Bluetooth® teknolojisi, kabloları ve alıcı vericileri ortadan kaldırır

Wedge Mobile Keyboard, Bluetooth teknolojisini kullanarak, bir kablo veya alıcı verici olmadan tabletinize kablosuz şekilde bağlanmanıza olanak verir. En üst düzeyde parazitsiz mobil iş istasyonları için, Wedge Mobile Keyboard klavyeyi Wedge Mobile Mouse fare ile birleştirin.
Microsoft U6R-00016 Klavye Özellikleri

1. Çok Amaçlı Kapak
Geçirerek kapatıldığında aygıtı da kapatmış olur. Aynı zamanda anlık bir iş istasyonu için bir tablet standına dönüşebilir.
2.  Windows 8 Kısayol Tuşları
Çoğunlukla kullanılan Windows 8 işlevlerine uygun erişim sağlar.
3. Medya Tuşları
Sonraki parça, önceki parça, oynatma, duraklatma ve ses düzeyi denetimi tuşlarıyla müziğinizi kolayca kontrol edin.
4. Windows Başlat Düğmesi
Başlat menüsünü açmak için Windows başlat düğmesine basmanız yeterlidir.
Bilgisayar İşletim Sistemi

Şu işletim sistemlerinden birinin gereksinimlerini karşılayan ve bunlardan birinin yüklü olduğu bir bilgisayar gerekir: Windows® 8, Windows RT, Windows 7.

ARM tabanlı aygıtlarda temel işlevsellik.

Sabit Sürücü

150 MB Sabit Sürücü

Diğer

2 AAA alkalin pil gerekir (ürünle birlikte verilir).

Bluetooth® kablosuz teknolojisini kullanan bilgisayar.Microsoft U6R-00016 Wedge Mobile Klavye


Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum